החלפת מנעול לדלת פנים

תוֹכֶן הָעִניָנִים
החלפת מנעול לדלת פנים
החלפת מנעול לדלת פנים

המנעול בדלת הזכוכית שלכם עושה בעיות? רוצים לפתור את הצרות האלו אחת ולתמיד? החלפת מנעול לדלת פנים, נועד לסייע לכם לעשות עם זה. בעזרת צוות מיומן ומנוסה, שירות 24/7, כלים מקצועיים וידע – אנחנו כאן כדי לפתור לכם את הבעיה.

 

☑️ החלפת מנעול לדלת פנים מקצועית ובטיחותית.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️שירות מקיף ומקצועי בפריסה ארצית.

☑️ מתמחים בהחלפת מנעול לדלת פנים.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת' ללא תקלות.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-804-7797 📞

 

מהן דלתות פנים?

התקנת דלתות פנים היא שם כולל למנעד רחב של פעילויות מקצועיות. כאשר רוכשים דלת פנים יש חשיבות גדולה לבחור רק דלתות איכותיות שמיוצרות במפעלים גדולים שנחשבים למובילים בתחום בעולם. חשוב לרכוש את הדלתות ממקום שמציע מגוון של דגמים וסוגים של דלתות פנים, ככל שיש היצע גדול יותר כך ניתן להבין את גודל ואיכות המקום. חשוב גם לרכוש את הדלתות שעובדות עם כל מיני חברות בניה וקבלנים מורשים. 

הדרך לקנות נכון

השוק הציבורי מוצף בקבלנים וחברות בנייה שמתמחות בסוגים שונים של בניה יצירתית, בטיחותית ורחבה שמסוגלת לספק את הסחורה בצורה הטובה ביותר. דלת פנים צריכה להיות מותאמת לדרישות והצרכים הפנימיים של הקונים. תחומים כמו צבע, מידה זיגוג ופרזול, הם תנאי בסיס לבחירה במקום שיספק את התנאים הטובים ביותר. דלת פנים היא חלק קריטי והכרחי מהבית, היא מפרידה ומבדילה בין החדרים ולכן היא חייבת להיות בעלת אופי ייחודי וחלק מהקו העיצובי. כמו כן, היא חייבת להיות בטיחותית, קלה לתפעול וידידותית למשתמש. 

סוגי דלתות פנים

בעבר רוב הדלתות היו עשויות מחומרים שהיו חשופים ללחות ולמזיקים, ולכן היו מתקלפות, מתנפחות או נתקעות במהירות. כיום, האיכות של הדלתות השתפרה פלאים ויש היצע רחב של אופציות. אחד מהסוגים הנפוצים לדלתות היא דלת פנים מסוג כוורת. הדלת הזו היא בעצם דלת מעץ, במילוי קרטון המחולק לתאים, ולכן שמה כוורת.

קרטון מסגרת עץ עטוף משני הצדדים בלוחות דיקט או MD, שהוא עץ תעשייתי. ככל שיש יותר צפיפות בין תאי הכוורת, הדלת תהיה מבודדת יותר לרעש ולטמפרטורה, וכמובן גם יקרה יותר, אך חשוב לציין שבאופן כללי דלתות פנים הן יחסית זולות. היתרון של דלת פנים הכוורת הוא שהיא מאוד קלה ולא מכבידה על הצירים של הדלת. זה הופך אותה למותאמת מאוד לחדרי ילדים.

סוג נוסף של דלת פנים הוא דלת פולימר, שהוא חומר פלסטי עמיד לנזקי מים ומזיקים. זאת נחשבת לדלת עדינה יחסית ולכן רצוי להתקין אותה בסביבה שבה אין הרבה טריקת דלתות. הן מאוד מתאימות לחדרי אמבטיה ושירותים ושיטת הנעילה בהן טובה. 

ציפוי או חיפוי דלתות פנים

ציפוי הדלת חשוב ביותר לאיטום ושמירה מפני נזקי רטיבות והשינויים בטמפרטורה שמתקיימים לאורך זמן כמו גם למראה והאסתטיקה. ישנם כמה ציפויים נפוצים: ציפוי למינציה, שהוא ציפוי פלסטיק דש שמוצמד אל לוח הדלת באמצעות חום, ניתן להתייחס אליו כמו לטפט קשיח. הטכניקות למינציה השתכללו רבות מאז המאה העשרים ולכן הוא נהיה איכותי.

בנוסף הוא גם זול ולכן הוא נחשב לסטנדרטי במקרים של דלתות פנים. ישנה אופציה נוספת של צביעה בתנור, שנותנת ציפוי באופן אחיד והוא גם עמיד בפני לחות ומזיקים, מה גם שיש לו היצע צבעים גדול מאוד ולכן הופך את הבחירה בו לבחירה שמכניסה גם עיצוב וגם אלמנטים של חיסכון וביטחון. 

פרזול הדלת 

הידית עצמה חייבת להלום את העיצוב הכללי של הבית, וגם להיות בטקסטורה ומרקם שיהיו נגישים ונוחים לשימוש. ידית הדלת היא דבר שקל להחליף ולכן ניתן להשקיע בה כסף ולא לחשוש להחליף אותה גם בעתיד. לעומת זאת, צירים לדלת פנים הוא עסק מעט יותר מורכב. לרוב הבחירה בין סוגים שונים תהיה בחירה מקצועית.

כמובן שיכולות להיות גם העדפות אסתטיות הקשורות בבחירת צירים, למשל אם בוחרים דלת פנים שתראה בסגנון מודרני אז ניתן יהיה להתאים צירים כבדים ומאסיביים שיהיו בולטים לעין. אם בוחרים בסגנון יותר בכיוון של הייטק, ישתמשו בצירים סמויים שלא נראים לעין כשהדלת סגורה ולכן משרים מראה חלק ונקי. 

