יצירת קשר

דלתות עץ

 
דלת אפוקסי לבן חלק
דגם: דלת אפוקסי לבן חלק
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
  
דלת אפוקסי לבנה 4 חריצי רוחב
דגם: דלת אפוקסי לבנה 4 חריצי רוחב
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
  
דלת אפוקסי צבע לבן דגם טו פנאל
דגם: דלת אפוקסי צבע לבן דגם טו פנאל
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
  
דלת אפוקסי צבע שמנת טו פנאל
דגם: דלת אפוקסי צבע שמנת טו פנאל
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
דלת אפוקסי צבע שמנת מסגרת מחורצת
דגם: דלת אפוקסי צבע שמנת מסגרת מחורצת
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
  
דלת אפוקסי מעוצבת
דגם: דלת אפוקסי מעוצבת
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
  
 

 

 

דלתות עץ הן דלתות אשר ניתן לקנות אותן במגוון רחב של גדלים, מגוון עצום של עיצובים ומגוון גדול מאוד של צבעים וגוונים שונים. כך שאם אתם רוצים להתאים לבית שלכם את דלת העץ שתתאים לו בצורה הטובה ביותר והמדוייקת ביותר בוודאי תוכלו למצוא, בין המגוון העצום שקיים של דלתות עץ, את דלת החלומות שלכם שתהפוך את הבית שלכם למעוצב עוד יותר. קיים מבחר עצום גם של דלתות כניסה אשר עשויות מעץ וגם של דלתות פנים אשר עשויות מעץ אשר לא פעם הן שונות זו מזו מבחינת המאסיביות שלהן ומבחינת העיצוב שלהן. למשל, דלתות עץ המיועדות לכניסה לא פעם יהיו עם צוהרים קטנים ואלגנטיים בעוד שלרוב לא נראה דלתות פנים אשר עשויות מעץ עם צוהרים.

דלתות פנים  מעץ ניתן לקנות גם בטווח מחירים רחב למדי. לרוב, הדבר אשר הכי משפיע על המחירים של דלתות עץ הוא העובדה האם הדלתות עשויות מעץ מלא או לא. כמו כן, ישנם סוגי עץ שונים וכמובן שככל שהעץ הוא איכותי יותר כך המחיר של דלתות עץ הוא גבוה יותר בהתאמה. דבר נוסף אשר יכול להשפיע על המחיר של דלתות עץ הוא העיצוב שלהן: אם דלת מסוימת מעוצבת בצורה מאוד מיוחדת ומאוד יוצאת דופן בהחלט יכול להיות כי המחיר שלה יהיה גבוה יותר מדלת אשר מעוצבת בצורה מאוד פשוטה. כמו כן, לא פעם יכול להיות כי אותן דלתות עץ, או דלתות מאוד דומות, יימכרו במקומות שונים במחירים אחרים. לכן, לפני שקונים דלתות עץ מומלץ לבצע סקר שוק ולראות שאתם לא קונים דלתות במקום היקר ביותר. כיום ניתן לבצע השוואת מחירים גם ברשת האינטרנט, לפני קנייה של דלתות עץ. כך תוכלו לחסוך לעצמכם במחיר הקנייה או לכל הפחות לוודא שאתם לא משלמים מחיר מופקע מעל ערך השוק של אותן הדלתות שבחרתם.

דלתות עץ תוכלו להתאים לכל בית בצורה הטובה ביותר: כאשר באים לבחור דלתות עץ חשוב לשים לב לעיצוב הכללי של הבית ולפיו להתאים את הדלתות. למשל, לא כדאי להתאים לבית אשר הצבע הדומיננטי בו הוא כתום דלתות עץ בצבע כחול. 

 

 

סניף ראשון לציון:
לזרוב 17, ראשל"צ
טל שירות לקוחות
1-700-555-730
סניף יבנה:
האורגים 4, יבנה