יצירת קשר

דלתות פנים במבצע

דלתות פנים במבצע הן דלתות אשר משווקות במחירים לטובתכם – כלקוחות. מתי זה מתרחש ומה הסיכוי שלכם למצוא דלות פנים במבצע?
 
דלתות פנים במבצע משווקות במחירים כדאיים בסופי עונה: סוף חופשת הקיץ, סוף חג כלשהו או כניסה לחג קיים. דלתות פנים במבצע מכילות, למעשה, כל מה שאתם צריכים על מנת גם ליהנות מעיצוב בוטיק וגם לא להרגיש את ההוצאה הכבדה בכיס שלכם. עוד על איתור דלתות פנים במבצע תוכלו ללמוד במאמר שלפניכם.
 
איתור דלתות פנים במבצע המהוות דלתות עודפים
 
בכל חנות בוטיק המשווקת דלתות פנים – ניתן למצוא מוצרי עודפים: מוצרים מהקולקציה הקודמת שעומדים לצאת מהמגוון בשל כניסתה של קולקציה חדשה. עקב כך, המשווק עושה שמיניות באוויר כדי למכור את מה שנשאר לו מהתכולה ואתם, כמובן, נהנים ממחירים אטרקטיביים במיוחד על דלת שעד אתמול עוד עלתה מחיר יקר. עודפים, בשונה ממבצעי סוף חופשת קיץ או סוף חג, אינם תלויים במועד המיוחל אך לרוב – כאשר בישראל מחליטות חנויות דלתות לעבור מקולקציה לקולקציה ולמכור עודפים – זה קורא כאשר יום חג כלשהו או יום חופשה כלשהו מתחיל או מסתיים. האקטוארים (מנהלי הסיכון הכלכלי) בחברות הללו ממש מחשבים זאת על השקל כך שמכירות עודפים ייצאו בדיוק במועדים אלו ואז במחלקת השיווק מנצלים זאת כדי להכריז על מבצע לרגל החג/החופשה.
 
 
דלתות פנים לבית במבצע
 
 
רכישה סיטונאית - הדרך הקלאסית להשיג דלתות פנים במבצע
 
משווקים מאד אוהבים שקונים מהם בסיטונות: קונים כמה דלתות לכם, לילד הראשון, לילד השני ולחדר האורחים (כמובן אם יש יותר נפשות פועלות במשפחה, כך תצטרכו גם מספר דלתות בהתאם לחדרים שהם משוכנים בהם), וזוכים להנחות מפליגות אך ורק על הבסיס הסיטונאי. רכישה סיטונאית ממשווקי דלתות אינה מחזה נדיר, שכן כל בן בית בישראל שהחליט להקים משפחה צריך להגיע בשלב מסוים לנקודה בה הוא קונה את דלתות הפנים שלו או מחליט להחליף אותן בחדשות. לכן, מאורע ההנחה עקב רכישה סיטונאית אינו נדיר ואפילו קורא לא מעט בישראל. הרווח של משווקים על המהלך אינו גדול אך הם מעוניינים שתחזרו ותקנו עוד הרבה זמן ולכן הם מבקשים להתקרב לכמה שיותר לקוחות על מנת לממש לעצמם קהל גדול ביום מן הימים.

 

סניף ראשון לציון:
לזרוב 17, ראשל"צ
טל שירות לקוחות
1-700-555-730
סניף יבנה:
האורגים 4, יבנה