יצירת קשר

טיפים לניקוי דלתות הבית

ישנן דרכים רבות לנקות את דלתות הבית שלכם. להלן מספר עצות מובילות בתחום אשר יעשו לכם קצת סדר ויאפשרו לכם ניקיון יעיל ודלתות שנראות כמו חדשות. לא הרבה מכם יודעים, אבל חלקי הדלת יכולים לצבור חלודה גם אם הם לא נגעו במים ולמעשה לא הייתה כל סיבה נראית לעין שזה יקרה. בפועל, החלודה מצטברת מחמצון ומגע עם האוויר, או במילים אחרות – כתוצאה מבלאי נצבר. למשל – החלק שאחראי על הציר בדלת הפתיחה או על הגלגלות בדלת הזזה. בעיה נוספת שעלולה להיות בדלתות: הצטברות לכלוך מתחת להן: אבק, שערות של בעלי חיים וכד'. כאן תוכלו לקבל את כל העצות לניקוי יעיל של הדלת.
 
הסרת חלודה מהדלתות
 
הדבר החכם ביותר לעשות הוא להצטייד בשמן מכונות עם קשית חודרת מקומות דקים. מומלץ לטפטף באמצעותה את השמן ולאחר מכן להיעזר בקיסם, להב קהה של סכין יפנית ישנה או כל מכשיר אחר שהוא חד ודק, ולשים עליו מטלית בד. עם מטלית הבד ניתן לחדור לצירים באמצעות המכשיר שנמצא מתחתיה ולנקות בעדינות את השמן שמרחתם שם עם הקשית.
 
 
ניקוי דלתות פנים הבית
 
 
הסרת אבק מתחתית הדלת
 
הכוונה לאבק וכל סממן אחר המעיד על לכלוך: חול, שערות בעלי חיים וכד'. ניתן לפתוח את הדלת בזווית של 45 מעלות, ולעבור עם סמרטוט משני צידי הדלת עד להוצאה מלאה של הפסולת שמתחת. לאחר מכן יש לחזור על הפעולה כשהדלת ממוקמת במיקומים שונים עד שתיווכחו כי הוצאתם את כל הפסולת שהייתה מתחת. אתם גם תראו שהדלת כעת נסגרת הרבה יותר חלק. כמובן שבדלת הזזה בעיה זו לא מתרחשת, רק בדלת פתיחה.
 
ניקוי צילינדר
 
ניקוי הצילינדר חשוב על מנת שלא יצבור חלודה. עברו עליו גם אם הוא אפור וחלק – עם שמן מכונות לפחות אחת לחודש ושפשפו את מיקום זה. חזרו על הפעולה בתדירות של אחת לחודש והצילינדר יישמר כחדש ויהיה חסין מחלודה לאורך זמן.
 
ניקוי חור המנעול
 
מומלץ לשמן את חור המנעול לפתיחה חלקה ונוחה יותר, בייחוד אם שמתם לב שהמנעול הולך ונעשה קשה לפתיחה. כך תמנעו מאסון שבירת המפתח הבא ומקריאה מיותרת למנעולן שיחחלץ אתכם מעסק הביש.

 

סניף ראשון לציון:
לזרוב 17, ראשל"צ
טל שירות לקוחות
1-700-555-730
סניף יבנה:
האורגים 4, יבנה