תיקון מנעול לדלת זכוכית

תוֹכֶן הָעִניָנִים
תיקון מנעול לדלת זכוכית
תיקון מנעול לדלת זכוכית

המנעול בדלת הזכוכית שלכם עושה בעיות? רוצים לפתור את הצרות האלו אחת ולתמיד? תיקון מנעול לדלת זכוכית, נועד לסייע לכם לעשות עם זה. בעזרת צוות מיומן ומנוסה, שירות 24/7, כלים מקצועיים וידע – אנחנו כאן כדי לפתור לכם את הבעיה

מתי צריך לבצע תיקון מנעול לדלת זכוכית?

לא בטוחים האם אתם צריכים תיקון למנעול או דווקא להחליף מנעול לחלוטין? הינה הסיבות שבגינן תיקון מנעול הוא האופציה העדיפה:

תרחיש מספר 1 – מנעול עובד אך עושה בעיות בעת הפתיחה והסגירה

רוני התקשרה אלינו בלחץ – היה עליה להתעסק במנעול כ – 20 דקות עד שהצליחה לבסוף לנעול את הדלת ולצאת לעבודה. רוני הבינה, שאם זה קרה פעם אחת, אין סיבה שזה לא יקרה פעם שנייה ואף יחמיר. בדיוק בשביל זה דרוש תיקון מנעול לדלת זכוכית. אם אתם מצליחים לנעול לבסוף את דלת הזכוכית שלכם אך במאמץ רב, ואותו הדבר תקף גם לפתיחת הדלת – סימן שישנה בעיה כלשהי בדלת.

תרחיש מספר 2 – מפתח שנתקע בתוך הדלת ויוצא רק בהפעלת כח

אבי התקשר אלינו רותח מזעם – היה עליו להפעיל כח רב כדי להוציא את המפתח שסירב לצאת. הוא בסוף הצליח להוציא את המפתח, אבל הוא הבין שהמפתח בקלות יכל להשאר שם ואף להשבר. במקרה כזה, חשוב מאוד לדעת, שכח הוא לא הפיתרון, להיפך, כח יכול לגרום לנזק חמור יותר למנעול של דלת הזכוכית שלכם ואף לגרום למפתח להשבר. במקרה כזה ייתכן וישנה בעיה במפתח הספציפי או לחילופין בעיה במנעול.

תרחיש מספר 3 – דלת שמסרבת להנעל

ירדן הייתה לחוצה כשהיא התקשרה אלינו. היא צריכה לאסוף את בנה בן ה 7 מבית הספר, אך היא לא מצליחה לנעול את הדלת. דלת שלא ננעלת היא מקרה קלאסי לכך שדרוש תיקון למנעול של דלת הזכוכית.

תרחיש מספר 4 – מפתח שנשבר בתוך המנעול

במקרה כזה, תיקון מנעול לדלת לאו דווקא יהיה הפתרון הנכון. ייתכן, ונגרם נזק למנעול, והדרך היחידה האפשרית על מנת לחזור לשגרה, היא לפרוץ את הדלת (במידה והיא נעולה) ולבצע החלפת מנעול.

שירות מקצועי של תיקון מנעול לדלת זכוכית

הינה מה שאתם חייבים לדעת עלינו ועל השירות שאנחנו מעניקים:

 

מקצועיות מעל הכל

הדבר החשוב לנו ביותר בעת מתן שירות הוא מקצועיות. אנחנו יודעים לכמה אי נוחות יכול לגרום מנעול תקול ולכן כשאנחנו מגיעים לתקן את המנעול, אנחנו מגיעים עם כל הכלים והאמצעים על מנת לפתור את הבעיה. שירות מקצועי, הוא כזה שייתן לכם שקט לעתיד הקרוב והרחוק.

 

שירות 24/7

לפעמים המנעול בוחר לעשות בעיות דווקא בשעות הכי מוזרות ביום כמו 4 בבוקר למשל. ולכן אנחנו נותנים שירות 24/7, כך שלא משנה באיזה שעה אתם נתקעים עם מנעול תקול, היו בטוחים שנעניק לכם את הפתרון המתאים.

