התקנת מנעול כספת עליון

תוֹכֶן הָעִניָנִים
התקנת מנעול כספת עליון
התקנת מנעול כספת עליון

כספת היא כלי קיבול מאובטח שמשמש עבור שמירה של כספים, חפצים יקרי ערך ומסמכים יקרי ערך מפני גניבה, עשיית נזק ומונע נגישות של גורמים שאינם רצויים עבור אותם חפצים. הכספת לרוב תהיה בנויה בצורה של תיבה חלולה, שאחד מהצדדים שלה מתפקד כמעין דלת עבור התוכן של הכספת. הגוף והדלת של הכספת יהיו עשויים לרוב מחומר מתכת יצוקה כמו למשל ברזל. בתוך המילה כספת מסתתרת המילה כסף, שכן השימוש העיקרי לכספות הוא אחסון של כסף, הפריט בעל הערך הרבה ביותר בחיי האדם המודרני כיום. על כל זאת ועוד, מומלץ לבצע התקנת מנעול כספת עליון.

☑️ החלפת מנעול כספת עליון מקצועית ובטיחותית.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ שירות מקיף ומקצועי הכולל שירות עד הבית.

☑️ מתמחים בכל סוגי הכספות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-804-7797 📞

 

מבנה הכספת

אחד מהחלקים החשובים ביותר של הכספת הוא כמובן המנעול: המנעול משמש כאמצעי אבטחה וגישה לתוכן של הכספת. המנעול יכול להיות מכני (כמו למשל מנעול צילינדר), חשמלי, דיגיטלי או אפילו ביומטרי. בכספות מסוימות אף ישנם מספר מנגנוני אבטחה ומנעולים. במקרים מסוימים כספות יהיו מקובעות לקיר של המבנה כדי להקשות על מקרי גניבה ופריצה מלהתקיים. לבנקים ומוסדות גדולים עלולים אף להיות חדרים שלמים שמשמשים ככספת אחת גדולה.

 

סוגי כספות

הדרך המקובלת היא להפריד בין שני סוגי כספות עיקריים: כספות פנימיות וכספות חיצוניות. כספות פנימיות מבוטנות (כלומר נמצאות בבטן הקיר) בתוך הקיר (בדרך כלל זה יהיה בטון) לעומת כספות חיצוניות שיהיו מקובעות אל הקיר בדרך כלל בעזרת דיבל ג'מבו חזק או בעזרת גורם מחבר חזק אחר.

הכספת יכולה להיות בגדלים שונים, כמובן בהתאם לצורך. הכספת לרוב מגיעה עם מנעול מובנה בתוכה, אבל במידה ומדובר בחפצים יקרי ערך במיוחד תמיד נמליץ להיעזר בכל אמצעי הבטיחות ולהתקין מנעול נוסף על מנת לא לקחת סיכונים מיותרים.

 

למה כדאי להתקין מנעול עליון אם לכספת כבר יש מנעול?

מנעול עליון, שנקרא גם מנעול כספת, הוא פתרון איכותי בכל מה שקשור לרמת הביטחון בספירה הביתית. המנעול העליון מייצר דרגה נוספת עבור מיגון דלת הכספת ומקשה עוד יותר על פריצה אליה. פורצים רבים יעדיפו לעבור לדבר מה אחר אם ישימו לב למנעול עליון שכן ההתעסקות אתו לוקחת זמן נוסף ומקשה על הפריצה.

 

התקנת מנעול כספת (מנעול עליון)

מנעול הכספת מעניק בטחון מוגבר יותר מפני שהוא מצוי בתוך גוף הדלת  כך שהצילינדר שלו אינו בולט החוצה. למעשה כמעט בלתי אפשרי לפרוץ אותו, מה שמייצר הגנה כמעט מקסימלית עבור תוכן הכספת. המנעולים שמיוצרים באיטליה נחשבים לאיכותיים והמומלצים ביותר. לעומתם, המנעולים שמיוצרים בסין נחשבים לפחות איכותיים וידועים באורך החיים היחסית קצר שלהם.

 

למה חשוב להתקין מנעול עליון לכספת

לצערנו הרב אחוזי הפשיעה עולים בכל העולם. זוהי תופעה מוכרת עבור כל הגופים שאמורים למגר אותה: מכוחות המשטרה ועד השופטים בבית המשפט, כולם עובדים במלוא המרץ על מנת להוריד את מגמת הפשיעה. אך עד שזה יקרה, אנחנו חייבים לשמור על עצמנו ועל מה שיקר לנו.

