החלפת מנעולים

מחפשים החלפת מנעולים? ריכזנו עבורכם את המנעולנים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו מנעולן עכשיו:

כולנו רוצים לחיות את החיים שלנו בידיעה שאנחנו מוגנים. שהבית שלנו נעול, שהמשפחה והחברים שלנו חיים בשלום, וכי המשרד, העבודה או העסק שלנו שמורים מכל פריצה ופגיעה.

לצערנו, לפעמים זה מלווה אנשים בתחושת סטרס, חרדה ואימה, אבל אנחנו רוצים שתדעו שיש לזה פתרון. אחת הדרכים הטובות ביותר לחיים רגועים יותר, ושינה עמוקה היא הידיעה שהמנעול שלנו, הוא מאובטח ואיכותי.

נתקעתם עם מנעול תקול? רוצים להחליף במהירות? החלפת מנעולים תהיה הפתרון עבורכם, ואנחנו כאן כדי לעזור. מוזמנים כבר עכשיו, להפסיק לחכות ולחפש פתרונות, ולהיעזר בשירותים שלנו, כדי לקבל ייעוץ מקצועי ופתרון יעיל.

 

☑️ החלפת מנעולים מקצועית ובטיחותית.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בכל סוגי הדלתות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

שירותי החלפת מנעולים

שירות החלפת מנעולים הינו שירות מקצועי שניתן על ידי מנעולים מורשים בלבד (שימו לב להיזהר מחיקויים!), השירות כולל:

  • שיחה ראשונית להבנת הבעיה, להצעת פתרונות אפשריים ותיאום מועד הגעה.
  • הגעה אל הנכס המדובר (בית, משרד, עסק, מחסן ועוד)
  • טיפול יעיל ומהיר בבעיה

 

שירותי החלפת מנעולים

 

מתי צריך להחליף מנעול

אם אתם מתלבטים האם באמת כדאי להחליף את המנעול, הפסקאות הקרובות נועדו עבורכם:

 

נכס שנפרץ

המקרה המצער, בגינו חייב להחליף מנעול הוא נכס (דירה/בית/משרד/מחסן) אשר נפרץ. במקרה זה, אנחנו לא רוצים להסתפק בתיקון בלבד של המנעול מסיבות שונות (חשש לשכפול המפתח בידי הפורצים, פגיעה במנגנון הנעילה בעת הפריצה ועוד).

נכס שנפרץ

 

כניסה לנכס חדש

במקרים רבים, עדיף ואף כדאי, להחליף את המנעול בעת כניסה לנכס חדש. בין אם מדובר בדירה חדשה, שאנחנו לא הדיירים הראשונים בה, ובין אם מדובר במשרד ששירת עסק אחר. על מנת למנוע מצב שבו מסתובבים מפתחות נוספים שלא נמצאים בידינו – כדאי להחליף מנעול.

 

כניסה לנכס חדש

 

מפתח נשבר במנעול

במידה והמפתח נשבר בתוך המנעול, אין זאת שאלה. יש להחליף את המנעול על מנת לוודא שהדבר לא קורה שנית ועל מנת לתת לכם גישה לנכס כמה שיותר מהר (במיוחד אם המפתח נשבר כשהדלת עודנה סגורה).

מפתח נשבר במנעול

 

מנעול תקול

במידה ואנו מבחינים כי המנעול עושה בעיות בפתיחה ובסגירה, יש לשקול לחיוב להחליף מנעול. במקרים מסוימים תיקון המנעול יכול להספיק ובמקרים מסוימים, כדאי להחליף על מנת לא להגיע לסיטואציה שבה הדלת לא נפתחת כלל.

 

מנעול תקול

 

שדרוג האבטחה

אנחנו יכולים לבחור להחליף מנעול מהסיבה הפשוטה – אנחנו רוצים להתקין מנעול מאובטח וחדש יותר. כיום ישנם סוגים שונים של מנעולים, ואמצעי אבטחה שונים, שיכולים לשדרג את המנעול הקיים שלכם. מוזמנים לבדוק איתנו, מה האופציות הקיימות.

 

מנעול תקול

 

רוצים להחליף מנעול? הינה מה שאתם חייבים לדעת!

אנחנו יודעים שמנעול תקול יכול לעורר פאניקה, לחץ ועצבים. ברור לנו. ולכן אנחנו רוצים לתת לכם כמה כלים ועקרונות חשובים בעת החלפת מנעול כדי לוודא, שאתם מטפלים בזה בצורה המהירה אך גם הנכונה ביותר!

 

רוצים להחליף מנעול? הינה מה שאתם חייבים לדעת!

 

לפני הכל – בדקו האם ניתן לתקן את המנעול הקיים

רגע לפני שרצים להחליף מנעול, לפעמים (אך לא תמיד), תיקון מנעול יכול לפתור לנו את הבעיה ולחסוך לנו כסף. 2 פעולות בסיסיות שתרצו לבצע רגע לפני החלפת מנעול (במידה כמובן והמפתח לא נתקע בפנים) הם:

  1. לנקות את המנעול ואת המפתח מאבק ולכלוך – המנעול והמפתח יכולים בקלות רבה לצבור אבק ולכלוך הפוגעים במנגנון המנעול. לכן, ניקוי שלהם יכול לפתור לפעמים את הבעיה.
  2. שימון המנעול – לפעמים שימון המנעול יכול לפתור את הבעיה ולאפשר לגלגלי השיניים או לחריצים לפעול בצורה תקינה.

