יצירת קשר

טרנדים לעיצוב דלתות 2016

ניתן להצביע על מספר טרנדים משמעותיים לעיצוב דלתות לשנת 2016. ראשית כל יש להבדיל בין דלתות פנים לבין דלתות המשמשים לכניסה לבית. דלתות הכניסה יהיו בעלת קשר עיצובי דקורטיבי לדלתות הפנים, ולהיפך אך התכונות הפונקציונליות הנדרשות מן הדלתות הללו שונות בתכלית. ראשית כל דלתות כניסה צריכות להיות מאובטחות, ועל כך נספק פרק שלם במאמר זה. שנית, עליהן להיות בעלות כושר הסתגלות לאקלים הקשה השורר בארצנו. שלישית, הן צריכות להיות ייצוגיות בשל כך שזהו האלמנט הראשון בו יבחינו האורחים שלכם כשהם מגיעים אליכם הביתה.
 
דלתות ואבטחה - מה מחדשת לנו השנה האזרחית 2016?
 
האם אי פעם חלמתם שלא תצטרכו דלת אלקטרונית ועדיין, בעודכם משתמשים במפתח רגיל, תוכלו לחסום את הכניסה לבית גם למי שיש לו מפתח שלכם? שוכר דירה מן העבר, מנקה, איש שירות, מטפלת על זמן שאול לילדים וכד' יוכלו לקבל את המפתח המשני, ואתם לא תצטרכו לחשוש גם אם המפתח לא יוחזר לכם בסיום תקופת ההיכרות שלכם עם אנשים אלה. הצילינדר מכיל מפתח שלכם, מפתח פתיחת הרשאה, מפתח למסירה לאיש שירות ומפתח ביטול הרשאה. אצלכם – נשארים כל המפתחות ואצל איש השירות – רק המפתח שמיועד לו. עם מפתח ביטול ההרשאה ניתן לבטל את השפעת המפתח שלו בכל רגע נתון. חידוש נוסף בתחום האבטחה לשנת 2016 הוא שימוש בצילינדרים משוכללים ביותר המותקנים על דלתות רב בריח ושיריונית חוסם – כגון אקסירה או MT5 המקשים את שכפול המפתח ועל כן – גם הפריצה לדלתות עם צילינדרים כאלו לא תהיה פשוטה כלל.
 
טרנדים לעיצוב דלתות 2016
 
הקשר בין דלת הפנים לדלת הכניסה?
 
הקשר הוא קשר שמתבטא בעיקר ברמה העיצובית: נהוג לבחור דלת כניסה ודלתות פנים שהם סט בפני עצמו, אך עדיין ניתן לומר כי לדלת הכניסה חשיבות רבה יותר גם מבחינה עיצובית: למשל רק בדלתות כניסה נהוג להתקין חלונות זכוכית קטנים בצדיה או ידיות פרזול התואמות דלתות כניסה. לעתים, בדלת כניסה הידית כלל אינה פרזול אלא מוצר דחיפה בלבד שלא משפיע על המנעול או הצילינדר.
 
דוגמאות לעיצוב דלתות 2016
 
דלת אלומיניום הייטק עם חלונות זכוכית וחור הצצה לכניסה, דלתות עץ מעוצבות עם משקופים עגולים מסביב, דלת הזזה פנימית בסגנון יפני עם זגוגיות זכוכית ופסי עץ או מתכת, ודלת הזזה אקורדיון מתקפלת לצד.

 

 

סניף ראשון לציון:
לזרוב 17, ראשל"צ
טל שירות לקוחות
1-700-555-730
סניף יבנה:
האורגים 4, יבנה