שירותי מנעולן

מחפשים שירותים של מנעולן? ריכזנו עבורכם את המנעולנים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו מנעולן עכשיו:

אין נחוץ יותר משירותי מנעולן בכל הנוגע למצבי חירום בהם אתם נעולים מחוץ לבית שלכם, איבדתם את המפתח לרכב, הידית של הדלת נשברה וננעלתם מחוץ לבית ועוד.

אף אחד לא היה רוצה להגיע למצב שבו הוא משתמש בשירותי מנעולן אבל בדיוק עבור מקרים כאלה צריך שתמיד יהיה לכם את היכולת, הנגישות וההבנה של כל שירותי המנעולן – ידע והבנת המצב ימנעו מקרים מצערים שעלולים לעלות בהוצאות מיותרות. אז מהם שירותי מנעולן וכיצד ניתן להבחין בין כל ואחד ואחד מהם.

 

☑️ שירותי המנעולנות האיכותיים ביותר בשוק.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ שירות מקיף ומקצועי הכולל שירות עד הבית.

☑️ מתמחים בכל שירותי המנעולנות.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ מנעולן מוסמך.

 

מנעולן

מנעולן הוא כל מי שעבר הכשרה בפריצה, תיקון, והחלפה של מנעולים, ידיות, דלתות עבור רכבים, כספות ודלתות משרדיות וביתיות. מנעולן טוב יהי מסוגל לבצע כל אחת מהפעולות הללו בקלות וביעילות מבלי לפגוע באובייקט הנעול אלא אם כן אין ברירה אחרת. אצלנו תוכלו למצוא פתרונות עבור כל סוגי המנעולנות שתצטרכו:

מנעולן

 

מנעולן חירום

במקרים חמורים בהם אין יכולת לדחות ולחכות לזמן אחר, כמעט לכל מנעולן יש אופציית חירום שבמקרה והמנעול לא עובד, הוא יכול להגיע בהקדם האפשרי ובמהרה.

מנעולן חירום נדרש במקרים דחופים על סף עניין של חיים או מוות – הילד נתקע בתוך הרכב, מישהו נתקע בתוך הבית בלי יכולת לצאת, נתקעתם מחוץ לבית ואין לכם מפתח נוסף וכל מה שקשור בדרך כזו לחיים ולשקט הנפשי שלכם.

מנעולן חירום

 

מנעולן לכספות

מנעולן כספות הוא אדם שההתמחות שלו היא בפריצה ותיקון של כספות. כאשר מנעולן כספות פורץ לכספת שלכם הוא קרוב לוודאי יבצע פריצה שתצריך תיקון.

פריצת כספות היא לא דבר של מה בכך ומנעולן כספות טוב צריך להיות בעל ניסיון רב שנים ואחד שמסוגל להתקדם עם הטכנולוגיות המתפתחות של נעילת והתקנת כספות. אנו שמחים להציע שירותים מסוג זה ברמה המקצועית ביותר.

מנעולן לכספות

 

התקנת כספות

התקנת כספות היא חלק מאוד נכבד בעבודתו של מנעולן כספות. ישנן שתי התקנות אפשריות לכספות אשר לכל אחת מהן היתרונות והחסרונות שלה שמאפשרים פריצה ותיקון בדרכים שונות לאחר מכן. על מנת להבין את מומחיותו של מנעולן הכספות נצטרך להבין את כל אחר מסוגי התקנת הכספות הקיימים.

התקנת כספות

 

1. התקנה חיצונית

התקנה חיצונית היא בעצם קיבוע של הכספת, לרוב איזור גבוה, אל הקיר או אל הרצפה וזאת על מנת למנוע גניבה של הכספת במלואה ונטרול נעילתה במקום אחר. היתרון בהתקנה חיצונית הוא שניתן לקבוע הכין היא תקובע בכל מקום בבית או במשרד וניתן יהיה להזיזה במקרה הצורך.

 

2. התקנה פנימית

התקנה פנימית היא התקנה מעט יותר מסובכת אך כמידת הסיבוך כך גם מידת הבטיחות. התקנה פנימית היא בעצם קיבוע של הכספת בתוך הקיר, פתיחת כוך מיועד למידותיה וביטון כל הדפנות אל הקיר. היתרון הכי גדול בהתקנה פנימית הוא שלא יהיה ניתן לגנוב את הכספת במלואה ומתוך כך היא בטוחה יותר מפני פריצות, גנב שיבחין בכספת בהתקנה פנימית לרוב יעדיף להניח לה להיות.

 

מנעולן רכב

מנעולני רכב הם מנעולנים שיודעים לעבוד עם כל סוגי המנעולנים. על המנעולן להכיר את מנגנון הנעילה של הרכב בצורה המקצועית ביותר להתעסק באופן מקצועי עם הנתיכים שבקופסת הנתיכים של הרכב על מנת להתניע אותו ללא צורך במפתח.

על מנת לפרוץ רכב יש צורך לבצע עבודה שונה מפריצת דלת או כספת. מנעולן רכב מקצועי יודע לפרוץ את מנגנון הנעילה עם הנזק המינימלי לרכב.

מנעולן רכב

 

מנעולן דלתות

מנעולן דלתות הוא מנעולן שלמד את כל פעולות הפריצה, ההחלפה, ההתקנה והתיקון של מנעולי הדלתות הקיימים בשוק – החל ממנעולי צילינדר פשוטים וכלה ברב בריח, שריונית חסם ורשפים שלהם יש מנגנוני נעילה מתוחכמים ומורכבים יותר.

