החלפת מנעול כספת עליון

תוֹכֶן הָעִניָנִים
החלפת מנעול כספת עליון
החלפת מנעול כספת עליון

בחלוף השנים הכספת הפכה להיות פריט הכרחי כמעט בכל בית בישראל. לכולנו יש דברים וחפצים יקרי ערך, בין אם זהו ערך כספי או פיננסי ובין אם זה ערך סנטימנטלי או רגשי. תמיד נרצה להגן על החפצים היקרים לנו ביותר באופן הבטיחותי והאיכותי ביותר. לכן, כשאנחנו מחליפים את המנעול לכספת בביתנו, נרצה להשתמש בשירותיו של איש מקצוע מהימן ומורשה. החלפת מנעול כספת עליון על ידי אנשי מקצוע מנוסים.

מנעול עליון לכספת

מנעול עליון לכספת הוא פתרון איכותי ברמת מיגון גבוהה ביותר. זהו מנעול שמעניק תחושת ביטחון באופן הטוב ביותר גם לבית וגם לעסק. מנעול זה מתאים גם לשיפור נוסף עבור מיגון שערים או ארגזים חובקים פלדה. כמו כן הוא גם יכול להשתלב במערכות נעילה מתוחכמות בעלות צילינדרים ומנעולי תלייה במפתח יחיד או לחילופין במערכות מאסטר משוכללות. חשוב לדעת ששכפול מפתחות מסוג זה מצריך איש מקצוע.

  • המפרט הטכני של מנעול עליון לכספת
  • המנעול העליון הוא בעל מבנה מנעול כספתי
  • הוא מסופק בדרך כלל עם שלושה מפתחות כספת
  • הוא לרוב יהיה בעל לוחית שמגנה מפני הצצה
  • המוצר עמיד בתנאי מזג אוויר קשים במיוחד

כספות – למה הן נוצרו ולמה הן משמשות אותנו?

מזה מאות שנים שקיימות כספות שבהן מנעול כספת סטנדרטי. מכאן מגיע השם של הכספת (משורש כסף) והיא ידועה בזכות המאמץ הרב שצריך על מנת לפרוץ אותה. מנעול הכספת עשוי בדרך כלל מלוחיות בשונה מצילינדר סטנדרטי שעשוי מחמישה פינים. בזמן שפורץ מנסה לפרוץ מנעול כספת עליון או תחתון, בין אם בדלת פלדה או בכל מקום אחר, הוא מסוגל לנטרל את מנעול הכספת ובכך לגרום לכספת להינעל אוטומטית. זהו אחד היתרונות המשמעותיים של הכספת. בנוסף, מנעול הכספת עשוי מחלקים שמתוכננים באופן מוקפד ביותר שמרכיבים את מנגנון הנעילה ומתפעלים אותו בדיוק רב ביותר, כך שאם במקרה מרכיב כלשהו זז ממקומו או נפגע בתוך מנעול הכספת, היא ננעלת אוטומטית ומנטרלת את עצמה לחלוטין. 

מחיר מנעול עליון לכספת

מחיר של מנעול עליון לכספת נע לרוב בטווח שבין 150 ש״ח ל-450 ש״ח. עם זאת חשוב לזכור שאופן ההתקנה משנה בדיוק כמו טיב המנעול. יש להיעזר בשירותיו של איש מקצוע מיומן ואחראי בהתקנת מנעול עליון לכספת שכן מדובר בעבודה רגישה ומורכבת. 

מהו מנעול עליון לכספת – איך זה עובד?

מדובר במנעול שמותקן כמנעול עליון בדלת הכספת. ישנו מנעול הכספת עצמו ולאחריו מותקן מנעול נוסף שמותקן כמנעול עליון בדלת עצמה. זהו מנעול שבנוי משלושה בריחים עשויים פלדה מחוסמת. ההתקנה שלו למעשה מונעת באופן כמעט מוחלט פריצה מכל סוג שהוא. מנעול זה בדרך כלל מגיע עם שלושה מפתחות שנראים כמו מפתחות של כספת.

קושי הפריצה במנעול כספת עליון

ראשית, המנעול העליון מעב את מסיג הגבול מפני שהוא צריך לפרוץ במקום מנעולים במקום אחד. בנוסף, מנעול הכספת העליון יכול להגן על דלת הכניסה של הבית או העסק וגם שומר על מיגון הבית.

יתרונות של מנעול הכספת העליון

אחד היתרונות הגדולים של מנעול מסוג זה הוא העבודה שמדובר במנעול שמוכר על ידי חברות הביטוח בעת ביטוח תכולת דירה. יתרון נוסף הוא העובדה שמדובר במנעול עשוי מפלדה חוסמת שמונעת כניסה של פורצים לבית ולמעשה לא מאפשרת את הרוב המוחלט של הפריצות. אפשר להגיד שבהחלט מדובר במנעול שמעניק תחושת בטחון גבוהה.

