החלפת מנעול בעסק

תוֹכֶן הָעִניָנִים
החלפת מנעול בעסק
החלפת מנעול בעסק

עסק הוא סוג של ארגון שפועל עבור השגת רווח לבעלים שלו. בעל העסק הוא מי שנותן שירותים או מוכר פריטים, נכסים או מקרקעין. בית עסק הוא מונח המתאר את המקום שבו העסק מתקיים ופועל והוא כמובן מחויב ברישיון עסק, בהתאם לסוג בית העסק המדובר. עסק שפועל בבית הפרטי של בעל העסק נחשב לעסק ביתי. גם עסק מסוג זה כמובן מצריך אישור. לא משנה באיזה עסק מדובר, כל עסק חייב להיות מוגן ולהשתמש בכל מקדמי ואמצעי הבטיחות האפשריים דרך החלפת מנעול בעסק.

 

☑️ החלפת מנעול בעסק מקצועית ובטיחותית.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️שירות מקיף ומקצועי בפריסה ארצית.

☑️ מתמחים בהחלפת מנעול בעסק.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-804-7797 📞

מטרת העסק וחשיבות ההגנה עליו

עסק נמנה בכדי לקים פעולות כלכליות, כספיות ופיננסיות עבור מטרות רווח. על כן המטרה של בעל העסק כמו של העסק כולו היא להחזיר את הממון שהושקע בבניית וייסוד העסק ויתרה מכך אף להגיע למצב בו מתקיים רווח. מפני שמדובר במקום בו מועברים כספים רבים, במצב של החלפת מנעול אין להתפשר ולהיעזר במנעולן מקצועי ומיומן. 

סוגי עסקים – איזה מנעול מתאים לכל עסק?

ישנן שיטות שונות ומגוונות שעוזרות לסווג את הישויות העסקיות: 

 • גודל
 • אופן הרישום או לחילופין ההתאגדות
 • תחום העיסוק והממכר
 • גודל העסק: גודל העסק נקבע על פי כמות של האנשים המועסקים בו כמו גם על פי היקף העסקאות

החלפת מנעול בעסק עצמאי 

עסק עצמאי הוא בעל עסק בו לרוב הוא עצמו הוא המועסק היחיד. בעסק כזה חשוב מאד לבצע החלפת מנעול באופן האיכותי ביותר שכן יש אדם אחד בלבד שנמצא בעסק. על מנת למנוע מקרים מסוכנים או מצערים יש להחליף מנעול בצורה מקצועית ויסודית.

עסק זעיר 

עסק זעיר מוגדר כעסק בו חברים עד ארבעה עובדים ומועסקים ומחזור המכירות שלו עומד על עד מיליון ש״ח בלבד. הגדרה של עסק זעיר כוללת גם את העסקים שהם בעלי מועסק יחיד בלבד.

עסק קטן 

עסק קטן הוא עסק בו חברים בין חמישה לעד עשרים עובדים ומועסקים ומחזור המכירות שלו עומד עד עשרים מיליון ש״ח בלבד.

עסק בינוני

עסק בינוני הוא עסק בו קיימים בין אחד עשר לעד מאה עובדים ומחזור המכירות שלו עומד עד למאה מיליון ש״ח בלבד.

לא משנה מהו סוג העסק ומה גודלו, ברגע שמגיעים למעמד של החלפת מנעול נהיה חייבים לשכור את שירותיו של מנעולן מקצועי ומיומן. הרי העסק שלנו הוא מן סוג של הילד שלנו, זה המקום שמשמש עבורנו כמקור פרנסה, דרכו אנחנו מתקיימים ומקיימים את האהובים עלינו והקרובים אלינו. כלומר, מקדמי ההגנה על בית העסק שלנו חייבים להיות ברמה הגבוהה ביותר.

