החלפת מנעול לדלת אלומיניום

תוֹכֶן הָעִניָנִים
החלפת מנעול לדלת אלומיניום
החלפת מנעול לדלת אלומיניום

אלומיניום (בעברית נקרא חמרן) הוא יסוד כימי מתכתי. האלומיניום הוא מתכת רקיעה וכסופה. הוא היסוד השלישי הכי נפוץ (תופס כשמונה אחוזים מכלל היסודות) בקרום כדור הארץ והוא הנפוץ ביותר בקרב המתכות. אלומיניום מופק לרוב מבוקסיט ומצוין מבחינת חסינות לחמצון, הוא עמיד ביותר וצפיפותו נמוכה מה שמאפשר ייצור מוצרים קלים ביותר מבחינת משקל. לאלומיניום יש חשיבות כלכלית ברמה גבוהה ביותר והוא משמש בתעשיות רבות. החלפת מנעול לדלת אלומיניום מהירה ומקצועית דרך מנעולן עכשיו.

 

☑️ החלפת מנעול לדלת אלומיניום מקצועית ובטיחותית.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️שירות מקיף ומקצועי הכולל שירות עד הבית.

☑️ מתמחים בהחלפת מנעול לדלת אלומיניום.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו..

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-804-7797 📞

תכונות

 • האלומיניום הוא מתכת קלה.
 • צפיפות האלומיניום היא שליש מצפיפות של פלדה או נחושת.
 • מחושל בקלות.
 • רקיע.
 • מתגבש ומתעצב בקלות.
 • רך יחסית ונוח לעיבוד שבבי.
 • יש לו ברק עמום שנוצר עקב שכבה דקה של אלומיניום חמצני – אלומינה שמופיעה בחשיפה לאוויר. 
 • אין לו תכונות מגנטיות.
 • מוליך בצורה מצוינת חשמל וחום.

ייצור אלומיניום

למרות שאלומיניום הוא יסוד נפוץ בקרום כדור הארץ (בין 7.5% ל-8.1%), הוא לא נמצא בטבע כמתכת ולכן לא ניתן לנתק אותו באמצעים סטנדרטיים. אלומיניום נחשב למתכת מסחרית יחסית חדשה והיא מיוצרת בכמויות ברמה מסחרית החל מתחילת המאה הקודמת. מחזור של אלומיניום הפך לחלק חשוב ביותר בתעשיית הייצור שלו. 

אלומיניום – סקירה היסטורית קצרה

פ. ברטייה היה האדם הראשון שגילה את האלומיניום במכרה של מינרל המכיל אלומיניום ומיצה אותו באופן מספק. אנרי סנט-קלר דוויל אף העמיק את התהליך עקב שימוש ביסוד נתרן. נפוליאון השלישי התרשם מאד מהאלומיניום והורה להחליף את הסכו"ם בארמון לכזה שעשוי מאלומיניום. החפצים הראשונים שהכונו מאלומיניום היו רעשן לתינוק של נפוליאון השלישי ושרשרת שעון שעשויה מאלומיניום וניתנה למלך סיאם בעת ביקורו בצרפת. החזון של נפוליאון השלישי להעמיד ציוד צבאי שעשוי  מאלומיניום גרם לתמיכה של ממשלת צרפת בפיתוח אלומיניום.

יחד עם זאת, הפקת אלומיניום עדיין הייתה יקרה ומסובכת. ייצור מאסיבי של אלומיניום התחיל בזכות הפיתוח והמחקר של המדען האמריקאי צ'רלס מרטין הול שהוציא פטנט בשנת 1886 על תהליך אלקטרוליזה למיצוי אלומיניום. במהלך התהליך הזה מתבצעת אלקטרוליזה של תחמוצת אלומיניום שמומסת במינרל קריאוליט בזמן שהוא מותך. הפטנט הזה גרם לתהליך מיצוי האלומיניום ממינרלים להיות זול הרבה יותר ובימינו זה התהליך המקובל ביותר בעולם.

מה מיוחד בייצור אלומיניום?

האלומיניום אינו מופיע כיסוד מתכתי ולכן לא ניתן להפריד אותו בשיטה מקובלת. על מנת לזקק את האלומיניום יש להשתמש בכמויות ענקיות של חשמל. לעומת זאת מחזור של אלומיניום מצריך אך ורק חמישה אחוזים מאותה האנרגיה בה משתמשים לייצורו. 

