החלפת מנעול לדלת רב בריח

תוֹכֶן הָעִניָנִים
החלפת מנעול לדלת רב בריח
החלפת מנעול לדלת רב בריח

המנעול בדלת הזכוכית שלכם עושה בעיות? רוצים לפתור את הצרות האלו אחת ולתמיד? החלפת מנעול לדלת רב בריח מנעול לדלת זכוכית, נועד לסייע לכם לעשות עם זה. בעזרת צוות מיומן ומנוסה, שירות 24/7, כלים מקצועיים וידע – אנחנו כאן כדי לפתור לכם את הבעיה.

 

☑️ החלפת מנעול לדלת רב בריח מקצועית ובטיחותית.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️שירות מקיף ומקצועי בפריסה ארצית.

☑️ מתמחים בהחלפת מנעול לדלת רב בריח.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-804-7797 📞

 

אודות חברת רב בריח

החברה הוקמה בשנת 1973, ומאז הפכה לסמל המרכזי בייצוג התעשייה הישראלית, כמו גם לאחד המותגים החזקים והמשפיעים בארץ. המותג מספק מוצרים הקשורים בדלתות, החל מייצור של כל סוגי דלתות ועד לאביזרים נלווים, הכשרת מנעולנים ועוד. החברה מתמחה ומייצרת רק בישראל דלתות כניסה, דלתות פנים, דלתות אש, שערים, מוצרי מיגון ועוד.

החברה שמה דגש רב על עיצוב ועמידות גם יחד. ישנן קולקציות רבות המתחדשות מדי שנה ששואפות להיות עדכניות לצד הטרנדים הטכנולוגיים המדוברים של התקופה. רב בריח נחשבת למפעילה הגדולה ביותר של דלתות כניסה בישראל, תוך כדי שהיא זוכה בפרסים על רמת המיגון והאסתטיות ברמה הגבוהה ביותר. 

סוגי מנעולים לדלת רב בריח

החלק הכי חשוב בכל דלת הוא המנעול, משום שבו יש את האחריות הגדולה ביותר לשמור על ביטחון הנמצאים בבית. חשוב להתקין מנעולים טובים שיהיו עמידים לאורך שנים רבות, ולא יישחקו במהרה. יש מגוון רחב מאד של מנעולים, משום שכל חברה רוצה לקחת חלק בייצור מנגנון אבטחה שמסייע לבני האדם להרגיש בטוחים יותר בביתם שלהם.

דלתות רב בריח מאופיינות לרוב כעשויות מאלומיניום וברזל, בהם ניתן למצוא מנעולים חבויים. ניתן גם למצוא בהם מנעולים צרים במיוחד ומנעולים אופקיים שבהם הצילינדר והידית נמצאים זה לצד זה ולא האחד מעל השני. מנעולי רב בריח הם מנעולים הנועלים את הדלת במספר נקודות ולכן הם משדרגים בכמה וכמה רמות את רמת האבטחה של הדלת. ככל שיש יותר מנעולים לאותו הצילינדר יש אופציה שיהיה הרבה יותר מוגן. הם מתאימים לדלתות עץ וגם לדלתות פלדה. 

עיצוב ואסתטיקה – החלפת מנעול לדלת רב בריח

חשוב ביותר לבחור במנעולן שיידע לעשות את העבודה בצורה מקצועית, ויידע להתאים את המנעול הנכון אל הדלת הנכונה. יחד עם זאת, חשוב גם לשמור על חוש העיצוב והאסתטיקה. ביטחון ותחושת הגנה אינם סותרים את החשיבות של אווירה נעימה בבית. חשוב לדעת לשלב סוגי מנעולים לדלתות באופן שיהיה חיבור נכון בין החומרים (לא לשים מנעול שצריך להבריג בתוך דלת זכוכית למשל), אך גם ניתן לבחון את האספקט העיצובי שבבחירה. 

האם ניתן לרוץ ולהשאיר את המפתח בבית?

חברת רב בריח ארגנה סקר שבדק ומצא כי רוב הישראלים אוהבים לעשות ספורט, אך אוהבים גם להיות קלילים ולא עם משקל כבד עליהם. הם ניסו למצוא פתרון לבעיה של לסחוב את המפתחות איתם, ומסקר שנערך בקרב עשרים וחמישה חובבי ריצה נמצא שהם היו מאוד רוצים לוותר על המפתחות שלהם בזמן הריצה. כתגובה לכך, החברה המציאה צילינדר חדש ומתקדם אשר נקרא LOCKAPP אשר מותקן בכל הדלתות המעוצבות של החברה, מעיצוב סטנדרטי ועד גבוה, וכולם ללא עלות נוספת.

המערכת החדשה היא מערכת מתקדמת, פשוטה וידידותית למשתמש, שנשלטת מכל טלפון חכם, ללא הצורך במפתח. המערכת היא ברמת האבטחה הגבוהה ביותר, והיא מגיעה עם הצילינדר המאובטח ביותר במדינת ישראל. התקנת הצילינדר החדש בדלת הכניסה תאפשר נעילה ופתיחה באמצעות הטלפון הנייד, כל עוד משתמשים באפליקציה.

כלומר אין צורך במפתח פיזי כלל. המערכת מספקת רמת אבטחה גבוהה, ומגיעה עם חמישה מפתחות שניתנים לשכפול על ידי כרטיס שמסופק על ידי החברה בלבד.