החלפת מנעול עליון לכספת

חשוב להיעזר במומחה להתקנת מנעול עליון לכספת שיודע להשתמש בכלים שמתאימים לביצוע עבודה שכזו על הצד האיכותי ביותר. ביצוע התקנה לרוב מצריך שימוש בדיסק חשמלי, כלי עבודה שמצריך מיומנות רבה שכן עבודה לא נכונה עמו עלולה לגרום להשארת סימנים ופגמים אסתטיים.

כשמגיעים לרגע בו צריך להחליף מנעול מסוג זה יש להיעזר באיש מקצוע בעל ניסיון רב של שנים וותק מקצועי שיתחייב לבצע את העבודה ברמה הגבוהה ביותר.

מנעול עליון לכספת – חשיבות ההתקנה

כשזה מגיע לכספות אסור לקחת סיכונים מיותרים. כולנו שמענו על סיפורי טרגדיה למיניהם על אנשים שפרצו לביתם והותירו אותם חסרי כול. ברגע שיש לנו כספת בה אנחנו מפקידים את הכסף שלנו, ניירות הערך שלנו והמסמכים החשובים ביותר שלנו, עלינו לקחת אחריות ולהשתמש בכל האמצעים שעומדים לרשותנו על מנת להגן עליהם. מעבר לכך שהמנעול עצמו חייב להיות באיכות הגבוהה ביותר, גם ההתקנה חייבת להיות בדיוק באותה הרמה – למנעול שאינו מותקן באופן איכותי לא יהיה את האפקט המבוקש. 

מנעול עליון לכספת – האם אפשר להתקין אותו לא רק על כספת?

התשובה היא חד משמעית כן! המנעול העליון לכספת יכול להתחבר לשלל דברים ואינו חייב להתחבר רק לכספת. לכן כשנרצה להחליף את מנעול הכספת שלנו נוכל לבקש מהמנעולן להתקין לנו מנעולים עליונים לכספת גם במקומות אחרים בבית או במקום העבודה על מנת שנרגיש כמה שיותר בטוחים ומוגנים.

למה חשוב להחליף מנעולים באופן תדיר?

מחקרים מוכיחים ששינויים במזג האוויר מביאים לשחיקה של המנעולים וגורמים להחליד מהר יותר. על כן, בתור בעלי הכספת, נהיה חייבים להיות עם היד על הדופק ולשים לב לאיכות המנעול. ברגע שנראה שאיכות המנעול נפגעה וכבר אינה מספקת, נזמין מנעולן מורשה ומוסמך במהירות האפשרית שיחליף לנו את המנעול.

לסיכום

מנעול הכספת העליון הוא אחד מהפתרונות הטובים ביותר להגנה ואבטחה של כספת שהמין האנושי אי פעם יצר. בשנים האחרונות הפופולריות שלו הולכת וגדלה ולא סתם. כשנחליף את המנעול הזה, לא נתפשר ונזמין מנעולן מקצוען ביותר לשם העבודה. 

 

מחירון החלפת מנעול כספת עליון כללי

החלפת מנעול כספת עליון מחיר מ-150₪
החלפת מנעול צילינדר מחיר מ-100₪
החלפת מנעול בעסק מחיר מ-120₪

 

מנעולן מקצועי להחלפת מנעול כספת עליון – התקשרו עכשיו – 077-804-7797

החלפת מנעול לפלדלת

רק מסיבוב מהיר בכל שכונה שהיא, ניתן להיווכח כי השימוש בדלתות פלדלת הפך להיות נפוץ מאוד, בייחוד בתור דלתות חוץ. הדבר אינו מפתיע במיוחד, הרי

קרא עוד »

החלפת מנעול בעסק

עסק הוא סוג של ארגון שפועל עבור השגת רווח לבעלים שלו. בעל העסק הוא מי שנותן שירותים או מוכר פריטים, נכסים או מקרקעין. בית עסק

קרא עוד »

החלפת מנעול צילינדר

מנעול הצילינדר הוא אחד מהמנעולים הנפוצים ביותר בעולם. זהו מנעול שבנוי על רעיון של צילינדר (=גליל) שבאמצעותו מתבצע סיבוב של המנעול, מה שמביא לפתיחתו. הצילינדר

קרא עוד »

החלפת מנעול לדלת פנים

המנעול בדלת הזכוכית שלכם עושה בעיות? רוצים לפתור את הצרות האלו אחת ולתמיד? החלפת מנעול לדלת פנים, נועד לסייע לכם לעשות עם זה. בעזרת צוות

קרא עוד »

החלפת מנעול לדלת אלומיניום

אלומיניום (בעברית נקרא חמרן) הוא יסוד כימי מתכתי. האלומיניום הוא מתכת רקיעה וכסופה. הוא היסוד השלישי הכי נפוץ (תופס כשמונה אחוזים מכלל היסודות) בקרום כדור

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7