יצירת קשר

עיצובי דלתות פנים בבית

דלתות פנים בעיצוב הבית יכולות להיות בהרבה אופנים וסגנונות שונים. כך למשל, דלתות פנים יכולות להיות דלתות כניסה כבדות אשר עשויות מעץ מלא והן מעניקות תחושה "כבדה" יחסית. דלתות אלו מתאימות מאוד לבתים שיש בהם לא מעט רהיטי עץ מלא, בתים שיש בהם רהיטים מעץ בגוון כהה יחסית ובתים שיש בהם רהיטי עור שמשתלבים נפלא עם עץ מלא, במיוחד בגוונים כהים. דלתות פנים לעומת זאת יכולות להיות עשויות שילובים של מתכת ושל זכוכית והן משדרות אווירה מתוחכמת, קרירה, מודרנית והייטקיסטית. דלתות אלו יתאימו לבתים שיש בהם חומרי גלם "קרים" יחסית ושיש בהם תחושה של מודרניות ותחכום. אם כן, דלתות פנים יכולות להשתנות ביניהן לא רק מבחינת העיצוב שלהן אלא גם מבחינת חומרי הגלם מהם הן עשויות וגם מבחינת האווירה או התחושה שהן משדרות.

  

דלתות פנים ניתן לבחור מתוך מגוון גדול מאוד. כיום, מי שרוצה להחליף את דלת הכניסה שלו או לבחור דלתות פנים מעוצבות לבית החדש ימצא את עצמו עומד מול מבחר אדיר של דלתות, מבחר דלתות הפנים מאפשר לכל אחד להתאים לבית שלו או למשרד שלו את הדלתות המתאימות ביותר. חשוב לזכור כי דלתות הן חלק בלתי נפרד מהבית או מהמשרד ודלתות פנים צריכות להשתלב, הן מבחינת העיצוב, הן מבחינת הפונקציונאליות שלהן והן מבחינת חומרי הגלם מהם הן עשויות עם העיצוב הכללי וחומרי הגלם הדומיננטיים בבית או במשרד.

דלתות פנים שיתאימו לבית אחד לאו דווקא יתאימו לבית אחר, וזהו דבר שבהחלט יש לקחת אותו בחשבון כאשר קונים דלתות. למשל, דלת מעוצבת אשר נראית נפלא באולם התצוגה לאו דווקא תיראה מתאימה כל כך גם אצלכם בבית. לכן, לפני קנייה של דלתות פנים כדאי לחשוב האם הדלת אכן תשתלב עם העיצוב של הבית ועם האווירה של הבית. כדאי גם לחשוב האם הדלת תשתלב היטב עם צבע הקירות, עם הרצפות וכן הלאה. כך יהיה ניתן לבחור עבור הבית או עבור המשרד בצורה הטובה ביותר דלתות פנים.

   

 

 

 

סניף ראשון לציון:
לזרוב 17, ראשל"צ
טל שירות לקוחות
1-700-555-730
סניף יבנה:
האורגים 4, יבנה