פריצת כספות

תוֹכֶן הָעִניָנִים
פריצת כספות
פריצת כספות

בעבר היו דברים שרק אנשים בעלי ממון היו יכולים להרשות לעצמם. למשל, טיולים רבים בחוץ לארץ, מגורים בבית חדש בקומה גבוהה ועם מרפסת ענקית או הזמנות אוכל מבחוץ על בסיס קבוע היו נחלתם של אנשים שיש בידיהם כסף רב. לעומת זאת, היום הרבה מהדברים שהיו פעם מיועדים רק לשכבת האוכלוסייה העשירה מופנים וזמינים גם לאוכלוסיות אחרות. למשל, תחום הכספות היום פונה לא רק לבעלי הממון, אלא גם לאנשים שפשוט מאוד מעוניינים לאפסן את חפציהם יקרי הערך במקום מסודר, עם כמה שפחות לקיחת סיכונים שיגנבו. לעומת זאת, במקביל לצמיחה של עולם הכספות, צמח גם עולם שמשלים את העולם הזה – עולם של פריצת כספות. אם אתם זקוקים לשירות של פריצת כספות, תדעו שהגעתם למקום הנכון – צלצלו אלינו עוד היום ואנחנו כבר בדרך!

 

☑️ פריצת כספות מהירה, מקצועית ובטיחותית.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ שירות מקיף ומקצועי.

☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי הכספות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-804-7797 📞

 

פריצת כספות – למי זה בכלל רלוונטי?

אם תבחנו את הנושא הזה לעומק, תמצאו שמצד אחד קיימת התקדמות ענקית בתחום החזקת הכספות בקרב אנשים פרטיים, אך במקביל אליהם – גם בתי המלון, המשרדים, הבנקים ומוסדות ענק במדינה מחזיקים בלא מעט כספות במשרדיהם. הכספות מסייעות בשמירה על חפצים יקרי ערך, והם לא חייבים להיות רק תכשיטים או ארנקים, אלא גם מסמכים סודיים, כסף מזומן, מטבעות זהב ועוד.

 

איך עוזרת פריצת כספות?

פריצת כספות היא תחום שצריך להיעשות בידי מקצוענים. מקרים רבים בהם נשכח הקוד שפותח את הכספת, הכרטיס המגנטי שמשמש לפתיחת הכספת או נעלם המפתח שפותח את הכספת יכולים להיפתר כל אלו על ידי פריצה, שתאפשר לפורץ להגיע אליכם עם מגוון כלים מתקדמים שיוכלו לעזור לו בפתרון הבעיה.

 

לא הבנתי, זה בסך הכל פריצת כספות. למה אני לא יכול לעשות את זה בעצמי?

תרשו לנו לשאול אתכם את השאלה הבאה: כאשר אתם זקוקים לטיפול רפואי, האם אתם מחליטים באופן עצמאי אילו תרופות ליטול? או שמא אתם מתייעצים עם רופא? ובכן, אנחנו רק יכולים להניח שאתם מקבלים את ההחלטה ההגיונית והבריאה והיא להתייעץ עם רופא בטרם קנייה או נטילה של תרופה כזו או אחרת. אותו הדבר עובד גם בתחום של פריצת כספות.

ברגע שאתם צריכים להתמודד עם הבעיה הזו, אתם עומדים בפני שתי אפשרויות – לטפל בבעיה בעצמכם או להזמין איש מקצוע. היות ופריצת כספות היא פעולה מורכבת, משום שהכספת עצמה מראש בנויה מחומרים שקשה מאוד להתעסק איתם, תשאירו את העבודה הזו לאיש המקצוע שיוכל לבצע אותה בקלות וביעילות.

 

ניסיתם לבצע זאת לבד?

פריצת שתבצעו באופן עצמאי עלולה להחמיר את הבעיה ולהפוך אותה מבעיה פשוטה וקלה לפתרון לבעיה שתצריך התמודדות הרבה יותר מורכבת על מנת להגיע לפתרון יעיל. מעבר לזמן היקר שמתבזבז כאן, מדובר גם על הוצאה כלכלית הרבה יותר כבדה ממה שיכל היה להיות בהתחלה – וחבל.

 

כל כספת והפתרון המיועד לה

שוק הכספות היום מציע כמה וכמה סוגים שונים של כספות. קיימות כספות שמוגנות במנעול צילינדר, כאלו עם מנעול חשמלי, מנעול ביומטרי שהולך ונהיה נפוץ גם הוא וכמובן מנעול דיגיטלי.

