החלפת ידית לדלת אלומיניום

מחפשים החלפת ידית לדלת אלומיניום? ריכזנו עבורכם את המנעולנים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו מנעולן עכשיו:

דלת האלומיניום היא דלת מרהיבה, יפה, מעוצבת וחזקה. אם הידית עושה בעיות, אם הידית שרוטה או לחילופין יצאה ממקומה – החלפת ידית לדלת אלומיניום בהחלט יכולה להיות פתרון למצב. אנו מעניקים שירות מקיף לדלתות אלומיניום ובפרט החלפת ידית – מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים.

בפסקאות הבאות תמצאו מידע על תקלות נפוצות בידית, מה מחיר החלפת ידית חדשה, ומה עוד חשוב לדעת בנושא.

☑️ החלפת ידית לדלת אלומיניום מקצועית ובטיחותית.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ שירות מקיף ומקצועי הכולל שירות עד הבית.

☑️ מתמחים בהחלפת ידית לדלת אלומיניום.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

בעיות נפוצות בידית לדלת אלומיניום – למה דווקא עכשיו?

זה לא כיף לגלות שהדלת שלנו ובפרט הידית, מחליטה לעשות בעיות. זה גורם לנו להתאמץ לפתוח ולסגור את הדלת, זה גורם לנו ללחץ, לכעס ולחוסר סבלנות – כי דווקא עכשיו, זה קורה.

מה גורם לידית שלנו לעשות בעיות? הינה כמה בעיות נפוצות:

 • הדלת שלכם ישנה וגם הידית – אם הדלת שלכם ישנה, קחו בחשבון שמדי תקופה, עלולה לצוץ תקלה כלשהי בחלק אחר בדלת. אין מה לעשות. זה קורה עם מנעולים, עם משקופים, עם צירים וגם – עם ידיות.
 • שימוש אגרסיבי בידית  – אם מכל סיבה שהיא על מנת לסגור ולפתוח את הדלת עליכם להפעיל כח, סימן שמשהו לא תקין. שימוש בכח על מנת לפתוח לסגור את דלת האלומיניום מוביל במקרים רבים לבעיה בידית.
 • לכלוך ואבק שפוגעים בתפקוד – אם אתם לא מקפידים לנקות את הדלת ואת הידית בפרט, לכלוך ואבק עשויים לחדור את השכבה הראשונה ולהכנס פנימה למנגנון. הקפדה על ניקיון, בהחלט יכולים למנוע בעיות כאלו בעתיק.
 • נזק פיזי לידית – אם היה ניסיון לפריצה, אם בעת הובלה, רהיט כבד כלשהו פגע בידית, בהחלט יכול להיגרם נזק לידית.

אך אל דאגה, לכל אחד מהמקרים יש פתרון, ואנחנו כאן כדי לעזור.

 

 

טיפ – בחרו את הידית הנכונה ביותר

אם החלטתם לקנות ולהתקין ידית חדשה, הדבר החשוב ביותר, מעל הכל הוא לבחור את הידית המתאימה. מובן מאליו נכון? אז זהו שלא. כשאנחנו לחוצים או ממהרים, אנחנו יכולים בטעות לקנות ידית לדלת פנים במקום ידית לדלת כניסה וכדומה. זה לא נעים.

אז מה עושים? דואגים לצלם את הידית ואת הדלת, ובעת השיחה עם המוכר או המנעולן, דואגים להראות לו תמונה. כי תמונה שווה 1,000 מילים. לאחר שמוצגות לכן אפשרויות הבחירה קחו בחשבון שיקולים של: משקל הידית, עיצוב, צבע ומחיר.

 

 

מחיר החלפת ידית לדלת אלומיניום

אם החלטתם כי הגיע הזמן להתקין ידית חדשה, או אם הידית הקיימת התנתקה לחלוטין ואתם רוצים להתקין אותה מחדש, דעו כי מחיר ההתקנה מתחיל מ-180 ש"ח.

 

 

לבד או באופן מקצועי? מתי כדאי מה?

אם הידית רק רופפת מעט, אך עדיין מתפקדת, רגע לפני הזמנת איש מקצוע, נסו לחזק אותה בעצמכם. זה לא מסובך מדי. אם הידית שבורה, אם הידית יצאה לחלוטין מהמקום, ואתם לא רוצים להסתבך בפתרון הבעיה, איש מקצוע יכול לפתור את זה בקלות, במהירות ובמקצועיות.

