יצירת קשר

דלתות הזזה מעץ - נעים להכיר

ישנם סוגים שונים של דלתות אחד מהם הוא דלתות הזזה מעץ. דלתות אלו הן דלתות שלא נפתחות פנימה והחוצה אלא מצד לצד כדי לפתוח ולסגור אותן. דלתות הזזה הן דלתות שבעצם חוסכות לנו מקום, כיוון שאנו לא צריכים שיהיה מקום לדלת אם במצב בו תיהיה פתוחה ובגלל שיש מקום אנו גם לא צריכים לסגור אותה כל הזמן. דלתות מעץ בטבען הן דלתות הנפתחות לאורך ותופסות לא מעט מקום במרחב, השילוב של דלתות עץ בטכניקת ההזזה מונע את בעיית המקום ושומר על עיצוב ואיכות ברמה גבובהה. דלתות הזזה מעץ בדרך כלל נמצאות על מסילה כדי שהזזתן תיהיה לנו קלה שלא יהיה לנו כבד וקשה להזיז אותן וישנם בתים שזה בהחלט הפתרון, להתקין דלתות מסוג זה ולאו דווקא דלתות פנים רגילות. 

דלתות פנים ודלתות הזזה חוסכות מקום, הן קלות להזזה ונוחות, הן כמו כל דלת אחרת רגילה רק עם פתיחה וסגירה מסוג שונה. השיקול איזו דלת לשים צריך להיות לפי הגודל של החדרים וגודל הבית אם אנו יכולים להתקין דלתות פנים רגילות או שאין לנו מקום לכך גם אם אנו רוצים, חשוב להקשיב לתנאי הבית ולגבולות שהוא מגדיר עבורנו מבחינת עשייה בו. 

   דלתות הזזה מעץ

דלתות הזזה קיימות בבתים רבים ולא רק בגלל שהם קטנים או גדולים לפעמים גם מטעמי נוחות, דלתות הזזה יכולות להיות נוחות יותר עבור אנשים ולכן הם בוחרים בהן. 

דלתות פנים לבית הן מאוד חשובות, הן עוזרות לנו בהמון סיטואציות בלי שנשים לב אפילו, לכן חשוב שנבחר בדלתות שנוחות לנו אם דלתות הזזה או רגילות, חשוב שנבחר בצבע שמתאים, בסוג דלתות איכותי, כדי שזה לא יהפוך לרהיט שאנו מחליפים כל שנה, חשוב שנבחר במה שבאמת נראה לנו טוב ושאנו שלמים איתו מכל הבחינות במיוחד עם המחיר שמוכרים לנו אותו, ואם מתקינים לנו את הדלתות ואם מובילים לנו אותן עד הבית, אם ישנה אחריות מסוימת, לבדוק את תנאי הקנייה מה אנו מקבלים בתמורה מלבד הדלתות אם בכלל.

דלתות הזזה יכולות להועיל לנו רבות, אנו יכולים לשאול אפילו אנשים שכבר יש להם סוג דלתות אלו, אם אנו לא בטוחים לגבי זה, כדי לקבל פרספקטיבה.

לקריאה נוספת:

לקולקציית דלתות עץ

   דלתות מעץ

 

 

 

סניף ראשון לציון:
לזרוב 17, ראשל"צ
טל שירות לקוחות
1-700-555-730
סניף יבנה:
האורגים 4, יבנה