התקנת קודן לדלת

תוֹכֶן הָעִניָנִים
התקנת קודן לדלת
התקנת קודן לדלת

אם הגעת לפה כנראה שחשובה לך שמירה על ביטחון המשפחה שלך או שבית העסק דורש הגברת אבטחה. מכל סיבה שהיא המנעולנים המקצועיים שלנו יגיעו עד אליך להתקנת קודן איכותי לדלת הכניסה. לפני שנתחיל יש כמה שדברים שהמנעולנים שלנו חושבים שכדאי לך לדעת לפני התקנת קודן לדלת והכל כבר כאן.

☑️ התקנת קודן לדלת באופן מקצועי ובטיחותי.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בכל סוגי הדלתות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-804-7797 📞התקנת קודן לדלת – מה זה קודן?

קודן לדלת הוא חלק ממערכת האינטרקום שבעזרתה אפשר לצור קשר קולי או קבלת תמונה בלייב על האדם מעבר לדלת וכך לשלוט על הכניסה. הקודן עצמו שולט על פתיחה ונעילה של הדלת ומאפשר לפתוח אותה בעזרת קוד שהוגדר מראש במערכת.


איפה אפשר לבצע התקנת קודן לדלת?


בעבר קודנים היו מותקנים לרוב בכניסה למוסדות לימוד או עסקים אבל כיום המגמה עברה שינוי. התקנה של קוד לדלת נפוצה גם בקרב בתי משפחות בכל רחבי העיר, שטחים פרטיים וכל לקוח שמעוניין לשלוט על הכניסה למרחב שלו ושל הקרובים.


התקנת קודן לדלת

כיום בנייני דירות, בתים פרטיים ומשרדים משתמשים בשירותי המנעולנים שלנו על מנת להתקין קודן לדלת הכניסה. התקנה של קודן לדלת מתבצעת לאחר התקנת הפאנל החיצוני של מערכת האינטרקום. בעזרת התקנת קודן רק אנשים שיודעים את קוד הכניסה יוכלו להיכנס וכך אפשר למנוע כניסה של אנשים זרים למקום.

טיפ של מנעולן: לפני שבוחרים מערכת אינטרקום לדלת הכניסה מומלץ לחשוב על הצרכים של המבנה ולפי זה לקבוע האם דרוש קודן. על ידי תכנון מראש אפשר להתקין את הקודן כבר בהתקנה הראשונה של כל מערכת האינטרקום ולחסוך זמן וכסף רב.


מאיזה סיבות מבצעים התקנת קודן לדלת?

להתקנת קודן לדלת הכניסה יש מגוון רחב של סיבות, אלו הנפוצות ביותר.


שקט וביטחון

בעזרת קודן לדלת הכניסה אפשר להיות בטוחים שאנשים זרים לא יכנסו ללא אישור או ליווי של דייר קבוע.


בקרה

מערכת אינטרקום בעלת מצלמה מאפשרת בקרה ומעקב אחרי מי שנכנס או מנסה להיכנס. מעקב אחר המערכת תאפשר לראות האם זר מנסה לנחש את הקוד ולפעול בהתאם.


נוחות ויעילות

בעזרת קודן הרבה יותר קל ונגיש לפתוח את דלת הכניסה. קודן מאפשר לך להיות ללא מפתחות ועדיין עם אפשרות להיכנס לבית או למשרד בכל שעה ביום.סיבה נוספת להתקנת קודן לדלת נוגעת לרוב למשרדים ובתי עסק – מניעת כניסה בשעות לא רצויות. במקרה וקבעתם שעות של פגישות חשובות ורוצים שהשטח יהיה שקט וללא מעבר של אנשים רבים וזרים המצאות קודן תאפשר לחסום את הכניסה והישיבה תתנהל בצורה שקטה ויעילה.סוגי קודנים להתקנה לדלת

כיוון שהתקנת קודן לדלת הכניסה הפכה לנפוצה השוק מלא במגוון רחב של סוגי קודנים להתקנה. ניתן למצוא את הקודנים הנחשבים לפשוטים והם עשויים מפלסטיק. המנעולנים שלנו ממליצים להתקין קודן מסוג אנטי – ונדל העשוי מתכת וזמן הפעילות שלו והעמידות יהיו ארוכים יותר.

המלצה של מנעולן: גם אם הקודן מותקן בתוך הבניין מומלץ להתקין קודן מתכת כיוון שעדיין הוא יהיה בשימוש רב.
חשוב לדעת: קודן חזק עם בלאי נמוך לא 'יחשוף' את הקוד גישה כמו בקודנים פשוטים שהמקשים של הקוד נמחקים ונשאר רק לנחש את סדר המספרים.


סוגים נוספים של קודנים להתקנה לדלת


קודן ביומטרי

קודן הפועל על פי טביעת אצבע ללא לוח מקשים. קודן כזה משמש למתקני עסקים והעלות שלו גבוהה לעומת הקודנים הנפוצים.
חשוב לשים לב בהתקנת קודן על פי טביעת אצבע יש הגבלה של כמות המשתמשים.


