התקנת מנעולים דלת זכוכית

תוֹכֶן הָעִניָנִים
התקנת מנעולים דלת זכוכית
התקנת מנעולים דלת זכוכית

דלת היא דבר יום יומי בחיים של כולנו. כולנו נכנסים ויוצאים מדלתות כל יום, לרוב אף כמה פעמים ביום. הדלת משמשת כפתח, כזה שנפתח ונסגר ומורכבת מכמה גורמים. העיקרי והחשוב ביותר שבהם הוא המנעול. במאמר זה נסקור את חשיבות התקנת המנעול ונדון בפרט בהתקנת מנעולים בדלת עשויה זכוכית. 

 

☑️ התקנת מנעולים דלת זכוכית באופן מקצועי ובטיחותי.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בכל סוגי הדלתות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-804-7797 📞

 

הדלת – קווים לדמותה

דלת מתייחסת בדרך כלל לפתח בקיר שעליו מורכב לוח (שיכול להיות עשוי מחומרים שונים, לרבות זכוכית) באמצעותו ניתן לפתוח ולסגור. מבחינה לשונית ודקדוקית, דלת מתייחסת לפתח שדרכו צועדים ("לעבור בדלת"), או למבנה עצמו, כזה שכולל מסגרת, צירים ולוח נייד. אפשר למצוא דלתות גם במכוניות, ארונות, מקררים, כלובים וכדומה. במאמר זה נתמקד בדלתות של מבנים.

 

מבנה הדלת

הדלת מותקנת על גבי פתחים שנמצאים בקירות או בכל מיני סוגים אחרים של מחיצות שמפרידות בין חללים שונים. החלק הזז של הדלת יכול להיות מחובר באופן ישיר למחיצה או למסגרת נוספת נפרדת שרתומה למחיצה. בנוסף, החלק הזז של הדלת יכול להיות עשוי ממגוון רחב של חומרים, לעיתים אף אותה דלת תהיה עשויה מחומרים שונים. החומרים השכיחים ביותר מהן עשויות דלתות הם עץ ומתכת אך בנוסף ניתן למצוא דלתות רבות שעשויות מזכוכית, בד, נייר ועוד.

 

התקנת מנעולים דלת זכוכית – למה דווקא זכוכית?

תחילה הדלת הייתה פרמטר ששימש לצרכים פונקציונליים בלבד: הדלת היא זו שמכניסה ומוציאה אותך ממקום מסוים. בחלוף השנים, הדלת הפכה לפריט נוסף בבית, סמל סטטוס, אמצעי נוסף דרכו בעל הנכס יכול להביע את עצמו. הדלת היא חלק מהבית ועל כן משפיעה על האסתטיקה שלו, על האווירה שבו ועל האופן בו מרגישים הנוכחים בחלל. לכן, החל תהליך של שימוש בחומרים אלטרנטיביים עבור דלתות.

 

הזכוכית – קווים לדמותה

זכוכית בצורה הטהורה ביותר שלה היא חומר שקוף, מאד חזק באופן יחסי, כזה שעמיד לשחיקה ואולי הפרמטר החשוב ביותר הוא שזה חומר שלרוב עמיד מבחינה כימית וביולוגית כאחד.  ניתן ליצור זכוכית ממגוון עצום ומשתנה של חומרים, אבל רק במספר יחסית מצומצם של חומרים בפועל מתקיים שימוש. חומר זכוכיתי הוא מוצק אמורפי אחיד, שמיוצר בדרך כלל באמצעות קירור של חומר צמיגי,  באופן שמאפשר את היווצרות הזכוכית. את הזכוכית ניתן לעצב ביתר קלות לגופים שמאופיינים בשטח פנים חלק ובלתי ניתן לחדירה – תכונות אלו למעשה הופכות את הזכוכית לחומר בעל מגוון רחב של שימושים, שכן לא רק מדובר בחומר אסתטי אלא גם בחומר חזק ועמיד. יחד עם זאת חשוב לזכור כי הזכוכית מתאפיינת בשבריריות גדולה למדי ויכולה להתנפץ לרסיסים חדים, מה שעלול להוות סכנה. 

 

המנעול 

מנעול הוא מנגנון (מערכת מכנית שתפקידה ומשמעותה להמיר כוח ותנועה נתונים לכוח או תנועה מבוקשים) שמאפשר מניעת גישה למי שאינו מורשה להיכנס או הרשאת גישה למי שכן מורשה. המנעול עצמו עלול לטמון בחובו אמצעי נעילה שונים, כאלו מאפשרים רק לאנשים בעלי הרשאה מתאימה לפתוח אותו. קיים מגוון רחב של מנעולים שנבדלים על ידי אופן הנעילה והפתיחה שלהם. מנעול הצילינדר הוא אחד מן הסוגים הנפוצים ביותר בעולם המנעולים. 

