שחזור מפתחות רכב

תוֹכֶן הָעִניָנִים
שחזור מפתחות רכב
שחזור מפתחות רכב

לכל אחד יש את צרור המפתחות שהולך איתו לכל מקום ופותח דלתות חשובות. את הצרור דואגים להשאיר במקום אסטרטגי כך שביציאה או הכניסה לבית נזכור לקחת \ להחזיר אותו. מה קורה במצב שזכרנו לקחת את צרור המפתחות אבל מכל סיבה שהיא הרכב לא מניעה? המנעולן שלנו ידע להצביע על הסיבה שבגללה המנעול לא ממלא את תפקידו ובמידת הצורך גם יבצע לך שחזור מפתחות רכב כך שהדלת הרצויה תיפתח בפניך.

☑️ שחזור מפתחות רכב באופן מקצועי ובטיחותי.

☑️ שירות עד בית הלקוח.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בכל סוגי הרכבים.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-804-7797 📞


מתי נצטרך לבצע שחזור מפתחות רכב?

שחזור המפתח מתבצע כאשר המפתח המקורי לא תקין ואין מפתח פעיל אחר בסביבה. יש לבצע שחזור למפתח הרכב בעזרת מחשב הרכב ונתוני הרכב של המפתח הפגום.
המנעולן שלנו מדגיש: את שחזור המפתח לא עושים על פי המפתח הישן, זו טעות חמורה אלא חשוב להתמקד בנתוני הרכב.


שחזור מפתחות רכב

בין אם יצאתם ליום כיף עם המשפחה או שזה דייט עם החצי השני, המנעולנים המומחים שלנו יעזרו לך לשחזר את מפתחות הרכב במהירות ובמקצועיות כך שהטיול המשפחתי יתקדם לתחנה הבאה וגם הדייט שלך יהפוך לסיפור מלא חוויות.


איך משחזרים מפתח לרכב?

השלב הראשון הוא ניתוק של כל מערכות האזעקה על מנת שהמנעולן יוכל לפתוח את הרכב באופן טבעי ללא הפרעות.

השלב השני הוא שחזור פיזי של המפתח. בכלי רכב ללא מערכות אזעקה או אימובילייזר מקורי מסתפקים רק בשחזור מכני על ידי מדידת הדיסקיות שבתוך צילינדר הדלת.


שיטות שחזור מפתחות

המנעולן שלנו יגיע עם כלים מקצועיים וידע רחב בתחום שחזור מפתחות כך שהעבודה תתבצע במהירות ודיוק. קיימות מספר טכניקות שעל פיהן משחזרים מפתחות לרכב, לפי סוג הרכב, סוג המפתח ותנאי השטח. המנעולן שלנו יבחר את השיטה הטובה ביותר לשחזור המפתחות לרכב שלך.


מתי צריך לבצע שחזור של המפתח לרכב?

קיימות מגוון סיבות. המנעולנים שלנו אספו את הנפוצות ביותר.


אובדן של המפתחות

במקרה ואבדו המפתחות צריך לשחזר אותן על מנת שיהיה אפשר להשתמש ברכב. את השחזור המנעולן שלנו יעשה עם נטרול של מפתחות הרכב הישן וישנה את הקידוד במחשב הרכב על מנת למנוע מצב של שימוש זר במפתחות שאבדו.


במקרה חירום

במקרה שאין מפתח ספייר לרכב ניתן לבצע שחזור למפתחות הרכב וכך יהיה מפתח נוסף למקרה הצורך.


החלפת בעלות

במקרה שהרכב נקנה מאדם אחר וחוששים שהבעלים הקודמים עלול להחזיק מפתח נוסף לרכב ניתן להזמין את המנעולן שלנו והוא יבצע שחזור למפתחות הרכב ואתם הבעלים היחידים באופן רשמי.


שחזור של מפתח לרכב בזמן חרום

אם המפתחות לרכב אבדו או ננעלו בתוך הרכב המנעולנים שלנו ממליצים לא לקבל עזרה מעוברי אורח 'שמכירים' את עבודת שחזור המפתחות לרכב מכל סיבה שהיא ויש להיעזר רק בעזרת מומחה בתחום, גם אם זה מקרה חרום חייב להמתין למנעולן מקצועי.

שים לב: במקרה חרום הכולל סכנת חיים כמו ילד שנשאר ברכב ונעול עם המפתחות בפנים, המנעולנים שלנו יעזרו לך לפרוץ לרכב ולהציל את הילד. רק בבקשה להתקשר הכי מהר שאפשר.


למה לא חייב לפנות ליבואן?