 

הדלת נתקעה לחלוטין! מה עושים?

כן גם זה יכול לקרות ובכל שעות היממה. לחזור הבעיה, לנסות לסובב את המפתח, ובום! הדלת תקועה (ואם להוסיף – גם הידית יצאה ממקומה). זה לא הרגע הכי מאושר בחייכם, כנראה.  אז מה עושים? קודם כל נשימה עמוקה – כי לחץ סתם מוסיף עוד לחץ.

אחרי זה – מבינים מה חומרת הבעיה. האם בכל זאת אתם מצליחים להחזיר את הידית למקומה, ואולי לשחק עם המפתח מעט? אם זה לא עובד וכבר ניסיתם לקרוא לשכן שמבין בזה מעט יותר ממכם. השלב הבא זה – להיעזר בנו. מוזמנים ליצור איתנו קשר, ונראה האם יש לנו דרך לעזור לכם טלפונית, או שמא, עלינו להגיע ולסייע לכם. במקרה זה ייתכן ויהיה עלינו לבצע פריצה לדלת ו/או להחליף את מנעול הדלת.

 

מתי כדאי לתקן את הידית?

למה כדאי לתקן את הידית עכשיו ולא בעוד יומיים, שבוע, או חודשיים? הינה כמה הסברים:

 • ננעלתם בחוץ – אז אין כאן שאלה. אם דלת האלומיניום שלכם משמשת בתור דלת כניסה, והידית נתלשה מהמקום. אין כאן ספק – עליכם לקרוא לאיש מקצוע שיסייע לכם (ואם זה עדיין לא קרה, אל תחכו שזה יקרה).
 • הידית רופפת ואתם לא רוצים שזה יחמיר – ידית רופפת בקלות הופכת לידית שיוצאת מהמקום ואף נשברת. ולכן אל תחכו שזה יקרה.
 • ידית שבורה גורמת לנזקים בדלת ולרצפה – אם אתם לא יכולים לפתוח ולסגור את הדלת כמו שצריך. זה לא רק פוגע בידית אלא יכול לפגוע גם במנגנון הנעילה, וגם להשאיר סימנים על הרצפה שלכם.

 

החלפת ידית לדלת אלומיניום – אנחנו כאן עם הפתרון

אנו מעניקים שירותי תיקון, התקנה והחלפת מנעולים, ידיות ודלתות ברחבי הארץ. החלפת ידית לדלת אלומיניום תתבצע בצורה מהירה, מקצועית ואיכותית.

 • מקצועיות – כל אנשי המקצוע שלנו, עוברים הכשרה מקצועית, מנוסים ועם הוכחות בשטח. לא ניתן לכם להתייבש, מחוץ לדלת.
 • שירות 24/7 – בין אם יש לכם תקלה במהלך היום ובין אם במהלך הלילה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת. נגיע עד לפתח הבית שלכם עם כל הציוד הדרוש.
 • מחיר – נדאג לספק לכם שירות איכותי במחיר משתלם.
 • התאמת הפתרון – אם מה שחשוב לכם זה עיצוב ואיכות נדע לתת לכם פתרונות מתאימים. ואם מה שכרגע חשוב לכם זה פתרון זמני וזול, גם את זה נדע להציע.

לא משנה איזו תקלה אתם חווים כרגע, אנחנו נשמח לפתור לכם את הבעיה בצורה המהירה והטובה ביותר. החלפת ידית לדלת אלומיניום – בשביל זה אנחנו כאן.

 

 

מחירון החלפת ידית לדלת אלומיניום כללי

החלפת ידית לדלת אלומיניום מחיר מ-299₪
התקנת ידית לדלת אלומיניום מחיר מ-299₪
החלפת ידית לדלת אש מחיר מ-299₪

 

מה היה לנו עד עכשיו?
החלפת ידית בהלה בנצרת

מחפשים החלפת ידית בהלה בנצרת? ריכזנו עבורכם את המנעולנים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

קרא עוד »
החלפת ידית בהלה בנהריה

מחפשים החלפת ידית בהלה בנהריה? ריכזנו עבורכם את המנעולנים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

קרא עוד »
החלפת ידית בהלה בעפולה

מחפשים החלפת ידית בהלה בעפולה? ריכזנו עבורכם את המנעולנים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

קרא עוד »
החלפת ידית בהלה בעכו

מחפשים החלפת ידית בהלה בעכו? ריכזנו עבורכם את המנעולנים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

קרא עוד »