הפורצים בחלוף הזמן מוצאים שיטות מתוחכמות ומשוכללות לפריצה ועלינו להיעזר בכל מקדמי הבטיחות האפשריים על מנת לא להגיע למקרה מצער. פה נכנס לתמונה המנעול העליון לכספת, שהופך את הפריצה לכספת לכמעט בלתי אפשרית.

 

יתרונות המנעול בכספת

ישנם כמה יתרונות בהתקנה של מנעול עליון בכספת:

  1. אפשר לעזוב את הבית בראש שקט בידיעה שהחפצים היקרים לנו והכסף שלנו מוגנים ובטוחים ככל האפשר.
  2. המנעול העליון מקשה על הפורץ כך שאם כבר הצליח לפרוץ את דלת הבית אין שום סיכוי שיצליח לפרוץ את הכספת ולגנוב את היקר מכל. 
  3. מקסימום בטיחות במינימום כסף – התקנת המנעול מסתכמת בכמה מאות שקלים, הסכום הזה ביחס למה שהוא מגן עליו הוא אחוז קטנטן. לכן יש כאן רווח גדול: משלמים מעט ומרוויחים הרבה.

 

למי מומלץ להתקין מנעול לכספת

באופן כללי, לכל בעלי הכספת מומלץ להתקין מנעול עליון. אך ישנם מקרים בהן לא מדובר בהמלצה אלא בהכרח של ממש:

  1. במידה ובכספת שלכם נמצאים מסמכים חשובים ביותר שאין להם עותק נוסף אין לקחת את הסיכון ולהתקין באופן מידי מנעול עליון. 
  2. במידה והכספת מכילה תכשיטים חד פעמיים בעלי ערך סנטימנטלי רב יש להתקין מנעול עליון.
  3. במידה וברשותכם כמות גדולה של כסף שטרם הופקד לחשבון הבנק עליכם להצטייד במנעול עליון לכספת שלכם כמה שיותר מהר.

 

יתרונות המנעול העליון לכספת

ניתן להתבלבל ולחשוב שמנעול הכספת נועל אך ורק כספות אך זהו כלל לא המקרה. כיום מנעול הכספת משומש גם לצרכים של דלתות פנים, דלתות חוץ ועוד. בתוך המנעול העליון לכספת קיים מנגנון מתוחכם ביותר שמקשה מאד על הפריצה אליו. יש לו שלושה בריחים מאסיביים שיוצאים מתוך מנגנון הנעילה ונכנסים כל הדרך עד לעומק המשקוף (20 מילימטר לתוכו, משתנה בהתאם לעיצוב הדלת).

משטרת ישראל ממליצה בחום רב על מנעול זה כיוון שהוכח כאפקטיבי ביותר נגד פריצות ומקרי גניבה. בנוסף זהו מנעול שעומד בתנאי מזג האוויר הקשים והרעים ביותר ואינו מחליד, זאת כמובן אך ורק בתנאי שהותקן כמו שצריך על ידי מנעולן מקצועי ומוסמך. 

 

לסיכום, בכל מה שנוגע להתקנה של מנעול עליון לכספת אסור לחסוך. כל ניסיון לעשות זאת ללא איש מקצוע עלול לגרום לנזק בלתי הפיך. כשאנחנו מדברים על היקר לנו מכל אסור לנו לקחת סיכונים מיותרים, יש לקרוא למתקין מוסמך לצורך תהליך ההתקנה המורכב. 

 

מחירון התקנת מנעול כספת עליון כללי

התקנת מנעול כספת עליוןמחיר מ-140₪
התקנת כספותמחיר מ-130₪
החלפת מנעול כספת עליוןמחיר מ-150₪

 

להזמנת מנעולן מקצועי חייגו – 077-804-7797

התקנת מנעול צילינדר

כאשר אנו חושבים על החלפת המנעולים בבית בדרך כלל עולה תמונה כללית של בלאגן גדול והוצאה כספית לא מבוטלת. אבל לפעמים המציאות פשוטה בהרבה! ידעתם

קרא עוד »

התקנת מנעול לדלת פנים

הדלת היא אחד מהפריטים החשובים ביותר במרחב הביתי: היא הדבר הראשון שאנחנו רואים כשאנחנו מגיעים הביתה. מעבר לכך, היא זו ששומרת עלינו מוגנים במהלך הלילה

קרא עוד »

התקנת מנעול לדלת שריונית חסם

שריונית חסם היא אחת החברות המובילות לייצור דלתות בארץ. מדובר בחברה בעלת מוניטין משובח שידועה במוצרים האיכותיים והיעילים שלה. כשנרצה לבצע התקנת מנעול לדלת שריונית

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7