התקנת מנעולים לדלת רב בריח

תוֹכֶן הָעִניָנִים
התקנת מנעולים לדלת רב בריח
התקנת מנעולים לדלת רב בריח

חברת רב בריח תעשיות בע"מ היא היצרנית של מוצרי רב בריח ופלדלת. מאז שהוקמה החברה בשנת 1973 היא הפכה לאחד המותגים החזקים והמוערכים ביותר בעולם הדלתות והמנעולים בארץ. ניתן לראות דלתות רב בריח בכל רחבי הארץ שכן מדובר בטחת הדלתות הנפוצות והפופולריות ביותר בישראל. התקנת מנעולים לדלת רב בריח היא עבודה שנפוצה למנעולנים כבר כמה עשורים.

 

☑️ התקנת מנעולים לדלת רב בריח באופן מקצועי ובטיחותי.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ שירות מקיף ומקצועי הכולל שירות עד הבית.

☑️ מתמחים בדלתות רב בריח.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-804-7797 📞

 

רב בריח – קווים לדמות החברה

חברת רב בריח מתמחה בעיקר בתכנון, ייצור ושיווק של דלתות כניסה ודלתות ביטחון מעוצבות, דלתות פנים למשרד ולבית, מוצרי נעילה מהמתקדמים ביותר בעולם, דלתות אטומות ומוגנות מירי נשק, דלתות שעמידות בפני אש והדף (דלתות פריצה קרה), דלתות וחלונות למרחב המוגן (דבר שמאפיין את הבנייה בעולם האדריכלות הישראלי), שערי תעשייה ומערכות אוורור וסינון אב"כ לחדרי הממ"ד. החברה מאופיינת במחקר ופיתוח ישראלי מקורי ובקרת ייצור קפדנית ביותר.

 

המנעול בדלת רב בריח

החטיבה שאמונה על מוצרי הנעילה של החברה הוותיקה רב בריח, ידועה בתהליך העבודה הקפדני שלה: תכנון, פיתוח וייצור איכותי של מנעולים, צילינדרים, מערכות נעילה מכניות או לחילופין אלקטרו מכניות, מוצרי נעילה אלקטרונים, פרזול, מנעולים לדלתות ופתרונות נעילה משולבים. המנעול בדלת רב הבריח הוא מנעול מורכב ומתוחכם ועל העבודה אתו מצריכה יכולות התקנה גבוהות.

 

תהליך התקנת המנעול בדלת רב בריח

אנשי המקצוע שביכולתם להתקין מנעולים בדלתות רב בריח חייבים להיות אנשי המקצוע הטובים ביותר. הרי לא ניתן להסתפק רק במנעול איכותי, על מנת להשלים את העבודה בצורה הטובה והמספקת ביותר גם ההתקנה חייבת להיות ברמה הגבוהה ביותר.

 

למה לדאוג להתקנת מנעולים לדלת רב בריח?

חברת רב בריח מציעה מנעולים מתוחכמים לדלתות כניסה וגם לבתים פרטיים ולדירות. בנוסף מוצעים מנעולים לדלתות לעסקים וצילינדרים מתקדמים כמו גם פתרונות מורכבים יותר לארגונים ומוסדות ציבוריים. צוות המחקר והפיתוח של רב בריח מעמיד סטנדרטים בינלאומיים בתחום הנעילה והביטחון. לא סתם חטיבת הנעילה מייצאת את מוצריה למעל חמישים מדינות בכל רחבי העולם, מה שמעיד על איכות הדלת והסטנדרט שהיא מציבה. 

 

חשיבות התקנת מנעולים לדלת רב בריח

דלת רב בריח היא דלת מצוינת, על זה אין ספק ואין עוררין. אך ברגע שיש לנו דלת טובה ולא התקנו בה מנעול כמו שצריך, למעשה לא עשינו הרבה. כולנו חיים במאה העשרים ואחת בחיים המודרניים ומבינים את חשיבותו של המנעול: כיום אי אפשר לסמוך על אנשים זרים סתם כך, חייבים להיעזר בכל אמצעי הבטיחות על מנת להגן על עצמנו ועל היקר לנו.

 

למה לבצע התקנת מנעולים לדלת רב בריח?

התקנת מנעול היא פעולה שמתבצעת בעיקר מכמה סיבות נפוצות:

  1. מקרה של פריצה שהרסה את המנעול. 
  2. כמיהה לשדרג ולשפר את רמת האבטחה שהדלת מייצרת.
  3. מקרה של תקלה במנגנון המנעול כולו (לעומת תקלה רק בצילינדר עצמו). 
  4. כחלק מהתקנה של דלת חדשה.

 

החלפה של מנעול יחסית קל לתפעול אולי יכולה להתבצע באופן עצמאי, אבל החלפה של מנעול איכותי ומתוחכם יותר כבר מצריכה התערבות של מנעולן מוסמך ותקני. חשוב מאד להזמין מנעולן ולא לנסות לעשות דברים באופן עצמאי שכן דבר כזה עלול לגרום לנזר רב יותר ותיקון מסובך יותר.