 

צלמו את המנעול

לא משנה באיזו אפשרות תבחרו על מנת לטפל בתקלה, צילום של המנעול יאפשר לכם להסביר למוכר או למנעולן המקצועי מה בדיוק הבעיה והוא בתמורה יידע כיצד ניתן לטפל בה. חשוב לצלם את המנעול בצורה ברורה, מוארת ואיכותית.

 

החליטו האם תעשו זאת לבד או בעזרת מומחה

במידה ואתם בעלי חוש טכני מפותח, מבינים בתיקון של מנעולים, האופציה להחליף את המנעול בעצמכם, פתוחה עבורכם.

במידה ואתם מחליטים לקחת את זה כאתגר אישי, אתם יכולים לרכוש את המנעול באופן עצמאי ולאחר מכן לפעול על פי מדריכים או ניסיון קודם על מנת להחליף את המנעול. במידה ואתם מעדיפים לתת למומחה לעשות את העבודה, ולמצוא פתרון מקצועי ועם זאת גם מהיר – מנעולן מורשה, יהיה הפתרון הנכון.

 

קחו נשימה עמוקה – ופתרו את הבעיה

כדי לחוות כמה שפחות לחץ ומצוקה מהבעיה, חשוב מאוד, לפעול להחלפת המנעול ולא למשוך את הזמן, במיוחד אם הדלת נפרצה או המפתח נשבר. ככל שהפתרון יקדים להגיע, כך השיגרה שלכם תחזור לעצמה במהירות גדולה יותר. אל תתנו למנעול מקולקל או פרוץ, להשפיע לכם על ימים ושבועות שלמים.

 

באילו מנעולים אנחנו מטפלים?

השירות שאנחנו נותנים להחלפת מנעולים, מתאים לכל סוגי המנעולים, להלן פירוט קצר:

 

החלפת מנעול לדלת חוץ

אנו מספקים שירות החלפת מנעולים לדלתות כניסה למשרד, לבית, לדירה ולגינה. החלפת מנעול לדלת חוץ היא אחת מהפעולות הנפוצות ביותר שאנו מבצעים.

החלפת מנעול לדלת חוץ

 

החלפת מנעול לפלדלת

בבעלותכם דלת מסוג פלדלת? אנו מבצעים החלפת מנעול גם לדלת מסוג זה.

 

החלפת מנעול לפלדלת

 

החלפת מנעול לדלת זכוכית

בין אם דלת הזכוכית היא דלת הכניסה שלכם ובין אם היא מהווה דלת פנימית, אנו מספקים החלפת מנעול לדלת זכוכית. במקרה זה אנו מצד אחד נצייד אתכם עם מנעול מאובטח ומתקדם, ומצד שני, נבצע את ההחלפה בצורה כזו שתשמור גם על העיצוב והניקיון של דלת הזכוכית.

 

החלפת מנעול לדלת זכוכית

 

החלפת מנעול לדלת רב בריח

בבעלותכם דלת מסוג רב בריח? אנו מבצעים החלפת מנעול לדלת מסוג זה. החלפת מנעול לדלת רב בריח, איננה משימה מסובכת, כל עוד בוחרים נכון את המנעול, ונעזרים במנעול מקצועי שיודע את עבודתו.

 

החלפת מנעול לדלת רב בריח

 

החלפת מנעול לדלת שריונית חסם

בבעלותכם דלת שריונית חסם? אנו יודעים לטפל גם בכך! החלפת מנעול לדלת שריונית חסם, צריכה להיות מותאמת למנגנון הספציפי של דלת זו, ולכן הניסיון שלנו בתחום זה, מקל על השירות בצורה משמעותית.

 

החלפת מנעול לדלת שריונית חסם

 

החלפת מנעול לדלת אלומיניום

דלת אלומיניום יכולה לשמש כדלת כניסה לבית, למחסן, למשרד או לעיתים כדלת להפרדה בין מחיצות שונות. אנו שמחים לספק שירות החלפת מנעול לדלת אלומיניום.

 

החלפת מנעול לדלת אלומיניום

 

החלפת מנעול לדלת פנים

דלתות הפנים מספקות לנו פרטיות וכן הגנה על האנשים שבחדר הספציפי לצד הגנה על ציוד יקר ערך. ישנם סוגי מנעולים רבים לדלת פנים, ואנו גאים לספק לכם אופציות לבחירה בעת החלפת מנעול לדלת פנים.

 

החלפת מנעול לדלת פנים

 

החלפת מנעול צילינדר

יש לכם מנעול צילינדר? נשמח לספק שירות החלפת מנעול צילינדר בקלות ובמהירות. כזה שישמור על הדלת מצד אחד ומצד שני יספק לכם אבטחה והגנה חדשה לבית או למשרד.

 

החלפת מנעול צילינדר

 

החלפת מנעול לעסק

אנו מקווים שאתם רוצים לחזק את ההגנה לעסק מסיבות טובות, ולא כי חלילה הוא נפרץ. אם חוויתם נזק לעסק, אנו משתתפים בכאבכם. בכל אחד מהמצבים, נשמח להיות שם בשבילכם, על מנת לספק לכם אקסטרה הגנה לעסק באמצעות החלפת מנעול לעסק.

 

החלפת מנעול לעסק

לסיכום

החלפת מנעולים היא פעולה מתבקשת מסיבות שונות. אנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו בכל שאלה ובעיה, ואנו כאן, כדי לעזור לכם לפתור את הבעיה בצורה מהירה, מקצועית ואמינה.

 

מחירון החלפת מנעולים כללי

החלפת מנעול לפלדלת מחיר מ-150₪
החלפת מנעול לדלת שריונית חסם מחיר מ-200₪
החלפת מנעול לדלת רב בריח מחיר מ-200₪