יצירת קשר

דלתות פנים בשילוב זכוכית ועץ

דלתות זכוכית ועץ הן דלתות המעניקות קרש קפיצה מובהק לבתים בעלי סגנון עיצוב מודרני. דלת הזכוכית המרובעת, בעלת הקווים הסימטריים והישרים מתובלת למעשה בחומר הגלם המזוהה יותר מכל עם הכפר והעיצוב העתיק – העץ הטבעי. דלתות פנים שכאלה מאפשרות לכל אחד מכם לעבות את עיצוב ביתו ולקדם אותו כמה רמות קדימה. על מנת לעשות זאת כנדרש, בצורה יוצאת דופן, חשוב לעקוב מקרוב אחר מדריך זה אשר יסייע לכם לרכוש דלתות איכותיות לעין שיעור.
 
תכננו את עיצוב הדלתות
 
בתכנון – יש לקחת בחשבון מבנה של אריחי זכוכית ומבנה עץ, ולאפיין אותם בצורה, בצבע ובמיקומים ברחבי הדלת. כמו כן יש לאפיין את הפרזול, ולבחור התקנים המתאימים לדעתכם – למבנה הדלת. בשלב זה, כל דבר נעשה על דעתכם ועל פי שיקול דעתכם בתחום העיצוב. לאחר מכן, כשתיפגשו עם יועצי עיצוב הדלתות המקצועיים שלנו תוכלו לשמוע טיפים להקצועו והן לשיפור רמת הבטיחות של הדלת.
 
דלתות פנים מעוצבות בזכוכית ובעץ
 
היפגש עם יועץ דלתות מטעם חברת בוטיק
 
יועץ הדלתות יוכל לשפר את עיצובכם, להתאים אותו לקונטקסט של המבנה, ולעשות כל פעולה שתשנה את העיצוב לשם חידודו, תוך משנה זהירות לא לשנות את האופי הכללי של הדלת אלא להשאירה בסגנון שהיה ניכר כי הוא היה כוונתכם. בנוסף, ימליץ היועץ על מנגנוני בטיחות שונים לדלת בגינם הוא יידע אתכם:
 
* ציפוי להגנה על צבע הדלת: למינציה, צבע בתנור או פורניר.
 
* ציפוי להגנה על הדלת מבלאי שריטות ושברים: פולימר.
 
* דלתות בעיצובים חדשים עם נוכחות: דלתות לבודות, דלתות עם חלונות זכוכית משרדיים וכד'.
 
הזמן התקנה והובלה בזמנים נוחים
 
חשוב לדאוג להזמנת הובלה נוחה בזמנים נדרשים עבור הדלתות שלך. יש להסתמך על יום בו אתה או נציגים מטעמך תוכלו ללוות את המתקינים ולוודא שהדלתות עובדות כשורה וסופקו כנדרש ללא תקלות. זיהיתם תקלה בשטח? נציגי החברה ידאגו להחלפה מהירה של בלאי דלתות על חשבוננו. בנוסף, ההתקנה תתבצע במיומנות ותוך בחינת הדלתות ווידוא שהן עובדות כשורה. הדלתות ישמשו לזמן רב ועל כן סופקה אחריות ארוכת טווח.
 
אהבתם דלתות פנים בשילוב זכוכית ועץ מטעמנו? המליצו עלינו לחבריכם ולקולגות שלכם בבית ובמשרד!
 
לקריאה נוספת:

 

סניף ראשון לציון:
לזרוב 17, ראשל"צ
טל שירות לקוחות
1-700-555-730
סניף יבנה:
האורגים 4, יבנה