סוגי מנעולים

 1. מנעול קוד מכאני
 2. מנעול קוד דיגיטלי
 3. מנעול חבוי
 4. מנעול לשונית
 5. מנעול כספת עליון
 6. מנעול צילינדר

מנעולן דלתות

 

שירותי מנעולן – ברחבי הארץ

אנו גאים לספק שירותי מנעולנות בכל רחבי הארץ. אנו מקפידים לעבוד עם אנשי המקצוע הטובים ביותר, ולתת ללקוח (לכם!) את הטוב ביותר. הינה מה שחשוב שתדעו עלינו:

שירותי מנעולן – ברחבי הארץ

 

מנעולן מורשה

כל המנעולנים שעובדים איתנו הינם מנעולנים מורשים. המשמעות היא שכולם עברו את ההסמכות הנדרשות על פי המדינה וכי בבעלותם אישור משטרתי לבצע שירותי מנעולנות ופריצה.

 

מנעולן מוסמך

כל המנעולנים שעובדים איתנו עוברים בדיקה מקיפה טרם ההצטרפות שלהם לצוות שלנו. בכך אנחנו שומרים על צוות מנצח שנותן שירות ללקוחות שלנו ברמה הגבוהה ביותר.

מנעולן מוסמך

 

מנעולן מקצועי

המנעולנים שעובדים איתנו בעלי ניסיון והמלצות. מנעולן מקצועי הוא כזה ש:

 • יידע לזהות את הבעיה – הפתרון המתאים מתחיל קודם כל בזיהוי הבעיה. מנעולן מקצועי יידע לזהות את הבעיה בצורה מהירה, אחראית ובטוחה.
 • יידע לתת את המענה המתאים – לאחר זיהוי הבעיה, המנעולן יידע האם מדובר בבעיה קטנה או חמורה. האם אתם יכולים לפתור את הבעיה בעצמכם או שמא עליו להביא כלים נוספים. מנעולן מקצועי יידע גם להציג בפניכם את האפשרויות השונות במידה ויש יותר מאפשרות אחת.

 

מנעולן עם שירות אמין

אמינות זה שם המשחק בכל תחום שירות בכלל ובתחום שירותי מנעולנות בפרט. אנחנו יודעים כמה מנעול תקול, שבור או לא נפתח יכול לגרום ללחץ ולאי נוחות ולכן, אנחנו כאן כדי לעזור.

שירות אמין מתבטא אצלנו ב:

 • הטיפול המתאים לבעיה – נדע לאבחן את הבעיה האמיתית ולתת את הפתרון המתאים.
 • המחיר המתאים לפתרון – לא נגבה מאות ואלפי שקלים יותר על משהו שלא מגיע לנו. אנו שמחים להציע שירות מקצועי במחיר אמין.

מנעולן עם שירות אמין

 

שירות 24/7

אנחנו שמחים להציע שירותי 24/7 על מנת לעמוד לצידכם כשתצטרכו אותנו.

בין אם חזרתם הביתה ב 3 בלילה והמפתח נשבר במנעול, ובין אם ב 6 בבוקר ניסיתם לנעול את הדלת לפני היציאה לעבודה והדלת החליטה לא להנעל, אנחנו נהיה זמינים עבורכם, ונטפל בבעיה בהקדם!

 

שירותי מנעולן – מחיר

אנו גאים להציע לכם את טווח המחירים שלנו לשירותי המנעולנות השונות. טווח המחירים עשוי להשתנות מאזור לאזור, אך באופן כללי, מאפשרים לכם לקבל תמונת מצב לעלות השירות.

המחיר לוקח בחשבון שירות של מנעולן מקצועי ומוסמך, ולוקח בחשבון אלמנטים שמשפיעים על המחיר לשירותי מנעולן.

ביקור מנעולן – 190 – 250 ש"ח

*בשעות הלילה המחיר עשוי להיות גבוה יותר.

פריצת דלת – 230 – 400 ש"ח

*פריצת דלת נעולה. בהתקנת מנעול חדש תיתכן תוספת מחיר.

פריצת דלת מסוגים שונים:

 • פריצת דלת עץ – 280 – 360 ש"ח.
 • פריצת דלת פלדלת – 350 – 580 ש"ח.
 • פריצת דלת ממ"ד – 300 – 500 ש"ח

 

התקנת צילינדר – 280 – 550 ש"ח

*במידה ורוצים להתקין צילינדר ברמת 5 כוכבי בטיחות או צילינדר המונע שכפול – המחיר יהיה גבוה יותר.

התקנת מנגנון מנעול – 450 – 850 ש"ח

החלפת מנעולים לסוגי דלתות שונים (עץ, פלדלת, אלומיניום ועוד) – 350 – 550 ש"ח

התקנת מנעול עליון (נקרא גם מנעול כספת עליון) – 450 – 650 ש"ח

פריצת כספת בבית – כ-300 ש"ח

איזון דלתות (כיוון דלתות) – כ-300 ש"ח

מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ראשוני והצעת מחיר בעבור שירותי מנעולן. אנחנו כאן עבורכם.

 

מחירון שירותי מנעולן כללי

שירותי מנעולן מחיר מ-100₪
פריצת רכבים מחיר מ-150₪
תיקון מנעולים מחיר מ-100₪

 

שירותי מנעולן בפריסה ארצית:

מנעולן מוסמך

מנעולן מומלץ

מנעולן רכב