שכפול מפתחות לדירה

תוֹכֶן הָעִניָנִים
שכפול מפתחות לדירה
שכפול מפתחות לדירה

הדירה שלנו היא הבית שלנו עם כל מה שנובע מכך – נארח את החברים ומשפחה, נדאג לסדר וניקיון. הדירה שלנו היא הבית שלנו, זה המקום שלנו ולכן כשרוצים לבצע שכפול מפתחות לדירה אנחנו מקווים שתזמינו את המנעולנים שלנו על מנת שהדירה שלך תישאר בטוחה ותמשיך להיות בית.

☑️ שכפול מפתחות לדירה באופן מקצועי ובטיחותי.

☑️ שירות עד בית הלקוח.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בכל סוגי הרכבים.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-804-7797 📞


שכפול מפתחות לדירה

לפני שמתחילים את עבודת שכפול המפתח הדבר הראשון שחייב להבין הוא איזה סוג של מפתח אנחנו רוצים לשכפל, המנעולנים שלנו יכולים לשכפל מפתח לדירה מכל הסוגים שקיימים היום. העבודה נעשית במהירות וסופר דיוק אתם תראו את זה כשהמפתח לכבוד המעבר של בת הזוג יעבוד בצורה מושלמת.

 

שכפול מפתחות לדירה

יש מגוון רחב של סיבות שבגללן צריך לשכפל מפתחות לדירה, חילקנו אותם לחיוביות ולאחרות. הסיבות השמחות: שכפול מפתח לכבוד הכניסה של בן או בת הזוג, לילד שעלה לכיתה א', לביקור של סבא וסבתא, דירה חדשה. סיבות אחרות: איבוד המפתח, פגם במפתח הקיים. מכל סיבה שהיא המנעולנים שלנו יגיעו ראשונים לדירה וישכפלו לך את המפתח.


סוגי מפתחות לשכפול

קיימים מגוון רחב של מפתחות לדירה הניתנים לשכפול ואלו הבולטים ביותר.


מפתח אפס

מפתח אפס נקרא גם 'מפתח אוניברסלי'. מפתח אפס מיועד לדלתות ללא צילינדר בדרך כלל אלו הדלתות הפנימיות בדירה.
את המפתח הזה לא משכפלים אלא קונים אחד חדש בחנות כלי עבודה או הישר מהמנעולן.


מפתחות משוננים

זה סוג מפתחות בעלי 'שיניים'. את סוג המפתחות השנונים מיעדים לדלתות בעלות צילינדר פשוט, לרוב סוג זה יותקן בדלתות פנים ודלתות כניסה העשויים עץ. 

המנעולנים שלנו מעדכנים: שכפול מפתח לדירה מסוג זה נחשב לקל, פשוט ומהיר.


שכפול מפתחות לדירה בעלי מפרט מורכב.

שכפול מפתח לדלת בעלת צילינדר לרוב יהיה לדלתות העשויות פלדה. כיום יש שני חברות עיקריות לייצור דלתות ומנעולים מסוג זה: מולטילוק ורב בריח. כל אחת מהן בעלת דגמי מפתח מיוחדים לה על מנת למנוע אפשרות לפרוץ את המנעול.

ככל שהמנעול קשה יותר לפריצה ופתיחה זרה כך הוא נחשב לאיכותי יותר ובעקבות כך קשה לשכפול. אין מה לדאוג במקרה ויש לך בדירה מנעול מסוג זה המנעולנים שלנו מקבלים גלמים ישירות מהחברות כך שהמפתח החדש יהיה מחומר מקורי ויעבוד בצורה חלקה.

חשוב לדעת: גם בגלמים של החברות הגדולות יש חיקויים זולים. חשוב להזמין מנעולן מקצועי ומוסמך כך יתקבל מפתח מחומר גלם איכותי עם שכפול מדויק. 

 
שכפול מפתחות לדירה הכולל מפתח בקרה

מפתחות משוננים וצילינדרים של חברות מתקדמות אכן מהווים הגנה על הבית, אבל קיים צילינדר נוסף בעל אבטחה כפולה – מפתח בעל בקרת שכפול. במפתח ללא בקרת שכפול ניתן לקרוא את הקוד של המפתח בעזרת הראיה הטבעית לעומת מפתחות מוגני שכפול דבר כזה בלתי אפשרי.

מפתחות הכוללים כרטיס בקרה ניתנים לשכפול רק בעזרת כרטיס ייחודי שמגיע ביחד עם הצילינדר שבו מוטבע הקוד של המפתח, ללא הכרטיס אי אפשר לשכפל את המפתחות.שכפול תקין של המפתחות לדירה שלך


על מנת ששכפול המפתח לדירה יעשה בצורה הטובה ביותר יש שני שלבים שחשוב לעשות.