מנעול

מנגנון הסגירה והנעילה חייב להיות איכותי והרמטי במידה שתשקף את רמת הפרטיות הנדרשת בחדר הספציפי אליו מתייחסים. ככל שמנגנון סגירה ונעילה יהיה איכותי יותר כך הוא ישמור על הדלת לאורך זמן וגם יוריד דאגות מהקונה. כמובן שגם דברים כמו רעש וחריקת מנעולים הם משהו שחשוב לקחת בחשבון.

כמובן שניתן לבחור את אותו המנעול בכל החדרים, אבל אפשר לבחור במנעולים שונים לחדרים השונים. יכול להיות שיותר יתאים למקום כמו המקלחת מנעול שיהיה חזק ובטוח, בעוד שמנעול במטבח לא חייב להיות הרמטי וטוב, אלא יותר יפה ואסתטי.

כיום ההיצע בשוק הוא רחב ביותר, ויש מגוון מדהים של מנעולים לפי קריטריונים שונים שכוללים בטיחות, עיצוב, מטרת החדר ועוד. המנעול יכול להיות עם מפתח קבוע מבפנים (לשונית פרפר בשמו המקצועי) או מנעול שניתן לפתוח מבחוץ ללא מפתח. לא כדאי לבחור אוטומטית במנעול שמגיע כברירת מחדל עם הדלת שנבחרה, אלא להתאים מנעול לצורך עבורו הדלת נבחרה. 

החלפת מנעול לדלת פנים

מלבד האופציה שהמנעול מקולקל, יש עוד סיבות להחליף מנעול בדלת פנים: כאשר רוצים לשנות את סוג המנעול, ממכאני למגנטי או כאשר מעוניינים להחליף את אופן הנעילה. למשל לשנות למפתח אפס, תפוס-פנוי או מנעול צילינדר.

מנעולים לדלת פנים מחולקים לשני סוגים: מנעול 101 שהוא מנעול מכאני ותיק שהשתמשו בו מאז קום המדינה והוא נחשב לנפוץ מאוד בבניינים שנוסדו בתחילת המאה הקודמת. הסוג השני הוא מנעול מגנטי, שהוא מנעול חדש יחסית המאפשר נעילה שקטה יותר של הדלת. על מנת לעבור ממכאני למגנטי צריך להחליף את המנעול עצמו.

שני סוגי המנעול יכולים לעבוד בכל אחת משלושת דרכי הנעילה, אך כל מנעול יכול להיות מותאם רק לאופן נעילה ספציפי. כלומר אם אנו מעוניינים לעבור לאופן אחר של נעילה חייבים גם להחליף את המנעול כולו. המנעול הנוח ביותר הוא עם מפתח אפס, שזו הדרך הקלאסית. במקרה כזה אין מנעול ייחודי אלא מפתח אוניברסלי, שהוא מותאם לכל הדלתות. 

 

יתרונות וחסרונות להחלפת מנעול לדלת פנים

היתרון הראשון הוא המיגון. כאשר מחליפים מנגנון חסם ניתן להשאיר את כל הבריחים היוצאים מהמנגנון: העליון, התחתון והאחורי. היתרון בזה הוא שכאשר מחליפים את הדלת אל מנגנון רב בריחי צריך להוציא את הבריח מהמקום שלו, ואז הדלת תינעל בעזרת ארבעה בריחים שיוצאים מהמנגנון. החיסרון הוא שמדובר בהוצאה כלכלית לא פשוטה, החלפה של מנעול היא לא זולה.

אך כאשר בוחנים את ההשקעה הזו לטווח הארוך ניתן להבין שמדובר בהוצאה קריטית שתוכל לסייע לחסוך הרבה כסף, משום שלא יצטרכו להחליף אותו לאורך זמן. יתרון נוסף הוא המראה החיצוני של הדלת. הסבה של דלת והחלפת הפלטות תייפה את המראה של הדלת הישנה ותשדרג אותה ברמה מאוד גבוהה. 

 

מחירון החלפת מנעול לדלת פנים כללי

החלפת מנעול לדלת פניםמחיר מ-100₪
החלפת מנעול לפלדלתמחיר מ-150₪
החלפת מנעול לדלת חוץמחיר מ-120₪

 

התקשרו עכשיו להחלפת מנעול לדלת פנים מקצועית – 077-804-7797

החלפת מנעול לפלדלת

רק מסיבוב מהיר בכל שכונה שהיא, ניתן להיווכח כי השימוש בדלתות פלדלת הפך להיות נפוץ מאוד, בייחוד בתור דלתות חוץ. הדבר אינו מפתיע במיוחד, הרי

קרא עוד »

החלפת מנעול בעסק

עסק הוא סוג של ארגון שפועל עבור השגת רווח לבעלים שלו. בעל העסק הוא מי שנותן שירותים או מוכר פריטים, נכסים או מקרקעין. בית עסק

קרא עוד »

החלפת מנעול צילינדר

מנעול הצילינדר הוא אחד מהמנעולים הנפוצים ביותר בעולם. זהו מנעול שבנוי על רעיון של צילינדר (=גליל) שבאמצעותו מתבצע סיבוב של המנעול, מה שמביא לפתיחתו. הצילינדר

קרא עוד »

החלפת מנעול לדלת אלומיניום

אלומיניום (בעברית נקרא חמרן) הוא יסוד כימי מתכתי. האלומיניום הוא מתכת רקיעה וכסופה. הוא היסוד השלישי הכי נפוץ (תופס כשמונה אחוזים מכלל היסודות) בקרום כדור

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7