ניתוק קודן לרכב

מחפשים שירות ניתוק קודן לרכב? ריכזנו עבורכם את המנעולנים המומלצים ביותר בתחום, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", התקשרו עכשיו וקבלו מנעולן מקצועי:

☑️ ניתוק קודן לרכב באופן מקצועי ובטיחותי.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ שירות עד בית הלקוח.

☑️ מתמחים בכל סוגי הרכבים.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

רצית לשמור על הרכב מפני גניבה או פריצה אז התקנת קודן. כאשר נוסעים ברכב והקודן מתחיל לצפצף זו דוגמא אחת לכך שהוא כבר לא תקין וצריך לנתק אותו, על מנת שתוכל ליהנות מנסיעה שקטה ובטוחה ברכב שלך המנעולנים שלנו עובדים בכל רחבי העיר ויגיעו עד אליך על מנת לבצע ניתוק קודן לרכב.

ניתוק קודן רכב במרכז

ניתוק קודן רכב בצפון

ניתוק קודן רכב בדרום

ניתוק קודן רכב בשרון

ניתוק קודן רכב בחיפה

ניתוק קודן רכב בירושלים

ניתוק קודן רכב ביהודה ושומרון

 

מה זה קודן?

קודן רכב זה אותו לוח מקשים שעליו חייב להקיש קוד אבטחה על מנת שיהיה אפשר להניע את הרכב. תפקידו העיקרי של קודן הרכב זה לספק אבטחה והגנה על הרכב מפני פריצה או גנבה.

 

מה זה קודן?

 

קודן אלחוטי לרכב, נעים להכיר

פעילות הקודן לרכב מתחילה כאשר מכניסים את המפתח לסוויץ'. הקודן שבנוי מלוח המקשים מחובר למערכת החשמל שברכב או למערכת הדלק על מנת שרק כאשר הוזן הקוד הנכון כל המערכת תתעורר והרכב יניע.

ברוב המקרים התקנה של קודן תגיע עם התקנה של עלוקה להגברת האבטחה והשמירה על כלי הרכב. את לוח המקשים של הקודן מתקינים באחד מצדדיו של ההגה ולפעמים הוא יותקן מחוץ לרכב מה שמאפשר לפתוח את דלת הרכב ולשחרר את הקודן בו זמנית.

 

קודן אלחוטי לרכב, נעים להכיר

 

ניתוק קודן

הקשת את הקוד הנכון והקודן עדיין לא מאפשר הנעה של הרכב? לחצת על לוח המקשים של הקודן ולא נשמע צליל או תגובה? אם ענית כן לאחד מהתרחישים ייתכן שהקודן אצלך ברכב כבר לא תקין וצריך לנתק אותו. המנעולן  שלנו יבצע את פעולת ניתוק הקודן בזמן מהיר וללא פגיעה בחלקי הרכב או הקודן עצמו, הכל במהירות על מנת לאפשר לך להמשיך בנסיעה.

 

ניתוק קודן

 

מה ניתן לעשות במקרה שצריך לבצע ניתוק קודן

כאשר רוצים להניע את הרכב והוא לא מתניע כדאי לבדוק את מצב הקודן. כאשר הקודן לא תקין אין אפשרות להניע את הרכב, בכל דרך שתנסו זה לא יתאפשר.

חשוב לדעת: אחרי מספר ניסיונות של הקשת קוד שגוי הקודן 'ינעל' ולא יתאפר להמשיך לנסות להזין את הקוד, זה קורה על מנת להקשות על גנבה של הרכב, כך גנבים לא יצליחו לנחש את הקוד ויאלצו להפסיק לנסות אחרי מספר ניסיונות כושלים.

כאשר רוצים לנתק את הקודן של הרכב אפשר פשוט להתקשר למנעולן שלנו והוא יגיע עד אליך, גם אם נתקעת במשרד או במרכז קניות – נגיע עד אליך.

 

מה ניתן לעשות במקרה שצריך לבצע ניתוק קודן

 

מאילו סיבות קודן לרכב עלול להיהרס?

