יצירת קשר
 
צוהר יפני
דגם: צוהר יפני
1 תשלומים | דמי משלוח: חינם
לפרטים נוספים>>
  
דלת אלון מולבן צוהר גדול לאורך
דגם: דלת אלון מולבן צוהר גדול לאורך
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
  
דלת אלון מולבן צוהר מעלית
דגם: דלת אלון מולבן צוהר מעלית
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
  
דלת אפורה צוהר 6 מרובעים
דגם: דלת אפורה צוהר 6 מרובעים
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
דלת אפורה צוהר צד מאורך
דגם: דלת אפורה צוהר צד מאורך
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
  
דלת אגוז צוהר
דגם: דלת אגוז צוהר
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
  
דלת דובדבן צוהר 7 ריבועים
דגם: דלת דובדבן צוהר 7 ריבועים
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
  
דלת ונגה צוהר טוקיו
דגם: דלת ונגה צוהר טוקיו
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
 

דלתות פנים יוקרתיות

דלתות לבית צריכות להתאים למראה הכולל של הבית כולו ולסגנון העיצובי הבולט בכל רחבי הבית. זאת אומרת, לא בוחרים דלתות לבית במנותק משאר הבית, אלא משלבים את בחירת דלתות לבית עם בחירה של אלמנטים עיצוביים אחרים כגון הריצוף, חיפויי הקירות, החלונות, הרהיטים, המזנונים וכן הלאה. הסיבה לכך היא שאנשים רבים רוצים שהבית שלהם ייהנה ממראה אחיד מסויים ולא פעם שיהיה בו סגנון עיצובי דומיננטי. למשל, ישנם אנשים אשר אוהבים לעצב את ביתם בסגנון מודרני. אנשים אלו לא פעם ייבחרו להשתמש בחומרים דוגמת מתכת וזכוכית, שהינם חומרים "קרים" יחסית. בסוג זה של בית דלתות מעוצבות לבית יהיו כמעט תמיד עשויות מפלדה או עשויות ממתכת. אין זה אומר כי הדלת תהיה פחות יפה, ישנם עיצובים מהממים של דלתות לבית אשר עשויות מפלדה ואשר משלבים בתוכן זכוכית ואלמנטים קרים נוספים. 

דלתות פנים לבית אשר מעוצב בסגנון "חם" יותר ובסגנון כפרי יהיו כמעט תמיד עשויות עץ. אין ספק כי דלתות לבית עשויות עץ משדרות נינוחות במידה רבה ומשדרות ביתיות. עם זאת, דלתות מעץ הן אינן תמיד דלתות פשוטות כל כך. ישנן דלתות יוקרה אשר הינן עשויות עץ והמחיר שלהן יכול להיות גבוה מאוד וכך גם האיכות של דלתות אלו. לפני שקונים דלתות לבית כדאי להתייעץ עם מומחים שונים ולברר איזה סוג עץ עבור דלתות לבית הוא המומלץ ביותר והעמיד ביותר לאורך זמן רב. הרי דלתות לבית לא קונים לעתים קרובות כשם שלא מחליפים לעתים קרובות משטחים במטבח או את חיפויי הקירות בבית.
 
דלתות לבית לא רק קיימות במגוון חומרים שונים אלא גם במגוון גדול מאוד של עיצובים. תדמיינו כל דלת לבית, כיד הדמיון הטובה עליכם, וודאי לא תאמינו כי עיצוב זה של דלת קיים במציאות. גם דלתות בטחון מפלדה אשר פעם עיצובן היה אחיד יחסית ומעט משעמם כיום נהנות מעיצובים יוצאי דופן אשר יכולים לשדרג במידה ניכרת מאוד כל בית. כיום ניתן לרכוש דלתות לבית בצבעי אדום, ירוק, בצבעי כרום, בצבע לבן, בגוונים שונים של עץ ובעוד מספר רב של צבעים ומרקמים המעטרים דלתות לבית. 
 
ישנם המון פריטים שחשובים לנו מאוד בבית, כמו ארונות מטבח, שולחן, כיסאות, מזנון, כורסאות, מיטות וארונות בגדים, עוד פריטים שחשובים מאוד לבית הם דלתות לבית כמובן שיש עוד המון פריטים חשובים בבית כמו תריסים כלים סניטריים לאמבטיה ולשירותים אבל דלתות לבית הן חשובות מאוד, הן משפיעות רבות על מראה הבית כשהן סגורות וגם כשהן פתוחות. דלתות לבית יכולות להיות דלתות פנים או דלתות לכניסה לבית, כל דלתות הבית חשובות בכל חדר וחדר בבית. אנו בדרך כלל נבחר דלתות לבית בדרך שתתאים לאופי וסגנון הבית וכמובן זה יותר חשוב בנושא של דלתות פנים, דלתות כניסה חשוב שיתאימו למראה הבית אבל קצת פחות.
 
דלתות לבית מוסיפות רבות למראה, אם נראה בבית דלתות ישנות שבורות, שהצבע נעלם, שיש בהן כתמים ו/או שריטות מורידות מיופיו וממראהו של כל בית, מראה של דלתות חדשות, מעוצבות יפה מנגד מוסיף לבית רבות, בדרך כלל דלתות לבית מגיעות עם המשקוף שמותאם להן, כיוון שהדלתות מחוברות למשקופים בבית, כך שהמשקופים הישנים המסגרות של הדלת הקודמת הולכים יחד עם הדלתות הישנות. דלתות לבית משרות שקט בכל חדר בבית, משרות פרטיות ונינוחות שבלעדיהן חסרה מאוד. המון פעמים אנו בחדר ויש רעש בסלון ואני רוצים להתנתק ממנו, נוכל לעשות זאת רק באמצעות דלתות לבית שיעזרו לנו בכך.
 
דלתות לבית הן פריט חשוב גם אם נדמה לנו שלא צריך, ושאנו רוצים להיות מחוברים לכל מי שגר איתנו בבית ואין צורך בהתנתקות ופרטיות יגלה עם הזמן שזה לא עובד, ילדים גדלים והורים מתבגרים וכל אחד מהם בדרכו שלו רוצה לפעמים קצת שקט. דלתות לבית המוגדרות כדלתות כניסה צריכות להיות שונות הרבה יותר, מאסיביות חזקות, קצת נדיר שיהיו עשויות מעץ וייראו כמו דלתות פנים של בית, דלתות כניסה אמורות לשמור ולהגן על הבית ועל האנשים שגרים בו ולכן חייבות להיות חזקות יותר. דלתות לבית נמצאות בכמויות לפי מספר החדרים בבית, לא כול הדלתות בבית הן אותו דבר לפעמים ישנו חדרון עם דלת שונה לרוב דלתות לבית הן אותו דבר.

 

סניף ראשון לציון:
לזרוב 17, ראשל"צ
טל שירות לקוחות
1-700-555-730
סניף יבנה:
האורגים 4, יבנה