יצירת קשר
 
 

דלתות ברזל

דלתות ברזל הן דלתות עמידות מאוד, ללא צל של ספק, אשר יכולות להחזיק מעמד שנים רבות. אין ספק כי דלתות ברזל רבות מסמנות קנייה של איכות. עם זאת, זוהי אינה הסיבה העיקרית שבגללה אנשים רבים קונים דלתות ברזל עבור הבית שלהם. הסיבה לכך היא שדלתות ברזל נחשבות לעתים ל- דלתות בטחון. דלתות ברזל אשר מתפקדות בתור דלתות ביטחון קשה מאוד לפרוץ אותן. לא פעם הן מעוצבות בצורה מתוחכמת מאוד אשר תניס גם גנבים ופורצים עקשנים. אם יש על דלתות ברזל אלו קוד סודי ואם יש בפתח הבית מצלמת בטחון קשה עוד יותר לפרוץ דלתות אלו מבלי להתפס. דלתות ברזל יכולות לעשות עבודה מעולה בכל הקשור להרתעת גנבים והרתעת שודדים ופורצים, לא רצויים כמובן, אשר רוצים לפרוץ אל תוך ביתנו. הבית שכבר נאמר עליו שהוא מבצרו של אדם, צריך להיות מוגן ככל האפשר ומבחינה זו דלת בטחון בהחלט עושה את העבודה.

דלתות פנים מברזל אינן נועדו רק להרתעת גנבים ומניעת פריצות לבית. דלתות ברזל לא פעם מעוצבות בצורות יפהפיות מה שמייפה מאוד את הבית כולו ובמיוחד את הכניסה לבית. ניתן להתרשם מדגמים רבים של דלתות כניסה מברזל בקטלוגים שונים של חברות המייצרות ומשווקות דלתות מברזל. חובבי העיצוב יישמחו לראות כי לעתים משלבים בתוך דלתות ברזל גם זכוכית מה שמייפה מאוד את הדלת.
 
דלתות מברזל יכולות להיות מעוצבות בדרכים רבות. חובבי עיצוב וודאי יוכלו לבחור לעצמם דלת כניסה עשויה מברזל אשר תיצור רושם נפלא על כל מי שיביט בה. כמובן שניתן להזמין לבית גם שערי כניסה מברזל, אם יש בבית גינה. לא פעם שערים אלו מעוצבים בצורות נפלאות. כאשר אתם קונים דלתות מברזל ובמיוחד דלתות כניסה אשר עשויות מברזל אל תתפשרו לא על האיכות שלהן, לא על המחיר שלהן וכמובן לא על המראה החיצוני שלהן. אם אתם עומדים לקנות דלת כניסה מברזל אשר אתם אינם מרוצים ממנה אל תקנו אותה. בסופו של דבר תמצאו דלת אשר מתאימה יותר לטעמכם האישי מהמגוון הגדול מאוד שקיים בארץ של דלתות ברזל.
 
דלת פנים ברזל
 
דלתות ברזל הן בעצם הדלתות שרובנו מכירים דלתות פלדה, דלתות חזקות דלתות עבות, דלתות ששומרות ומגנות על הבית. לכולן אין מראה של פלדה היות ופלדה או ברזל לא כאלה יפים בעצמם ולכן מצפים את הדלת ומקנים לה דמוי עץ, שעץ הרבה יותר יפה מבחינה חיצונית. דלתות ברזל הן דלתות איכותיות, ששומרות על הבית שמגנות, שהן ממוקמות אנו לא צריכים לפחד מכלום. ישנם אנשים שגרים באזורים מפוקפקים במקצת והדלת של הכניסה מאוד משמעותית לבית שלהם, לכן הם זקוקים לדלתות חזקות מאסיביות שישמרו על הכל, ולא דלתות פשוטות, או עדינות כיוון שיש צורך אחר בדלתות כניסה, יותר שמירה וביטחון. 
 
בהמון בניינים ובתים פרטיים נראה דלתות ברזל דלתות חזקות, כאלה שאפשר לחשוש מהן אפילו, או כאלה שבחיים לא נחשוב שאפשר לחדור דרכן בדרך כלשהי אלא אם לא יפתחו לנו את הדלת. דלתות ברזל שונות מאוד מדלתות עץ, דלתות עץ יכולות להיות יפות וחזקות דלתות ברזל הן יותר חזקות יותר מגנות ושומרות, הן גם יפות, אבל אין כל כך הרבה עיצובים וסגנונות כמו שניתן לראות בסוג דלתות מעץ. תלוי מה אנו מחפשים ומה אנו צריכים, משהו שישמור ושיהיה בעל מראה סטנדרטי, או משהו מיוחד יותר, יפה יותר, מעוצב יותר, גם מאוד תלוי איפה אנו גרים, אם בבניין או בבית פרטי, אם יש לנו שומר בבניין או לא והמון משתנים שצריך לבדוק. 
 
ישנם מקומות שאיננו צריכים שמירה וביטחון כל כך מיוחדת, כי אנו גרים באיזור נעים וחביב ומהמון סיבות נוספות ואחרות. לכן לא חייב דלתות ברזל אך אפשר אם הן נוחות לנו אם היו לנו בעבר כבר וזה מה שאנו רוצים. המון אנשים באים מראש עם רצון ומשהו שהם רוצים לחנות, כך המון מגיעים עם רצון לרכוש דלתות ברזל, לא משנה להם כמה עוד סוגים של דלתות יש. דלתות ברזל ישמשו אותנו ויועילו לנו רבות, אנו נהנה מהן, מהפשטות שבהן, מהנוחות שלהן מנעילה או פתיחה של הדלת ובכלל מהיותה של הדלת שם ובבית שלנו שומרת.
 
 

 

 

סניף ראשון לציון:
לזרוב 17, ראשל"צ
טל שירות לקוחות
1-700-555-730
סניף יבנה:
האורגים 4, יבנה