האם חברת אחזקת מבנים אחראית על המנעולים הציבוריים בבניין?

סוגיה העולה פעמים רבות בקרב דיירים בבניין משותף, היא על מי מוטלת האחראיות על השטחים הציבוריים בבניין.

מהי חברת אחזקת מבנים? מה מוגדר תחת אחריותה? והאם חברת אחזקת מבנים אחראית על המנעולים הציבוריים בבניין? זאת ועוד במאמר הבא.

 

חברת אחזקת מבנים – מהי?

כל אדם בעל נכס, מבין כי הנכס יכול להכניס לו סכומים לא מבוטלים. אך אם הנכס אינו מטופח וסביבתו מוזנחת, ערכו ללא ספק ירד יותר ויותר עם השנים.

כאן נכנסת לתמונה, חברת אחזקת מבנים. חברת אחזקת מבנים אחראית על אחזקת המבנה וטיפוחו, כך שהמבנה יהיה אסתטי, מטופח ונעים למגורים. חברת אחזקת מבנים חשובה בשני המצבים, גם במצב בו הבניין בו אתם גרים זקוק לטיפוח וגם אם אתם מעוניינים למכור את הנכס שלכם בבניין.

 

איך יודעים אם זקוקים לחברת אחזקת מבנים?

חברת אחזקת מבנים, מחזיקה את כלל המבנה המשותף באופן מלא. כך שאם אתם עומדים בפני השאלה אם אתם זקוקים לשירותיה של חברת אחזקת מבנים, בחנו האם אתם מסוגלים להחזיק את השטחים המשותפים לבד.

חברת אחזקת מבנים, אחראית גם על ניקיון הבניין. בחנו האם אתם יכולים לנקות בעצמכם את הבניין. האם מדובר בבניין בעל מספר רב של קומות?  האם לבניין חלונות אותן צריך לנקות מבחוץ? אחרי שאלות אלו, ודאי הגעתם לתשובה.

 

חברת אחזקת מבנים – השירותים הכוללים

חברת אחזקת מבנים, מספקת שירותי ניקיון וטיפוח לכלל הבניין, לרבות החלפת תאורה, נורות, תחזוקת הדשא או העציצים, שירותי גינון ועוד.

לצד שירותים אלו, חברת אחזקת מבנים אחראית גם על עבודות צבע, מרזבים, חיזוקים וכדומה.

 

האם חברת אחזקת מבנים אחראית על המנעולים הציבוריים בבניין?

כאמור, חברת אחזקת מבנים אחראית על השטחים הציבוריים והמשותפים של הבניין. בהתאמה לכך, חברת אחזקת מבנים אחראית על המנעולים הציבורים בבניין. במידה ועולה הצורך לתקן או להחליף מסיבה כזאת או אחרת את המנעולים הציבוריים בבניין, חברת אחזקת מבנים תעשה זאת.

 

בחירת חברת אחזקת מבנים

כאשר הינכם מחפשים חברה לאחזקת מבנים, מומלץ לפנות לחברה מקצועית, מנוסה ואמינה, אשר תוכלו לדאוג ולטפל בכל צורך או בעיה בבניין. בדקו כי החברה עובדת יחד עם אנשי מקצוע מומחים בתחומם, אשר יבצעו את עבודת התחזוקה, הטיפוח והניקיון של הבניין בצורה ראויה.

 

בשורה תחתונה, חברת אחזקת מבנים

אם יש לכם נכס בבניין, בין אם למטרת מגורים ובין אם למטרת השקעה, מראהו החיצוני ומצבו הכללי, ישפיעו רבות על ערכו. על מנת לשמור על ערך הנכס, ועל ההרגשה הכללית של הבאים אליו והגרים בו, מומלץ לשכור את שירותיה של חברת אחזקת מבנים.

חברת אחזקת מבנים תדאג לבניין, לתחזוקתו ומצבו ותוריד מכם את הדאגה לבניין ואת ההתעסקות בהזמנת אנשי מקצוע שונים.

 

מנעול גדול

מנעול רגיל
מה היה לנו עד עכשיו?