יצירת קשר

דלתות כניסה

 
דלת וחצי לכניסה
דגם: דלת וחצי לכניסה
1 תשלומים | דמי משלוח: חינם
לפרטים נוספים>>
  
דלת כניסה אגוז כהה
דגם: דלת כניסה אגוז כהה
1 תשלומים | דמי משלוח: חינם
לפרטים נוספים>>
  
דלת כניסה פסי כסף
דגם: דלת כניסה פסי כסף
1 תשלומים | דמי משלוח: חינם
לפרטים נוספים>>
  
דלת כניסה אגוז כהה וזכוכית
דגם: דלת כניסה אגוז כהה וזכוכית
1 תשלומים | דמי משלוח: חינם
לפרטים נוספים>>
דלת כניסה טו פנאל צבע שמנת
דגם: דלת כניסה טו פנאל צבע שמנת
1 תשלומים | דמי משלוח: חינם
לפרטים נוספים>>
  
 

דלתות כניסה הן הדבר הראשון אשר האורחים נתקלים בו כאשר הם נכנסים אל תוך הבית שלנו. המראה והעיצוב של דלתות כניסה בהחלט יכולות לקבוע את הרושם הראשוני של האורחים על הבית שלנו. אם אורחים לא מכירים את הבית שלנו ומעולם לא ביקרו בו יגיעו ויתקלו בדלתות כניסה מעוצבות בטעם טוב הם מיד יתרשמו מהמראה החיצוני של הבית שלנו ובעקיפין ישליכו את התחושות החיוביות גם עלינו, הדיירים. אם לעומת זאת, האורחים יגיעו אלינו לראשונה וייתקלו בדלת כניסה לא אסתטית, מוזנחת ומאוד לא מרשימה, הם מיד יחשבו על הבית, על הטיפוח שלנו, דברים שליליים ובהחלט יכול להיות שבעקיפין ישליכו את התכונות השליליות האלו עלינו.

דלתות כניסה, אם כן, הן אינם פריטי ריהוט שכדאי לבחור כלאחר יד, משום שאלו במידה רבה משקפים אותנו ואת ביתנו. כשם שחשוב לנו לעצב את הבית שלנו בצורה מסוימת וכשם שחשוב לנו להתלבש בצורה שמכבדת אותנו ואומרת עלינו דבר מה מסוים כך צריך להתייחס גם לבחירה של דלתות כניסה: הן במידה רבה כרטיס הביקור של הבית ולכן יש לבחור אותן בקפידה. למשל, כאשר בוחרים דלתות כניסה יש לשים לב ולבדוק כיצד הן משתלבות עם העיצוב של הבית כולו ובמיוחד עם העיצוב של החלל אשר אליו נכנסים האורחים מבחוץ. זאת אומרת, יש לזכור שהדלתות לא נמצאות בחלל ריק אלא הן חלק בלתי נפרד מהבית והן צריכות להשתלב עם עיצוב הבית.

דלתות פנים או דלתות כניסה ניתן לרכוש בהרבה מאוד עיצובים שונים – כך שכל אחד יכול למצוא דלתות כניסה אשר גם מתאימות לעיצוב של הבית וגם מתאימות לטעמו האישי. ניתן גם לקנות דלתות כניסה אשר עשויות מחומרי גלם שונים – מה שגם משפיע מאוד על המראה החיצוני שלהן ועל התחושה שהן משדרות. למשל, ניתן לקנות בין היתר דלתות כניסה אשר עשויות מפלדה וניתן לקנות דלתות כניסה אשר עשויות מעץ מלא. כאמור, יש להתאים את העיצוב של דלתות כניסה כמו גם את חומר הגלם אשר מהן הן עשויות לעיצוב הכללי של הבית כך שהדלת תשתלב עם הבית בצורה הטובה ביותר. כמובן שיש לשים לב לא רק לעיצוב אלא גם לקריטריונים כמו איכות ועמידות כאשר באים לבחור דלתות כניסה.

 

סניף ראשון לציון:
לזרוב 17, ראשל"צ
טל שירות לקוחות
1-700-555-730
סניף יבנה:
האורגים 4, יבנה