אופי הפעילות של העסקים

ניתן לסווג בתי עסק לפי אופי המוצר או השירות שהם מספקים, כמו למשל:

 1. מגדלים: בתחום החקלאות והצומח או לחילופין בתחום החי ובעלי החיים. החלפת מנעולים למגדלים מסוג זה מצריכים מיומנות מיוחדת ומכשירים ספציפיים וייחודים.
 2. יצרנים שמייצרים בבית העסק עצמו מוצרים למיניהם, לדוגמא מפעלי תעשייה (תעשייה אווירית, תעשיית מזון ועוד רבים נוספים) או בתי מלאכה (מלאכת עבודת יד, מלאכה לייצור המוני ועוד רבים נוספים). כמובן שהחלפת מנעול בבתי עסק כאלה מצריכה יכולות מסוימות ומיומנות ברמה הגבוהה ביותר.
 3.  משווקים, בין אם סיטונאיים ובין אם קמעונאים, הם בתי עסק מסוג מסחרי שעוסקים בענף השיווק ובמכירת מוצרים מסוגים שונים. החלפת מנעול לבתי עסק מסוג זה לרוב תהיה למנעול חזק ועמיד במיוחד.
 4. עסקי בנייה ותשתיות. המוצר עצמו (לדוגמא: כביש, מבנה וכיוצא בזה) אינו מיוצר בבית העסק ועל כן החלפת הנעול מתבצעת בהתאם. 
 5. עסקי הובלה ושינוע (בין אם מדובר בשינוע של מוצרים, מבנים או פריטים אחרים). גם כאן ישנה מורכבות בהחלפת המנעול ויש להיעזר באיש מקצוע מיומן. 
 6. שירותי של השאלה או השכרה או לחילופין אירוח. שירות מסוג זה הוא שימוש במוצר לתקופה קצובה, למשל: השכרת רכב, השכרת ציוד, ספרייה, השכרת דירה, משרד וכיוצא בזה. לכן, בעסקים מסוג זה עלולה להיות תחלופה יחסית גבוהה של מנעולים.
 7. ספקי מוצרי טובין הם ספקים שמספקים גם מוצרים וגם נותנים שירות, למשל מסעדות שמספקות גם מזון וגם שירות או למשל מלונות שמספקים גם השכרת חדר ובנוסף גם מספקים שירותי אירוח ושירות חדרים. בדרך כלל במקומות מסוג זה יהיו כמה סוגים של מנעולים, לכן החלפת המנעולים צריכה להתבצע בזהירות ודקדקנות יתרה.
 8. מוסדות פיננסיים, למשל בנקים, עסקי ביטוח ועוד. בעסקים מסוג זה המוצר או שירות שניתן הם פיננסיים. לכן, במקומות מסוג זה החלפת המנעול מתבצעת בסיווג גבוה במיוחד שכן מקומות בהם נמצא ממון רב הם המקומות בעלי הסיכון הגבוה ביותר לפריצה או גניבה. 
 9. עסקי חינוך והכשרה, למשל: אוניברסיטאות, מכללות, גופי הדרכה, גני ילדים, בתי ספר וכיוצא בזה. אלו מקומות בהם עלולים להימצא ילדים חסרי ישע ועל כן החלפת המנעול במקומות אלה מתבצעת ברמת האבטחה הגבוהה ביותר שיש.

 

מחירון החלפת מנעול בעסק כללי

החלפת מנעול בעסק מחיר מ-120₪
החלפת מנעול צילינדר מחיר מ-100₪
החלפת מנעול לדלת לפנים מחיר מ-100₪

 

הזמינו עכשיו החלפת מנעול בטיחותית בעסק שלכם – 077-804-7797

החלפת מנעול לפלדלת

רק מסיבוב מהיר בכל שכונה שהיא, ניתן להיווכח כי השימוש בדלתות פלדלת הפך להיות נפוץ מאוד, בייחוד בתור דלתות חוץ. הדבר אינו מפתיע במיוחד, הרי

קרא עוד »

החלפת מנעול צילינדר

מנעול הצילינדר הוא אחד מהמנעולים הנפוצים ביותר בעולם. זהו מנעול שבנוי על רעיון של צילינדר (=גליל) שבאמצעותו מתבצע סיבוב של המנעול, מה שמביא לפתיחתו. הצילינדר

קרא עוד »

החלפת מנעול לדלת פנים

המנעול בדלת הזכוכית שלכם עושה בעיות? רוצים לפתור את הצרות האלו אחת ולתמיד? החלפת מנעול לדלת פנים, נועד לסייע לכם לעשות עם זה. בעזרת צוות

קרא עוד »

החלפת מנעול לדלת אלומיניום

אלומיניום (בעברית נקרא חמרן) הוא יסוד כימי מתכתי. האלומיניום הוא מתכת רקיעה וכסופה. הוא היסוד השלישי הכי נפוץ (תופס כשמונה אחוזים מכלל היסודות) בקרום כדור

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7