יתרונות האלומיניום

 • משקלו קל יחסית
 • מוליך חום מצוין
 • קל לתחזוקה וניקוי
 • לא מחליד
 • אלומיניום זול יותר מנחושת, ולכן הוא משמש תחליף למתכת הזו
 • ניתן להכין צבע בגוון של כסף מאבקת אלומיניום

גורמים שמשפיעים על מחיר החלפת מנעול לדלת אלומיניום

מחיר של דלת אלומיניום מושפע מכמה גורמים: 

 • סוג פתיחת הדלת 
 • פרופיל האלומיניום של הדלת
 • צבע האלומיניום
 • תוספת תריסים או רשתות

החלפת מנעול לדלת אלומיניום

אלומיניום הוא חומר עדין ביותר ולכן כשנרצה להחליף מנעול מדלת שעשויה מחומר זה, נהיה חייבים להיעזר בשירותיו של איש מקצוע. לא כל אחד יכול להחליף מנעול בדלת אלומיניום ולכן מיומנות וכישרון של מנעולן מוסמך הם פרמטרים חשובים ביותר בכל מה שנוגע להחלפה של מנעול. אם ננסה לעשות זאת בעצמנו אנו עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך שיגרום לכך שנצטרך להחליף את הדלת כולה.

מחיר

מחיר החלפה של מנעול בדלת אלומיניום משתנה על פי סוג הדלת. כמובן שיש לקחת בחשבון גם את מרחק מקום העבודה, זמן העבודה, ציוד מיוחד שעלול להידרש לביצוע העבודה בצורה הטובה ביותר ועוד גורמים שמשתנים ממקרה למקרה. המחירים אינם כוללים מע״מ ומתייחסים להליך ההתקנה וכוללים בתוכם גם את מחיר המנעול עצמו. 

הטבלה הבאה מציגה מחירים משוערים עבור החלפת מנעול בדלתות אלומיניום מסוגים שונים:

סוג דלת מחיר
דלת אלומיניום בפרופיל קליל  7000פרופיל אלומיניום שמגיע בדלתות הזזה בלבד 130-150 ש"ח
דלת אלומיניום בפרופיל קליל 4500 300-500 ש״ח
דלת אלומיניום קיפ בפרופיל 4500 80-100 ש״ח
דלת אלומיניום דריי קיפ בפרופיל 4500 200-300 ש״ח
דלת בלגית עשויה אלומיניום בפרופיל קליל 4300 170-200 ש״ח
דלת הזזה בלגית עשויה אלומיניום פרופיל 1700 160-350 ש״ח

ייחוד החלפת מנעול לדלת אלומיניום

כמו שניתן לראות בטבלה שמוזכרת למעלה, דלתות אלומיניום הן עולם שלם ומורכב. לכן, כשנרצה להחליף מנעולה מדלת עשויה אלומיניום, נהיה חייבים להיעזר באיש מקצוע שכן כל דלת מצריכה כלים שונים, תהליך עבודה שונה והבנה של תהליך החלפת המנעול באופן מעמיק ויסודי. 

חשיבות החלפת המנעול באופן מקצועי

ישנן סיבות שונות להחלפת מנעול: בין אם היה ניסיון פריצה או בין נתקע המפתח בתוך המנעול ונשבר, נצטרך להרים את הטלפון ולהתקשר למנעולן שיבוא להציל אותנו כמה שיותר מהר. יחד עם זאת, הלחץ וההיסטריה שסיטואציה כזאת יכולה לייצר לא יכולה להשפיע על בחירת המנעולן שלנו. נהיה חייבים להתגבר על תחושות הלחץ והאימה ולבחור במנעולן מקצועי, מוסמך ומורשה שיגיע עד אלינו ויעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר שלה: עבודה מקצועית, איכותית ויסודית.

לסיכום, בכל מה שנוגע להחלפת מנעול בדלת אלומיניום אסור לנו להתפשר! חייבים לבחור במנעולן הטוב ביותר עבור המנעול שלנו.

 

מחירון החלפת מנעול לדלת אלומיניום כללי

החלפת מנעול לדלת אלומיניום מחיר מ-180₪
החלפת מנעול לדלת רב בריח מחיר מ-200₪
החלפת מנעול לדלת חוץ מחיר מ-120₪

 

צריכים החלפת מנעול לדלת אלומיניום? התקשרו עכשיו  – 077-804-7797

החלפת מנעול לפלדלת

רק מסיבוב מהיר בכל שכונה שהיא, ניתן להיווכח כי השימוש בדלתות פלדלת הפך להיות נפוץ מאוד, בייחוד בתור דלתות חוץ. הדבר אינו מפתיע במיוחד, הרי

קרא עוד »

החלפת מנעול בעסק

עסק הוא סוג של ארגון שפועל עבור השגת רווח לבעלים שלו. בעל העסק הוא מי שנותן שירותים או מוכר פריטים, נכסים או מקרקעין. בית עסק

קרא עוד »

החלפת מנעול צילינדר

מנעול הצילינדר הוא אחד מהמנעולים הנפוצים ביותר בעולם. זהו מנעול שבנוי על רעיון של צילינדר (=גליל) שבאמצעותו מתבצע סיבוב של המנעול, מה שמביא לפתיחתו. הצילינדר

קרא עוד »

החלפת מנעול לדלת פנים

המנעול בדלת הזכוכית שלכם עושה בעיות? רוצים לפתור את הצרות האלו אחת ולתמיד? החלפת מנעול לדלת פנים, נועד לסייע לכם לעשות עם זה. בעזרת צוות

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7