כל סוג כזה מביא איתו מנגנוני נעילה אחרים, ולכן הפעולה של הפריצה תהיה שונה מכספת לכספת. לפיכך, פריצה על ידי הפורץ צריכה להיות מקצועית ומדויקת על פי סוג הכספת ומורכבת הבעיה, וכך גם ייבחרו הכלים שבאמצעותם יבצע הפורץ את העבודה. 

 

פריצת כספות – איך זה עובד? האם זה עלול לפגוע בכספת שלי?

פורץ כספות מקצועי יודע שבתוך הכספת נמצאים דברים יקרי ערך, ולכן בעבודתו הוא מביא לידי ביטוי את מירב המקצועיות והיכולות שלו. באמצעות עבודה עם כלים מתקדמים ביותר, יכול הפורץ לבצע פריצה עם מינימום נזקים, כזו שמצד אחד תהיה יעילה ותפתח את הכספת ומצד שני תוכל להותיר אותה במצב טוב להמשך מילוי עבודתה בשמירה על החפצים שלכם. פעולות כמו שחזור המפתח או החלפת מנגנון הנעילה של הכספת הן רק חלק מהפעולות שיכולות להיעשות במסגרת הפריצה.

 

בחירת חברה לשירות פריצה

בחירת החברה שתבצע עבורכם את הפעולה של הפריצה היא בחירה שיש להקדיש לה את מלוא תשומת הלב והמאמצים, ולמה? ובכן, בחירה בחברה שאינה מספיק מקצועית ומומלצת עלולה לגרום לכם לנזקים רבים, עלויות גבוהות יותר מהעלויות המקובלות בשוק וכמובן להותיר את הבעיה בדיוק כפי שהא הייתה. בחרו נכון ותוכלו ליהנות משירות אמין ויעיל.

 

לאילו מחירים לצפות כאשר פונים לשירות כזה?

הזכרנו קודם לכן את השוני הקיים בין הכספות הקיימות בשוק, ולכן חשוב להבין שהצפי שלכם למחירים בנושא פריצת כספות הוא צפי שצריך להיות כללי על פי הטווח שנפרט כאן עכשיו.

באופן כללי אתם לא אמורים לשלם עבור פריצת כספות מחיר שגבוה יותר מהטווח שבין 100 ש"ח ל-450 ש"ח, אולם חשוב לציין שבהחלט יכולות להתווסף עלויות נוספות כאלו ואחרות עבור שירותים נוספים שתקבלו, עבור פתרון בעיות מורכבות יותר ועוד.

 

האם מדובר על עבודה שמתבצעת בקלות ובמהירות?

פריצת כספות, להבדיל מפריצת חפצים אחרים היא פריצה קצת יותר מורכבת, מהסיבה הפשוטה שמדובר כאן על חפץ שמראש תוכנן על מנת להיות כמה שפחות פריץ. מטעמים אלו פעולת פריצה תצריך מהפורץ קצת יותר זמן והתעסקות עם הכספת, והיא יכולה להגיע במקרים הפשוטים למשך זמן של 10-20 דקות, ובמקרים מורכבים יותר גם לשעה. צרו איתנו קשר עוד היום ונעניק לכם שירות פריצה אמין, מקצועי ומתומחר באופן הוגן.

 

מחירון פריצת כספות כללי

פריצת כספותמחיר מ-100₪
פריצת רכביםמחיר מ-150₪
פריצת דלתותמחיר מ-100₪

 

לפריצת כל סוגי הכספות באופן מקצועי ואמין חייגו – 077-804-7797

פריצת מנעולים בנצרת

☑️ פריצת מנעולים בנצרת – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בנהריה

☑️ פריצת מנעולים בנהריה – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בעפולה

☑️ פריצת מנעולים בעפולה – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בעכו

☑️ פריצת מנעולים בעכו – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בכרמיאל

☑️ פריצת מנעולים בכרמיאל – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בנוף הגליל

☑️ פריצת מנעולים בנוף הגליל – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא'

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
פורץ מכוניות

פריצת מכוניות זו פעולה שנשמעת מאוד מורכבת ומסובכת לביצוע אך בפועל,

פורץ קטנועים

אין מעצבן יותר מלהגיע לקטנוע שלך, להוציא את הקסדה מתא האחסון

מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7