קודן קרבה

קודן כזה לא עושה שימוש בקוד או טביעת אצבע אלא פועל על פי קרבה אליו. מי שראשי להיכנס מצויד בצ'יפ או כרטיס שהקודן מזהה וכך הוא נפתח.


מה מכיל קודן הדלת לכניסה?


תיבת לוח מקשים

זהו החלק המרכזי של הקודן, לוח הבקרה. כאשר מקישים את הקוד הנכון לכניסה תשלח התראה ללוח הבקרה והדלת תיפתח. את התיבה עם הלוח מתקינים קרוב ביותר לדלת אליה משויך הקודן.


חיבור חשמלי

כל מערכת האינטרקום והקודן חייבים להיות מחויטים ללוח החשמל. ניתן לבצע את החיבור בעזרת מתיחה של קווים וחיפוי או בעזרת חציבה בקיר \ רצפה, תלוי בבקשת הלקוח.


מנגנון הדלת וסוג מנעול

מנגנון הדלת הוא זה שמקבל את הפקודה מלוח הבקרה ומבצע את פעולת הפתיחה של הדלת. קיימים שני סגי מנגנונים לנעילת קודן, אחד הוא חשמלי והשני אנטי מגנטי.


איזה מנעול כדאי לבחור – חשמלי או אלקטרו מגנט?


התקנת מנעול חשמלי

מנעול חשמלי עובד באמצעות לשונית, ממש כמו מנעול רגיל. הבעיה של מנעול חשמלי היא בזמן הפסקת חשמל, צריך להמתין עד שהחשמל יחזור על מנת לפתוח את הדלת, לעומת זאת מנעול כזה אפשרי לפתוח עם מפתח רגיל וכך לאפשר למקומות שומרי שבת כניסה ללא שימוש בחשמל.


התקנת מנעול אלקטרו – מגנטי

מנעול אנטי מגנטי מבוסס על יכולת משיכה מגנטית. בזמן הפסקת חשמל מנעול כזה יאפשר כניסה עד שהאלקטרונים יחזרו ומנגנון הנעילה יחזור. התקנה של קודן עם מנעול אלקטרו מגנטי יקרה יותר ולכן הוא יותקן רק בדלתות רגישות כמו דלת זכוכית ואש.

טיפ חשוב: בהצעת המחיר חשוב לוודא אם המחיר כולל את עלות הקמת התשתיות במידה ואין.

התקנת קודן לדלת עלולה לגרום לנזק במערכת האינטרקום וללוח החשמל של המבנה לכן כדאי להרים טלפון למנעולנים המקצועיים שלנו ולמנוע תקלות ופגיעה בדלת ובמערכת החשמל. מחכים לך.

 

מחירון התקנת קודן לדלת כללי

התקנת קודן לדלתמחיר מ-110₪
התקנת מחזיר לדלתמחיר מ-110₪
ניתוק קודן לרכבמחיר מ-120₪

 

להזמנת מנעולן מקצועי חייגו – 077-804-7797

ניתוק קודן לרכב

רצית לשמור על הרכב מפני גניבה או פריצה אז התקנת קודן. כאשר נוסעים ברכב והקודן מתחיל לצפצף זו דוגמא אחת לכך שהוא כבר לא תקין

קרא עוד »

טכנאי דלתות

יש את המשפט המוכר 'כאשר דלת נסגרת תיכנס מהחלון' אבל למה? טכנאי הדלתות שלנו יגיעו עד אליך על מנת לתקן כל תקלה בדלת. עולם תיקון

קרא עוד »

התקנת כספות

כאשר מאבדים את צרור המפתחות אין דבר שאפשר לעשות על מנת למנוע את התוצאה אבל כאשר יש חפץ בעל ערך קיימת האפשרות למנוע איבוד או

קרא עוד »

התקנת מחזיר דלת

מחזיר דלת נראה כל כך קטן ועדיין זה אחת ההמצאות החשובות ביותר בתחום הבטיחות ובתחום הפרקטי. המנעולנים שלנו כבר התקינו אלפי מחזירי דלתות בירושלים, את

קרא עוד »

התקנת אינטרקום

זה נכון שיש את הדלת הראשית לכניסה וגם החלונות מוגנים בעזרת סורגים, ועדיין התקנת אינטרקום זו תופעה שהולכת וגדלה בירושלים. המנעולנים שלנו יגיעו עד לפתח

קרא עוד »

שכפול מפתחות לדירה

הדירה שלנו היא הבית שלנו עם כל מה שנובע מכך – נארח את החברים ומשפחה, נדאג לסדר וניקיון. הדירה שלנו היא הבית שלנו, זה המקום

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
התקנת כספות

כאשר מאבדים את צרור המפתחות אין דבר שאפשר לעשות על מנת

טכנאי דלתות

יש את המשפט המוכר 'כאשר דלת נסגרת תיכנס מהחלון' אבל למה?

מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7