 

למה בעצם אנחנו צריכים את המנעול?

תחילה הגיעה הדלת, שהייתה הגורם שמחבר בין הפנים אל החוץ, דרך הדלת ניתן היה להיכנס למקום מסוים. הדלת היא למעשה מה שמאפשר לבן האנוש לקיים את הפרטיות והאינטימיות שלו מצד אחד ומצד שני גם לשמור דברי ערך וסוד במקום נסתר. הבעיה התחילה כאשר החלה התדרדרות מוסרית בעולם בו אנו חיים ובני החלו לבצע פשעים ומעשים לא מוסריים כמו גניבה, אונס, פריצה, תקיפה ועוד. כל אלו הביאו למסקנה בלתי מעורערת – הדלת כבר לא מספיקה, צריך גורם חזק יותר שימנע מזרים להיכנס למקומות אליהם הם לא ראויים ורשאים להיכנס. אז הגיע המנעול!

 

חשיבות המנעול

המנעול הוא אחת ההמצאות החשובות ביותר של המין האנושי. הוא זה שלמעשה מגן על האדם מפני סכנות שהוא כלל לא מודע אליהן. חשוב שהמנעול יהיה חזק ואיכותי שכן בחלוף השנים התפתחו דרכי תחבולה שונות וכיום כבר לא ניתן להסתפק במנעול פשוט. מחקרים מוכיחים שבני אדם שחיים בבית עם מנעול מתוחכם וחזק חיים בפחות חרדה וביותר תחושת ביטחון. 

 

חשיבות המנעול בערים גדולות

בערים בהן האוכלוסייה גדולה ומרובה, המנעול אף חשוב עוד יותר. אם בקיבוץ למשל, יש מדיניות של דלת פתוחה, כולם מכירים את כולם ועל כן החשש לפריצה או גניבה הוא נמוך יותר. בערים עם צפיפות אוכלוסין קיים סיכון גבוה יותר לפריצת ועל כן התקנת המנעול חשובה ביותר.

 

חשיבות התקנת מנעולים דלת זכוכית

יכול להיות לך המנעול המתוחכם והחזק ביותר, אך אם לא תתקין אותו באופן תקני, מקצועי ואיכותי, למעשה לא עשית הרבה. חשוב מאד להזמין מנעולן מקצועי עם שנות ניסיון רבות על מנת שיתקין את המנעול. חשוב לזכור שהמנעול הוא זה שמגן לנו על היקר מכל: בין אם אלו הילדים או בין אם התכשיטים שהורישה סבתא, המנעול הוא זה שמאפשר גישה אליהם. חשוב להבין את חשיבותו של המנעול ולפעול בהתאם. 

 

התקנת מנעולים בדלת זכוכית

כשאנחנו מדברים על מנעול בדלת זכוכית המלאכה אף מורכבת יותר. בגלל שמדובר בחומר שביר ביותר, התקנת המנעול צריכה להיעשות בזהירות ודקדקנות רבה. חשוב מאד להשתמש בשירותיו של בעל מקצוע איכותי וזהיר במהלך התקנת מנעול בדלת זכוכית על מנת למנוע מקרים מסוכנים מיותרים. 

 

לסיכום, התקנת מנעול בדלת זכוכית היא עניין שמצריך איש מקצוע רציני ואיכותי!

 

מחירון התקנת מנעולים דלת זכוכית כללי

התקנת מנעולים דלת זכוכית מחיר מ-110₪
החלפת מנעול דלת זכוכית מחיר מ-150₪
התקנת ידית דלת זכוכית מחיר מ-100₪

 

להזמנת מנעולן מקצועי חייגו – 077-804-7797

התקנת מנעול כספת עליון

כספת היא כלי קיבול מאובטח שמשמש עבור שמירה של כספים, חפצים יקרי ערך ומסמכים יקרי ערך מפני גניבה, עשיית נזק ומונע נגישות של גורמים שאינם

קרא עוד »

התקנת מנעול צילינדר

כאשר אנו חושבים על החלפת המנעולים בבית בדרך כלל עולה תמונה כללית של בלאגן גדול והוצאה כספית לא מבוטלת. אבל לפעמים המציאות פשוטה בהרבה! ידעתם

קרא עוד »

התקנת מנעול לדלת פנים

הדלת היא אחד מהפריטים החשובים ביותר במרחב הביתי: היא הדבר הראשון שאנחנו רואים כשאנחנו מגיעים הביתה. מעבר לכך, היא זו ששומרת עלינו מוגנים במהלך הלילה

קרא עוד »

התקנת מנעול לדלת שריונית חסם

שריונית חסם היא אחת החברות המובילות לייצור דלתות בארץ. מדובר בחברה בעלת מוניטין משובח שידועה במוצרים האיכותיים והיעילים שלה. כשנרצה לבצע התקנת מנעול לדלת שריונית

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7