קודן הרכב יכול להיתקל ממגוון סיבות, את השכיחות ביותר המנעולן שלנו סיכם כאן במיוחד בשבילך.

  1. חדירת מים למערכת לוח המקשים של הקודן
  2. קצר חשמלי שנוצר בקודן
  3. שחיקה של הקודן בעקבות שימוש מוגבר
  4. בלאי טבעי מופיע לרוב לאחר 3 שנים לפחות
  5. קודן המורכב מחלקים מזויפים או איכות חומר ירודה

 

האם אפשר לבצע ניתוק קודן באופן עצמאי?

הקודן מחובר למערכת החשמל של הרכב וכל פעולה לא נכונה שעושים על מנת לנתק אותה עלולה לגרום לתקלה במערכת החשמל ולנזק. גם אם יש לך ידע וניסיון ברכבים או שביצעת עבודת חשמל בבית, ללא היכרות וידע בתחום ניתוק הקודן כדאי שלא לבצע את הניתוק לבד ולחכות למנעולן רכבים מוסמך.

במקרה וכן תבצע את העבודה לבד חשוב לשים לב שלא יגרם קצר חשמלי במערכת החשמל של הרכב, ייתכן גם שהבעיה לא בקודן הרכב אלא בחלק אחר וההסרה של הקודן לא תפתור אותה.

 

האם אפשר לבצע ניתוק קודן באופן עצמאי?

מי כן יכול לבצע ניתוק קודן?

אם הרכב לא מניע וגם הקודן כבר לא מגיב הדבר הראשון שצריך לעשות זה להזמין את אחד מהמנעולנים שלנו על מנת שיאבחן את מקור הבעיה. אחרי שהמנעולן בדק שהתקלה לא בגלל חוסר דלק או מצבר תקול (בודקים על ידי צפירה או הדלקת האורות) השלב הבא יהיה לבדוק את קודן הרכב ולאפס אותו.

במידה ואיפוס הקודן לא פתר את הבעיה והמנעולן יחליט שהבעיה אכן בקודן הרכב וצריך לנתק אותו, אין לך מה לדאוג המנעולן שלנו יבצע את ניתוק הקודן במהירות וללא פגיעה במערכת החשמל או חלקים אחרים ברכב ויהיה אפשר להניע אותו תוך כמה דקות.

 

מי כן יכול לבצע ניתוק קודן?

 

מה כן אפשר לעשות לפני שמזמינים מנעולן?

יש פעולה אחת שגם מי שחסר ניסון בתחום יוכל לעשות רגע אחד לפני שמזמינים מנעולן לניתוק הקודן, והיא מתרחשת בשלושה שלבים פשוטים.

שלב ראשון – פרק את הקודן בזהירות.

שלב שני – נקה את המגעים מתחת לכיסוי הפלסטיק בעזרת מטלית יבשה.

שלב שלישי – לאחר הניקוי החזר את הקודן ותבדוק שוב את תקינותו.

במידה והפעולה לא עזרה כנראה שזו תקלה חמורה יותר וכדאי להזמין מנעולן מוסמך.

להתעורר מאזעקת שווא של קודן הרכב באמצע הלילה זה לא נעים (כן, זה יכול לקרות כאשר הקודן תקול) אבל לא חייב להמשיך לחכות לאזעקה שתפסיק. ניתוק של קודן זו פעולה פשוטה ומהירה כאשר איש מקצוע מוסמך כמו המנעולן שלנו מבצע אותה.

אז לפני שכל השכונה תתעורר בגלל קודן אחד הרם את הטלפון והזמן את המנעולן הסופר מקצועי שלנו עוד היום, ולא לא צריך לנסוע עם רכב ואזעקה דולקת הוא יגיע עד אליך.

 

מחירון ניתוק קודן לרכב כללי

ניתוק קודן לרכב מחיר מ-700₪
התקנת קודן לדלת מחיר מ-110₪
שחזור מפתחות לרכב מחיר מ-110₪