החלפת צילינדר

מחפשים החלפת צילינדר? ריכזנו עבורכם את המנעולנים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו מנעולן עכשיו:

אנחנו ממהרים חזרה הביתה, רוצים לנוח מיום העבודה הארוך, ולפתע אנחנו מגלים – הדלת לא נפתחת. מדובר ב"סיוט" של כולנו – לשבת מחוץ לדלת ולחכות שמנעולן יבוא ויציל אותנו. איך אפשר למנוע את כל הבלאגן הזה? לבצע החלפת צילינדר בעזרת מנועלן מקצועי, ברגע שהמפתח מתחיל להראות בעיות בפתיחה ובסגירה של הדלת. רוצים להחליף צילינדר בצורה בטוחה ומהירה? אנחנו כאן בשבילכם. מוזמנים להעזר בשרותים שלנו.

☑️ החלפת צילינדר מקצועית ובטיחותית.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ שירות מקיף ומקצועי הכולל שירות עד הבית.

☑️ מתמחים בכל סוגי הדלתות.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

צילינדר – מה זה ולמה זה משמש?

מנגנון הדלת הינו מנגנון מורכב שנועד בסופו של דבר – לשמור עלינו. אחד החלקים החשובים ביותר במנגנון זה הוא הצילינדר. הצילינדר הוא אותו חלק שאליו אנחנו מכניסים את המפתח, וכאשר אנחנו מסובבים אותו, המפתח מפעיל את גלגל השיניים שנמצא בתוך המנגנון ומוביל לסיבוב הבריחים בדלת, וכך אנחנו פותחים את הדלת.

צילינדר – מה זה ולמה זה משמש

 

ממה הצילינדר מורכב?

הצילינדר מתאים לצורת המפתח שלכם. כלומר – הוא מורכב מחריצים שנועדו להתאים למפתח הנכון ולמנוע פריצה ושימוש במפתח אחר. החומרים שממנו הצילינדר עשוי, רמת המורכבות, האיכות שלו וכמובן העלויות משתנות בין סוג לסוג. כך למשל תוכלו למצוא צילינדר לרב בריח, לדלת רשפים, לדלת שריונית חסם ועוד.

ממה הצילינדר מורכב

 

סימני האזהרה – הגיע הזמן להחליף צילינדר

ישנם מספר סימני אזהרה, שאם תדעו לזהות אותם (ולא להתעלם מהם) תוכלו להבטיח לכם שקט נפשי בכל הנוגע לפתיחה וסגירת דלת הבית, ללא בעיות. מספר סימני אזהרה שבהם מומלץ ליצור קשר עם מנעולן ולשקול החלפת צילינדר:

סימני האזהרה – הגיע הזמן להחליף צילינדר

 

סימן אזהרה 1 – בעיה בהכנסת המפתח וסיבובו

חול, לכלוך, אבק, חלודה – עשויים לגרום למפתח שלכם לא להסתובב בצורה חלקה בצילינדר, ואולי מלכתחילה לא להכנס. במידה ולא מטפלים בבעיה הזו, היא עשויה להחמיר ועל כן יש לנקוט את האמצעים הנכונים. אל דאגה, הדבר הראשון שנעשה במקרה זה כנראה הוא לא להחליף צלינדר.

המפתח עושה בעיות בכניסה לצלינדר, כך כדאי לפעול:

שלב 1 – ניקוי המפתח והצלינדר עצמו מאבק וחול – פעמים רבות, מספיק לנשוף או לנקות עם מטלית את שני החלקים הללו על מנת להקל את הבעיה. ניקיתם ולא עוזר? המשיכו לשלב 2.

שלב 2 – שימון הצילינדר – לעיתים, שימון הצילינדר, הוא הפתרון הדרוש. ניתן לרכוש שמן מתאים ולעשות זאת בעצמכם, או לחילופין להתייעץ עם גורם מקצועי. מה קורה עם הבעיה ממשיכה או חוזרת? המשיכו לשלב 3.

שלב 3 – הגיע הזמן להחליף צילינדר – במידה ופעלתם על פי השלבים, ומכל סיבה שהיא, אתם ממשיכים לסבול מבעיה בפתיחת וסגירת הדלת. כנראה שהגיע הזמן להחליף צילינדר. ברוב המקרים, החלפת הצילינדר, עדיפה על פני תיקון של צילינדר ישן.

*תיקון צילינדר לעיתים אינו פותר את הבעיה לחלוטין ולטווח ארוך אלא רק באופן זמני, וכן ישנו חשש, שפתיחת הצילינדר ותיקונו, תפגע ברמת האבטחה שלו.

 

סימן אזהרה 2 – איבדתם את המפתח ואתם חוששים

במידה ואבדתם מפתח, ואתם חשים שאדם זר עלול לעשות בו שימוש לרעה, החלפת צילינדר יכול להיות פתרון יעיל על מנת להחזיר את השקט לסדרו.

סימן אזהרה 2 - איבדתם את המפתח ואתם חוששים

 

סימן אזהרה 3 – המפתח נתקע ואף נשבר בתוך הצילינדר.

אולי חזרתם מקניות אחרי שעות בתור, אולי הדלת כבר הזמן מראה לכם סימני אזהרה ואז זה קרה – המפתח נתקע לכם בתוך הצילינדר ואף נשבר בחלקו. במקרה זה החלפת צילינדר היא כנראה הפתרון היעיל ביותר.

 

סימן אזהרה 4 – דירה חדשה שהייתה בשימוש קודם

במידה ונכנסתם לדירה או בית חדש, ששהו בו דיירים קודמים, לעיתים קרובות, אנשים מעדיפים להחליף צילינדר על מנת למנוע מצב, שבו לדייר קודם עדיין תהיה גישה וכניסה לבית שלכם.