זה נכון שהיבואן הוא "המומחה" של הרכב שלך אבל זמן המתנה לשחזור המפתח לרכב וכמובן העלות הם כפול ממה שהמנעולים שלנו יספקו לך.

מנעולן רכב מוסמך ידע לשחזר את המפתחות לרכב מכל סוג בצורה המהירה והאפקטיבית ביותר בלי לפגוע בחלקי הרכב או לעכב את הלקוח מחוץ לרכב זמן רב.


אצל מי ניתן לשחזר מפתח לרכב?

שחזור של מפתחות לרכב חייב להיעשות בידי מנעולן מוסמך. איש מקצוע שלא קיבל את ההכשרה המתאימה לעבודה עלול לגרום לנזק בלתי הפיך לחלקי הרכב ולפגוע במנגנוני הנעילה.

את המנעולנים שלנו אי אפשר להפתיע עם מקרה של שחזור מפתחות שהם כבר לא עשו, בנוסף למקצועיות המנעולנים שלנו עובדים עם אישור מנעולן ממשטרת ישראל.

חשוב לדעת: ללא אישור מנעולן ממשטרת ישראל אף איש מקצוע לא יכול לבצע עבודה.

עוד לפני שהמנעולן מתחיל לעבוד חשוב לבקש לראות את האישור מהמשטרה.


לפי מה נקבע עלות שחזור מפתח?

כל רכב הוא בעל מרכיבים וחלקים שונים כך שבזמן עבודה של שחזור מפתחות המחיר הסופי יקבע על פי מספר קריטריונים.
• סוג המפתח הדורש שחזור.
• סוג המנעול, מנגנון נעילה של הרכב.
• סוג הרכב עצמו כולל שנתון.
• מועד הזמנת שחזור מפתח לרכב בוקר \ צהרים \ לילה.


בזמן שיחת הטלפון למנעולן עדכנו אותו בכל הפרטים כך שהמחיר שתקבלו יהיה מדויק ומתאים למקרה של שחזור המפתח לרכב שלך.

להיתקע מחוץ לרכב ללא מפתח בין אם הוא אבד או שהמפתח התעקם זה לא כייף. המנעולנים שלנו מומחים בשחזור המפתחות כך שנגיע אליך במהירות עם הכלים הנדרשים בתוספת ניסיון רחב ותוכל להמשיך את הנסיעה עם המפתח החדש בבטחה.

 

מחירון שחזור מפתחות רכב כללי

שחזור מפתחות רכבמחיר מ-110₪
ניתוק קודן לרכבמחיר מ-120₪
טכנאי דלתותמחיר מ-200₪

 

להזמנת מנעולן מקצועי חייגו – 077-804-7797

ניתוק קודן לרכב

רצית לשמור על הרכב מפני גניבה או פריצה אז התקנת קודן. כאשר נוסעים ברכב והקודן מתחיל לצפצף זו דוגמא אחת לכך שהוא כבר לא תקין

קרא עוד »

טכנאי דלתות

יש את המשפט המוכר 'כאשר דלת נסגרת תיכנס מהחלון' אבל למה? טכנאי הדלתות שלנו יגיעו עד אליך על מנת לתקן כל תקלה בדלת. עולם תיקון

קרא עוד »

התקנת כספות

כאשר מאבדים את צרור המפתחות אין דבר שאפשר לעשות על מנת למנוע את התוצאה אבל כאשר יש חפץ בעל ערך קיימת האפשרות למנוע איבוד או

קרא עוד »

התקנת מחזיר דלת

מחזיר דלת נראה כל כך קטן ועדיין זה אחת ההמצאות החשובות ביותר בתחום הבטיחות ובתחום הפרקטי. המנעולנים שלנו כבר התקינו אלפי מחזירי דלתות בירושלים, את

קרא עוד »

התקנת קודן לדלת

אם הגעת לפה כנראה שחשובה לך שמירה על ביטחון המשפחה שלך או שבית העסק דורש הגברת אבטחה. מכל סיבה שהיא המנעולנים המקצועיים שלנו יגיעו עד

קרא עוד »

התקנת אינטרקום

זה נכון שיש את הדלת הראשית לכניסה וגם החלונות מוגנים בעזרת סורגים, ועדיין התקנת אינטרקום זו תופעה שהולכת וגדלה בירושלים. המנעולנים שלנו יגיעו עד לפתח

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
התקנת כספות

כאשר מאבדים את צרור המפתחות אין דבר שאפשר לעשות על מנת

טכנאי דלתות

יש את המשפט המוכר 'כאשר דלת נסגרת תיכנס מהחלון' אבל למה?

מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7