 

סוגי מנעולים בדלת רב בריח

ישנם סוגים שונים של מנעולים וטכנולוגיות נעילה בדלתות רב בריח:

 

טכנולוגיית טרילוקס

טכנולוגיה זו היא בעלת עמידות גבוהה ביותר במיוחד בפני מקרי פריצה. מדובר במנעול בו יש מנגנון הגנה משלוש מה שמאפשר מיגון מקסימלי מהמתקדמים ביותר בעולם. מספר הקומבינציות הרב שקיים במנעול מאפשר פתרונות נעילה מתוחכמים ויעילים ורמת אבטחה גבוהה ביותר. 

 

טכנולוגיית לוקסיס

זו טכנולוגיה שמבוססת על שילוב של סוגים שונים של פינים שמייצרים קומבינציות בצורות ייחודיות, מה שמוביל לרמת ביטחון ואבטחה מהגבוהות ביותר בעולם. המנעול עשוי מחומרי הגלם האיכותיים ביותר שנבחרים בקפידה על ידי אנשי מקצוע מובילים.

 

צילינדר בסיסי

מדובר במנעול פשוט יותר, פיתרון אולטימטיבי לנעילת דירות, ארגזים כבדים וכיוצא בזה. צילינדר בעל מפתחות שטוחים ומתאים גם לדלתות פלדלת.

 

אופן התקנת מנעולים לדלת רב בריח

תהליך התקנת המנעול מתבצע על ידי מנעולן מוסמך שיודע את העבודה ברמה הגבוהה ביותר. למנעולן כלי עבודה מיוחדים שייחודים לעבודתו הספציפית והוא יודע כיצד להשתמש בהם באופן מקצועי כיוון שעבר את ההדרכות וההכשרות המתאימות. ההתקנה עצמה אינה תהליך ארוך, אך חשוב ביותר שתהליך זה יתבצע ברמה הגבוהה והמדויקת ביותר.

 

חשיבות אמינות המנעולן

התקנת מנעול הוא עניין שמצריך עבודה שמספק איש מקצוע איכותי ואמין. כשאנחנו מזמינים מנעולן, אנחנו למעשה מפקידים בידי אדם זר את ביטחוננו האישי ובנוסף גם את ביטחונם של היקרים לנו והיקר לנו. על כן, אנחנו חייבים לוודא שאיש המקצוע אותו אנחנו מזמינים בעל האישורים והתקנים הרלוונטיים והמעודכנים ביותר. 

 

למה אנחנו צריכים מתקין ולא יכולים להתקין בעצמנו?

רוב האנשים אולי ישמחו לחסוך את הכסף שבהזמנת מנעולן. אך חשוב להבין: עולם המנעולים הוא עולם שלם, מורכב ומסובך ולא לכל אדם יש את הידע המתאים על מנת להתעסק עם מנעולים מתוחכמים. בגלל שאנחנו מדברים על נושא כה חשוב כמו בטיחות וביטחון, עלינו להיעזר בגורמים המקצועיים והאמינים ביותר! רק ככה נוכל לחיות בלב שקט שאנחנו והקרובים אלינו בטוחים ומוגנים.

 

לסיכום, התקנת המנעול היא תהליך חשוב ומורכב שמצריך עין מקצועית וכלים מתאימים ומקצועיים על מנת שיתבצע באופן המספק, המקצועי והטוב ביותר. אל תתפשרו על המנעולן שלכם!

 

מחירון התקנת מנעולים לדלת רב בריח כללי

התקנת מנעולים לדלת רב בריח מחיר מ-140₪
תיקון דלת רב בריח מחיר מ-120₪
תיקון ידית לדלת רב בריח מחיר מ-160₪

 

להזמנת מנעולן מקצועי חייגו – 077-804-7797

התקנת מנעול כספת עליון

כספת היא כלי קיבול מאובטח שמשמש עבור שמירה של כספים, חפצים יקרי ערך ומסמכים יקרי ערך מפני גניבה, עשיית נזק ומונע נגישות של גורמים שאינם

קרא עוד »

התקנת מנעול צילינדר

כאשר אנו חושבים על החלפת המנעולים בבית בדרך כלל עולה תמונה כללית של בלאגן גדול והוצאה כספית לא מבוטלת. אבל לפעמים המציאות פשוטה בהרבה! ידעתם

קרא עוד »

התקנת מנעול לדלת פנים

הדלת היא אחד מהפריטים החשובים ביותר במרחב הביתי: היא הדבר הראשון שאנחנו רואים כשאנחנו מגיעים הביתה. מעבר לכך, היא זו ששומרת עלינו מוגנים במהלך הלילה

קרא עוד »

התקנת מנעול לדלת שריונית חסם

שריונית חסם היא אחת החברות המובילות לייצור דלתות בארץ. מדובר בחברה בעלת מוניטין משובח שידועה במוצרים האיכותיים והיעילים שלה. כשנרצה לבצע התקנת מנעול לדלת שריונית

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7