*יש אנשים שנוקטים את הגישה הזו גם בעת קניית דירה חדשה מהניילונים, כלומר – מקבלן אשר מעביר לכם את המפתחות.

 

החלפת צילינדר באופן עצמאי לעומת עם איש מקצוע

אם על פי סימני האזהרות שציינו, או מכל סיבה אחרת, החלטתם שהגיע הזמן להחליף צילינדר, דעו כי עומדות בפניכן 2 אפשרויות:

החלפת צילינדר באופן עצמאי לעומת עם איש מקצוע

 

אפשרות 1 – החלפה באופן עצמאי

החלפה עצמאית, דורשת מעט הכרות טכנית וניסיון בתיקונים והחלפות של דברים בבית. ניתן לעקוב אחר מדריכים שמלמדים זאת אך חשוב מאוד לעשות זאת, מבלי לפגוע במנגנון הדלת. שימו לב שבמידה ואתם רוכשים צילינדר בטמבוריה – הקפידו להראות למוכר צילום של הדלת והצילינדר הקיים, על מנת למנוע בעיית התאמה.

 

אפשרות 2 – החלפה בעזרת מנעולן מקצועי

אם אתם מעוניינים לחסוך זמן יקר, ולטפל באופן מיידי ובטוח בצילינדר שלכם, תשקלו לחיוב להזמין גורם מקצועי, שידע להציע לכם את הצילינדר המתאים, ויבצע החלפה באופן בטיחותי וללא פגיעה בדלת.

 

סוגי צילינדרים והחלפתם

ישנם מספר סוגי צילינדרים שכדאי להכיר. הכרות מוקדמת תעזור לכם לוודא שהצילינדר שאתם בוחרים או המנעולן מציע לכם אכן עונה לדרישות שלכם:

סוגי צילינדרים והחלפתם

 

החלפת צילינדר לרב בריח

דלת רב בריח הינה דלת הכניסה או לפעמים, דלת פנים לבית, לדירה ולגן. במקרה זה, ההחלפה תלויה האם הדלת פתוחה או נעולה. במידה והדלת נעולה, קחו בחשבון כי יש לבצע פריצה לדלת קודם כל, שכן המנעולן זקוק לגישה לברגים שמחזיקים את הצילינדר.

טווח המחירים של החלפה מסוג זה נע בין 210 ש"ח ל 440 ש"ח. המחיר תלוי באחריות שתקבלו, מספר המפתחות, התמחור השעתי של המנעולן, ומשך הטיפול.

 

החלפת צילינדר לדלת רשפים

דלת רשפים הינה גם כן דלת הכניסה או דלת פנים לבית, דירה, גנים ומשרדים. טווח המחירים של החלפת צילינדר לדלת רשפים נע בין 250 ש"ח ל 450 ש"ח. החלפת הצילינדר, לעיתים נחוצה בשל התקשות של הברזל ממנו הצילינדר עשוי במהלך תקופת החורף.

החלפת צילינדר לדלת רשפים

 

החלפת צילינדר לדלת שריונית חסם

דלת שריונית חסם הינה סוג מסוים של דלתות פנים וכניסה. הדלתות מאופיינות בסמלי איכות שונים הכוללים מנגנון השמדה עצמית (נעילה מקובעת של הדלת), בטיחות גבוהה ועמידות לנזקי מים.

כמו בדלתות אחרות, גם בשריונית חסם יש לעיתים צורך לבצע החלפת צילינדר. חשוב במקרה זה להכיר את המנגנון של הדלת ולבצע את ההחלפה בצורה מקצועית. המחיר עשוי לנו בין 180 ש"ח ל – 450 ש"ח.

 

מה חשוב בעת בחירת מנעולן להחלפת צילינדר

ישנן מספר עקרונות ברזל, בעת הזמנת מנעולן שיסייע לכם להחליף את הצילינדר. עקבו אחר ההמלצות הללו בקפידה:

 

מנעולן מורשה ומומלץ – הדבר הראשון והחשוב מכל בעת בחירת מנעולן הוא לוודא שהוא בעל תעודה מקצועית וכן כי יש עליו המלצות. במידה ואנחנו בוחרים את המנעולן הנכון, נוכל לדעת שאפשר לסמוך על ההמלצות, המחירים והחלקים שהוא מספק לנו. לעומת זאת בחירת מנעולן חובבן, עשוי לסכן אותנו בטיפול לא מקצועי, בחלקים לא תקינים ובמחיר מוגזם ולא הוגן.

 

זמינות גבוהה ומיידית – בעיה עם הצילינדר, לעיתים קרובות, אינה יכולה לחכות. ולכן, זמינות גבוהה ומיידית לטיפול בבעיה, תוכל לחסוך לכם זמני המתנה ארוכים, ולעיתים אף החמרת הבעיה.

 

מחיר הוגן – עבודה מקצועית לא חייבת להיות יקרה. לכן, בדקו מה טווח המחירים, וודאו כי המחיר שהמנעולן מבקש הוא הוגן. לא זול מדי ולא יקר מדי.

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר, ואנחנו נסמך לסייע לכם להחליף צילינדר, בצורה מקצועית, אמינה, מהירה והוגנת.

מה חשוב בעת בחירת מנעולן להחלפת צילינדר

 

מחירון החלפת צילינדר כללי

החלפת מנעול צילינדר מחיר מ-200₪
תיקון מנעול צילינדר מחיר מ-200₪
התקנת מנעול צילינדר מחיר מ-200₪