יצירת קשר

דלתות פנים למשרדים

בחירת דלתות פנים למשרדים מצריכה ידע בשלושה נושאים עיקריים: עיצוב הדלת, ציפוי להגנה על הצבע וציפוי להגנה מבלאי פיזי כגון שבירות וסדקים. נקדים ונומר כי תחום האקוסטיקה והבידוד בדלתות המשרדיות נעשה חשוב ואקוטי, ועל כן מומלץ שתהיה זו דלת עם אטם כפול, ואפילו דלת עם טריקה שקטה, למשל דלת המתבססת על גומיות בצדודיות שלה ובצדודיות המשקוף למניעת רעשים בסגירה חזקה. דלתות פנים למשרדים, אם כן, מאופיינות בעיצוב, ציפוי צבע וציפוי הגנה פיזי.
 
עיצוב הדלתות
 
עיצובן של הדלתות חשוב מאד לשם התווית המראה החיצוני במשרד, וכשמדובר בדלתות שלכם – מדובר בנדבך מרכזי בחלק החיצוני. לכן, הקפידו על התאמת הפרזול לקונטקסט של מראה הדלת בצבע ובצורה, העדיפו דלת כהה בחדר קטן ודלת בהירה בחדר גדול, והשתמשו בעיצובים מעניינים למשקופים שלכם: משקופים מעוגלים ליצירת מראה כפרי במשרד, משקופים מרובעים ליצירת מראה אורבני, דלת עם רווח מהמשקוף, כך שהיא שקועה בתוכו (נקראת גם "דלת לבודה") ליצירת מראה חד ותוסס, ועוד.
 
דלתות פנים מעוצבות למשרד
 
בחירת ציפוי ההגנה על צבע הדלת
 
בדלתות לבודות מומלץ לבחור ציפוי למינציה – ציפוי סמיך שמטרתו – הגנה על הצבע של הדלת והברקתה. הציפוי מקובל בעיקר בדלתות עץ אך אפשרי ליישום גם בדלתות בעלות שכבה מתכתית.
 
ציפוי צבע בתנור קביל, כמובן, אם מדובר בדלתות בעלות צבע מלאכותי שהתווסף להן בהדפסה. ציפוי זה הוא חלק מחומר הצבע עצמו ותפקידו להגן על הצבע בו הודפסה הדלת.
 
ציפוי שלישי הוא ציפוי פורניר. מקובל בעיקר על דלתות מתכת. תפקידו לשמור על דלתות המתכת מחלודה ולמנוע דהיית צבע. הפורניר הנו קליפת עץ דקה בעובי אחדות מילימטרים.
 
בחירת ציפוי ההגנה הפיזי על הדלת
 
ציפוי זה ישמור על הדלת מפגיעה פיזית העלולה לגרום לשבר או סדק. לרוב, ישתמש יצרן של דלתות פנים מרכזיות בציפוי פולימר: הדלת תיטבל בחומר זה כך שהוא יוטמע בה וישמש כמעטה הגנה פיזי. הפולימר מחזק את דלתות מכל חומרי הייצור וגורם להן להיות חזקות, רגישות פחות למים ורטיבות ולהיות עמידות מאד גם מפני מכות חזקות במיוחד.
 
אנו מאחלים לכם הצלחה רבה ברכישת דלתות פנים למשרדים ומקווים שתמליצו עלינו לקולגות בהמשך הדרך!
 
לקריאה נוספת:
 

 

סניף ראשון לציון:
לזרוב 17, ראשל"צ
טל שירות לקוחות
1-700-555-730
סניף יבנה:
האורגים 4, יבנה