הצילינדר מופעל על ידי מערכת בלוטות', והוא מתקיים מסוללה שדורשת הטענה רק לעיתים רחוקות למדי. ניתן כמובן לשדרג את המערכת למערכת ביומטרית כוללת, והתקציב נמוך מאוד בהשוואה לתחרות הקיימת בשוק היום. שדרוג זה יוסיף אופציה להיכנס באמצעות טביעת אצבע. בניגוד למערכות שיש כיום, לא ניתן לדעת שהתוכנה הזו מותקנת בצילינדר ולכן עלולה להקשות על גנבים.

כלומר עצם זה שאין כל זיהוי חיצוני, אין אפשרות לדעת שהוא מותקן בדלת. בנוסף לאפליקציה, ומתוך התחשבות באוכלוסייה המבוגרת שאולי לא לכולה יש את היכולת להשתמש בטלפון חכם, יש תוספת של שלט. השלט עצמו דומה לשלט של רכב והוא ניתן כמובן ללא תוספת תשלום, כך שכל מי שחושש מהאפליקציה יוכל לפתוח את הדלת באמצעות השלט בקלות. 

מהו תהליך מפתוח מחדש

מפתוח חדש הוא הליך שעושה מנעולן, כשהוא בעצם עושה שינויים בצילינדר של המנעול וכך מתאים אותו למפתח חדש. בסיומו של התהליך, המפתח החדש שהכין המנעולן יוכל לפתוח את הדלת. המפתוח מחדש קורה בדרך כלל כאשר בעל הנכס מפחד שיהיו לאנשים לא רצויים גישה למפתחות של הנכס. על מנת שלא יוכל לפרוץ אבל גם שלא יצטרך להחליף את כל המנעול, הומצא שירותי מפתוח מחדש.

המפתוח הומצא על ידי מנעולן אמריקאי מניו ג'רזי, בסוף המאה התשע עשרה. באמצע שנות החמישים במאה שלאחר מכן, היו מספר אנשים שהמציאו פטנט של מנעול עם פינים אשר ניתנים להסרה ולשינוי. אותו הפטנט היה הבסיס בשנים המאוחרות יותר למנעול צירופים.

כיצד ניתן לבחור דלת טובה בתהליך החלפת מנעול לדלת רב בריח

דלת טובה היא דלת שעומדת בכל הקריטריונים החשובים לאדם, כלומר לפי סגנון החיים שבו מתגוררים בני הבית. יש חשיבות לבחון איזו דלת כניסה מבודדת יותר, מצד אחד לדלתות מתכת יש בידוד תרמי ואקוסטי משופר אך מצד שני דלתות עץ מייצרות תחושה של ביתיות. לכן חשוב להבין איזה סוג של אווירה מעוניינים ליצור בבית.

חשובה גם הבחינה של קטגוריית הביטחון. דלת פלדה מציעה פעמים רבות עמידות גבוה יותר במקרים של חדירה או פריצה, מאשר דלתות עץ. בכל הקשור לעמידות הדלת, עץ, כחומר טבעי, יהיה רגיש יותר ולכן הוא מורכב יותר לעבודה בסביבת חיים משתנה. דלת אלומיניום מגלה עמידות וגם שומרת על מראה חדש לאורך שנים רבות. 

לסיכום, יש להיוועץ בבעל מקצוע לפני בחירת דלת והתקנת מנעול!

 

מחירון החלפת מנעול לדלת רב בריח כללי

החלפת מנעול לדלת רב בריחמחיר מ-200₪
החלפת מנעול לפלדלתמחיר מ-150₪
החלפת מנעול לדלת חוץמחיר מ-120₪

 

הזמינו עכשיו החלפת מנעול לדלת רב בריח מקצועית – 077-804-7797

החלפת מנעול לפלדלת

רק מסיבוב מהיר בכל שכונה שהיא, ניתן להיווכח כי השימוש בדלתות פלדלת הפך להיות נפוץ מאוד, בייחוד בתור דלתות חוץ. הדבר אינו מפתיע במיוחד, הרי

קרא עוד »

החלפת מנעול בעסק

עסק הוא סוג של ארגון שפועל עבור השגת רווח לבעלים שלו. בעל העסק הוא מי שנותן שירותים או מוכר פריטים, נכסים או מקרקעין. בית עסק

קרא עוד »

החלפת מנעול צילינדר

מנעול הצילינדר הוא אחד מהמנעולים הנפוצים ביותר בעולם. זהו מנעול שבנוי על רעיון של צילינדר (=גליל) שבאמצעותו מתבצע סיבוב של המנעול, מה שמביא לפתיחתו. הצילינדר

קרא עוד »

החלפת מנעול לדלת פנים

המנעול בדלת הזכוכית שלכם עושה בעיות? רוצים לפתור את הצרות האלו אחת ולתמיד? החלפת מנעול לדלת פנים, נועד לסייע לכם לעשות עם זה. בעזרת צוות

קרא עוד »

החלפת מנעול לדלת אלומיניום

אלומיניום (בעברית נקרא חמרן) הוא יסוד כימי מתכתי. האלומיניום הוא מתכת רקיעה וכסופה. הוא היסוד השלישי הכי נפוץ (תופס כשמונה אחוזים מכלל היסודות) בקרום כדור

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7