יצירת קשר

טיפים לרכישת דלתות עץ

דלתות עץ מהוות כיום חלק בלתי נפרד מעיצוב הפנים של הבית שלכם. עם עליית המודעות לעיצוב פנים מקצועי המותאם לכל בית, הושם דגש רב יותר על פרטים רבים בבית שבעבר לא היתה חשיבות להתמקד בהם ואילו היום גברה ההבנה כי כל פרט באשר הוא משמש ככלי לעיצוב וליצירת אווירה מסוימת בבית, לרבות דלתות עץ בפנים בבית.

כדי לשלב דלתות עץ פנים מתאימות לבית שלכם, יש לקחת בחשבון מספר טיפים שיכולים לעזור לכם לבחור ולרכוש את הדלתות עץ המתאימות לכם ביותר. ראשית כל, חישבו על הפונקציונאליות של דלתות עץ לבית. מעבר לחציצה בין חלל לחלל, דלתות עץ הפנים צריכות גם לבודד בין החללים, כך שבעת סגירת הדלת תוכלו לבודד את הרעשים מבחוץ ומבפנים. אחד החומרים המומלצים לדלתות עץ מבודדות הוא מילוי של פלקסבורד אשר ממלא את פנים הדלת ויוצר את הבידוד הנדרש.

טיפ נוסף שיש לקחת בחשבון הוא עמידות הדלת. אתם כבר משקיעים חלק מהתקציב שלכם ברכישה של דלתות עץ ולכן כדאי לרכוש דלתות עץ העשויות מחומרים איכותיים כאלה שלא יפגעו או יישרטו בקלות ויוכלו לשרת אתכם למשך זמן ארוך יותר. העץ המלא למשל הוא חומר איכותי, אך צריך לדעת כיצד לתחזק אותו לאורך זמן ולכן אפשר לבחור בדלת פנים העשויה מחומרים פשוטים יותר ובציפוי של פורניר שגם נראה טוב וגם עמיד יותר.

  


אם כבר מדברים על עמידות, חשוב לבחור דלת פנים שתהיה עמידה גם בפני מזיקים שונים שיכולים להכנס לבית. דלת בעלת סף דינאמי שיורד במהלך סגירתה יסגור את החריץ שיש לרוב בין הדלת לבין הריצפה ויאפשר לכם לאטום את החללים.

גם נוחות חשובה כאשר בוחרים דלתות עץ לבית. את הנוחות ניתן ליצור על ידי בחירת מידות רצויות לדלת. ברוב המקרים בוחרים במידות סטנדרטיות, אך אפשר לבחור מראש מידות גדולות יותר שיאפשרו לכם מרחב כניסה רחב יותר, הכנסה והוצאה נוחה וקלה יותר של רהיטים לחדר ואפשרות לפתוח את הדלת לרווחה.

אם אתם רוצים לשלב זכוכית בדלת הפנים, עדיף לבחור בזכוכית טריפלקס שהינה זכוכית עבה ובעלת עמידות גבוהה. כל הטיפים הללו יעזרו לכם לבחור את דלת הפנים האולטימטיבית לביתכם.

לקריאה נוספת:

השראות לעיצוב דלתות

שילוב זכוכיות מעוטרות בעיצוב הדלת

רעיונות לעיצוב דלתות בסגנון כפרי

דלתות פנים לבית - עשה ואל תעשה

   

 

 

 

סניף ראשון לציון:
לזרוב 17, ראשל"צ
טל שירות לקוחות
1-700-555-730
סניף יבנה:
האורגים 4, יבנה