יצירת קשר

משקופים וציפויים לדלתות פנים

כאשר מגיע שלב בחירת דלתות הפנים לבתים, בוחרים דיירים לא מעטים בדלת מעוצבת, וגם כזו שהצבע שלה יהיה לרוחם, כשסוג חומרי המילוי נמצא בעדיפות אחרונה בבחירה. אכן, כאשר ספק הדלתות שלכם איכותי ומוכר בשוק אתם יכולים להיות בטוחים שכל דלת שתבחרו תהיה דלת איכותית, מוגנת, חזקה ולא פחות חשוב – נוחה לשימוש, אבל אנו סוברים כי ההבדל בין צרכן מושכל לשאינו טמון בידע העוסק בחומרי הייצור של הדלת, ובחירה מושכלת שלהם.

בחירת הציפוי

כאשר בוחרים ציפוי לדלתות פנים מעוצבות – חשוב להכיר שלושה סוגים עיקריים שלו. הציפוי הראשון שמומלץ להכיר הוא ציפוי למינציה. זהו ציפוי דק העשוי מפלסטיק, ומוצמד לדלתות הפנים או בלחץ או בחום. הוא ניכר בשימוש בעיקר כאשר מדובר על דלתות פנים לבודות. 

הציפוי השני שכדאי להכיר הוא ציפוי הצבע. ידוע כי כפי שניתן להדפיס על חולצות ומוצרי טקסטיל, ניתן להדפיס באותה דרך בדיוק, בהתבסס על טכניקת הסובלימציה, על מוצרי ריהוט. ההדפסה וההטמעה של הצבע על הדלת נעשות בתנור. מדובר על דלת שאיכות הצבע בה ניכרת מאד גם לאדם עם עין לא מיומנת, ועל כן, המחפשים דלתות צבעוניות עם עיטורים יבחרו בדרך כלל בציפוי זה.

הציפוי השלישי נקרא "פורניר". מדובר בעץ דק במיוחד, בעל עובי של 1-3 מ"מ לכל היותר כאשר זהו פורניר לא מעובד. בדרך כלל, מעטר הפורניר ריהוט משרדי וביתי, אך הוא קיים באופן ניכר גם בדלתות. היתרון שלו – הענקת מראה של דלת מעץ טבעי גם אם היא עשויה מחומר שונה לחלוטין. בתעשיית הדלתות נחשבת פעולת ההחלפה של ציפוי שכזה ללא מסובכת במיוחד.

 

עיצוב משקופים וציפויים לדתות פנים

 

בחירת המשקוף

המשקוף המסופק על ידי חברת שיווק הדלתות מותאם היטב לדלתות אשר הזמנתם, שכן ידוע כי אי ביצוע התאמה, ובחירת משקוף שרירותית עלולה לקלקל לחלוטין את עיצוב הדלת. על אף כי החברה כבר ביצעה את ההתאמה בשבילכם, חשוב לדעת למה משמש כל סוג וסוג של משקוף: ייתכן כי תחליטו לקנות דלת על סמך התרשמותכם מהמשקוף ולכן כדאי לקרוא אודות התחום.

משקוף מדגם "ברצלונה" – משקוף ישר וסימטרי אשר מתאים למי שמחפש עיצוב מינימלי, קלאסי וגמיש, אשר יתאים לכל בעל נכס בעל ידע ברמות שונות בתחום העיצוב.

משקוף מדגם "פיאצה" – משקוף גלילי אשר צורתו העגולה בולטת בבית. הוא מתאים במיוחד למי שמחפש עיצוב כפרי ומתן תחושה של בית גם לאורחים, ולא רק לדיירים. אכן, צרכנים רבים מעידים כי צפייה במשקוף "פיאצה" עגול גורמת לתחושת נוחות וביתיות במקום ניכור.

משקוף מדגם "סקאלה" – כשמו כן הוא, משקוף שהוא מדורג, כלומר בשונה ממשקוף "ברצלונה" הוא מורכב ממספר מלבנים אחד מתחת לשני בצורת מדרגות קטנות. המשקוף מצוין למי שיודע שיש לו גימור לא סימטרי במי מהפתחים בבית, שכן משקוף "סקאלה" מסוגל להסתיר זאת בשל עיצובו המהפנט.

ציפוי הדלתות בפולימר

רצוי לדאוג לכל הדלתות שלכם להלבשת ציפוי פולימר WPC, אשר ידוע כדוחה חרקים ומזיקים, ומונע נזקי פטריות ועובש. הוא גם מונע מהדלת להינזק עקב חשיפה לרטיבות.

חשוב לזכור כי במסגרת בחירת הדלתות – יש לבחור ציפוי והגנה על הדלתות בצורה מושכלת, לא פחות מאשר לבחור את העיצוב המיטבי ביותר, ולכן מומלץ לבחון כל פרמטר טכני, ולבדוק גם אופציות למיגון ושימור.

 

סניף ראשון לציון:
לזרוב 17, ראשל"צ
טל שירות לקוחות
1-700-555-730
סניף יבנה:
האורגים 4, יבנה