יצירת קשר

דלתות מעוצבות בהתאמה אישית

עיצוב דלתות הנו אחת המשימות החשובות בבית. דלתות פנים וכניסה המתאימות לעיצובו קובעות למעשה את זהותו של הבית, ולכן התחלה של עיצוב הבית מהדלתות היא פעולה נבונה מאד. אם הבית אינו חדש, יהיה מצאי מוגבל של דלתות שתוכלו לבחור אשר גם יתאימו למפתחים הקיימים, ולמבואות הכניסה הנוכחיות, וגם ישתלבו בבית מבחינה עיצובית.
 
הדרך לדלתות עוברת דרך מעצב פנים מקצועי
 
פגישה עם מעצב פנים מקצועי חיונית להצלחתו של הליך בחירת הדלתות. מעצב הפנים יידע מהן החזקות והחולשות של הבית שלכם, ומהן הוא יסיק אלו דקורציות ישתלבו בו בדיוק מבחינה אסתטית. בנוסף, הוא יכול להמליץ לכם על חומרי הייצור הרלוונטיים עבורכם. אם מדובר על חדר אשר זקוק להגנה מפני רטיבות, למשל, ימליץ על דלתות שאינן מתבלות ואינן צוברות עובש, אלא שורדות כדלתות עמידות לפרק זמן ארוך, עם תעודת אחריות תואמת.
 
עיצוב דלת בהתאמה אישית

דלתות פנים בהתאמה אישית מכל הסוגים
 
אנו נוכל לספק לכם גם שירות ייעוץ כמו זה שתואר לעיל וגם לספק לכם מלאי נרחב של דלתות פנים וכניסה מכל הסוגים. אתם תוכלו לבחור בדלתות עץ, פולימר, אלומיניום, ועוד שלל דלתות בעיצובים שונים: חלקות, עם זכוכית שקופה, עם סורגים וכד'. המנעול של דלת הכניסה ייקנה יחד עם הדלת וגם לגביו תוכלו לעבור הדרכה מקיפה.

כל הדלתות מצופות נגד דהייה וטבולות בפולימר
 
הדלתות כולן ניחנות בציפוי כפול: הראשון הוא נגד דהייה. בכל דלת תוכלו למצוא או למינציה, או צבע בתנור או פורניר, כחומרי ציפוי. בנוסף, הדלתות כולן ייטבלו בפולימר, חומר הגנה פיזי נגד מכות, ולא רק נגד דהיית הצבע עצמה.

קצת עלינו
 
אנו מתמחים בשיווק כל הדלתות המעוצבות מכל הסוגים עבור כל סוגי הבתים: מהבית המודרני ועד לעתיק, מהבית האורבני ועד לזה המעוצב בסגנון הכפר הקטן. אנו מתמחים גם בהתאמת כל מה שמסביב לדלת: משקופים, בריחים, פרזול, צילינדר ומנעול. אנו עוסקים גם בעיצוב הדלת מחדש, תוך התאמת החלקים הרלוונטיים עבורה: חלונות זכוכית, סורגים וכד'. עובדים עם מעצבי בוטיק המספקים לנו דלתות מכל סגנונות העיצוב.
 
פנו אלינו לקניית דלתות מעוצבות בהתאמה אישית, והתאמתן לכל בית, דירה ומבנה!

 

סניף ראשון לציון:
לזרוב 17, ראשל"צ
טל שירות לקוחות
1-700-555-730
סניף יבנה:
האורגים 4, יבנה