שלב ראשון

שכפול מפתח לדירה יעשה באמצעות מכונת חריטה שבה מניחים את המפתח המקורי ומפתח נוסף הנקרא 'גולם', זו מפתח ללא חורים וחריצים וממנו יונפק המפתח החדש שלך.
זהו השלב הקריטי ביותר בשכפול המפתח וחייב להיעשות בדיוק רב אחרת המפתח פשוט לא יעבוד.


שלב שני

שיוף המפתח החדש באמצעות מברשת פלדה על ציר מסתובב המיועד לכך. שלב השיוף יסיר פינות ובליטות קטנות על המפתח העלולות להפריע להתאמה ולדיוק של פעולת פתיחת הדלת.

טיפ של המנעולנים שלנו: לאחר שכפול המפתח לדירה מומלץ לבדוק את טיב המפתח על ידי נעילת הדלת ופתיחה בעזרת המפתח החדש, אם יש קושי בפעולה זו בקשו מהמנעולן לבדוק את מקור הבעיה ולתקן.
המפתח המשוכפל חייב לעבוד בצורה חלקה כמו המפתח המקורי.חשוב לדעת לפני שמשכפלים מפתח לדירה

את העבודה של שכפול המפתח לדירה לא מציעים לכל בעל עסק ומנעולן. מפתחות הנחשבים פשוטים כמו מפתחות של דלתות פנימיות\ מנעולים קטנים אפשר לשכפל במכונות גנריות פשוטות. את עבודת שכפול המנעול לדלתות צילינדר הדורשות דיוק צריך לעשות במכונות שכפול ייעודיות.מי יכול לבצע שכפול מפתחות לדירה?

השוק היום מלא במנעולנים בעלי סוגים שונים של הכשרות, הדבר הכי חשוב בבחירת מנעולן היא רמת האמינות והמקצועיות, למנעולנים שלנו יש את שניהם. אנשי המקצוע שלנו עוברים הכשרה ואוספים ניסיון יום יומי מהשטח, בנוסף לכך המנעולנים שלנו בעלי אישור נאמנות ממשטרת ישראל.


טיפים לשמירה על הבטיחות

בזמן שכפול המפתח כדאי לוודא שהעבודה מתבצעת בידי איש מקצוע אמין, הדבר בראשון שבודקים גלמים מקוריים – חושב לוודא שהחומר גלם של המפתח החדש אכן מקורי. ניתן לראות תעודת 'מורשה שכפול' של המנעולן המעידה על גלמים מקורים.

המנעולנים שלנו ישמחו לתת לך את השרות הכי מקצועי ומהיר לשכפול המפתח החדש לדירה שלך.

 

מחירון שכפול מפתחות לדירה כללי

שכפול מפתחות לדירהמחיר מ-100₪
התקנת קודן לדלתמחיר מ-110₪
התקנת מחזיר לדלתמחיר מ-110₪

 

להזמנת מנעולן מקצועי חייגו – 077-804-7797

ניתוק קודן לרכב

רצית לשמור על הרכב מפני גניבה או פריצה אז התקנת קודן. כאשר נוסעים ברכב והקודן מתחיל לצפצף זו דוגמא אחת לכך שהוא כבר לא תקין

קרא עוד »

טכנאי דלתות

יש את המשפט המוכר 'כאשר דלת נסגרת תיכנס מהחלון' אבל למה? טכנאי הדלתות שלנו יגיעו עד אליך על מנת לתקן כל תקלה בדלת. עולם תיקון

קרא עוד »

התקנת כספות

כאשר מאבדים את צרור המפתחות אין דבר שאפשר לעשות על מנת למנוע את התוצאה אבל כאשר יש חפץ בעל ערך קיימת האפשרות למנוע איבוד או

קרא עוד »

התקנת מחזיר דלת

מחזיר דלת נראה כל כך קטן ועדיין זה אחת ההמצאות החשובות ביותר בתחום הבטיחות ובתחום הפרקטי. המנעולנים שלנו כבר התקינו אלפי מחזירי דלתות בירושלים, את

קרא עוד »

התקנת קודן לדלת

אם הגעת לפה כנראה שחשובה לך שמירה על ביטחון המשפחה שלך או שבית העסק דורש הגברת אבטחה. מכל סיבה שהיא המנעולנים המקצועיים שלנו יגיעו עד

קרא עוד »

התקנת אינטרקום

זה נכון שיש את הדלת הראשית לכניסה וגם החלונות מוגנים בעזרת סורגים, ועדיין התקנת אינטרקום זו תופעה שהולכת וגדלה בירושלים. המנעולנים שלנו יגיעו עד לפתח

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
התקנת כספות

כאשר מאבדים את צרור המפתחות אין דבר שאפשר לעשות על מנת

טכנאי דלתות

יש את המשפט המוכר 'כאשר דלת נסגרת תיכנס מהחלון' אבל למה?

מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7