 

שירותי מנעולנות מכל הסוגים

עם התמקצעות וידע בכל סוגי השירותים בתחום המנעולנות החל מתיקון מנעול, דרך החלפת מנעול ועד להתקנת ידיות ודלתות חדשות, תוכלו לדעת שגם אם הבעיה חלילה חמורה יותר משחשבתם, עדיין נוכל להיות כאן בשבילכם ולפתור את הבעיה. לפעמים תיקון מנעול איננו מספיק, ולכן תמיד נוכל להעניק לכם את האופציה לבצע החלפת מנעול.

 

מחיר הוגן

שוק המנעולנות לעיתים מציע מחיר לא הוגן עבור הלקוח. מחיר גבוה בהרבה מזה שבאמת מגיע. אנחנו מאמינים ששירות מקצועי צריך ללכת יד ביד עם מחיר הוגן. ולכן המחיר שלנו משקף את איכות העבודה והשירות שתקבלו, ולא יותר מזה.

 

אישורים והסמכות

כל המנעולנים שלנו הינם בעלי מקצוע מורשים, בעלי אישור משטרתי. בתחום שנועד להגן על פריצות ולהגן על שלום הבית או העסק, הדבר האחרון שנרצה זה לעבוד עם מנעולן חובבן או כזה שיכול לנצל את כוחו לרעה.

תיקון מנעול לדלת זכוכית – מחיר

כמו שציינו, לצד שירות מקצועי, לכל סוגי המנעולים ופעילות 24/7 אנחנו מאמינים גם במחיר הוגן. על כן, טווח המחירים לתיקון מנעול ינוע בין 250 ש"ח ל 350 ש"ח. חשוב לדעת שהמחיר עשוי להשתנות בהתאם לחומרת הבעיה ולשעת הפעילות. מתן מענה בשעות הלילה המאוחרות, עשוי להוביל להתייקרות השירות.

טיפים לתיקון מנעול דלת הזכוכית שלכם

כדי להוריד את מפלס הלחץ שלכם, הינה כמה טיפים שכדאי לכם לדעת בעת תיקון מנעול לדלת זכוכית:

#1 – טפלו בבעיה כמה שיותר מהר

לא משנה מה הסיטואציה כרגע, אם תנסו למשוך את הבעיה במנעול ולא לטפל בה, היא רק עשויה להחמיר. דלת שננעלת בכוח סופה לא להינעל. ולכן אל תחכו עם זה! ככל שתטפלו בבעיה מהר יותר כך תחסכו זמן וכסף בטווח הארוך.

#2 – בדקו מה משתלם לכם יותר, לתקן או להחליף

במצבים מסוימים, כאשר הבעיה חמורה דיה, הפיתרון הנכון יותר הוא דווקא לבצע החלפת מנעול לדלת זכוכית. זה יכול לקרות במצבים בהם המפתח נשבר בתוך המנעול למשל.

לעיתים נרצה להחליף מנעול ולא לתקן כאשר:

  • נרצה למנוע מצב שבו המנעול יתקלקל פעם נוספת.
  • נרצה לשדרג את רמת האבטחה שלנו.
  • נראה כי פער המחיר בין תיקון להחלפה איננו משמעותי

#3 – תדאגו לשלוח למנעולן תמונה, טרם ההגעה

תמונה אחת שווה 1,000 מילים, וזה נכון מתמיד בתחום שלנו. לפעמים תיאור הבעיה יכולה להוביל להבנה שגויה של הבעיה ולכן תמונה ברורה של המנעול, יכולה לספק למנעולן הבנה הרבה יותר רחבה.

אנחנו כאן בשבילכם, שמחים לשרת אתכם לתיקון המנעול שלכם – לשאלות, התייעצות והזמנת שירות, מוזמנים לפנות אלינו.

 

מחירון תיקון מנעול לדלת זכוכית כללי

תיקון מנעול לדלת זכוכית מחיר מ-150₪
החלפת מנעול לדלת זכוכית מחיר מ-150₪
החלפת ידית לדלת זכוכית מחיר מ-120₪

 

זקוקים לתיקון מנעול לדלת זכוכית? חייגו – 077-804-7797

תיקון מנעול כספת עליון

הבית שלכם צריך להיות מקום בטוח עבורכם ועבור האנשים היקרים שלהם. מנעול כספת עליון נועד להגביר את בטיחות הבית ולמנוע פריצות. מנעול כספת הינו מנעול

קרא עוד »

תיקון מנעול לעסק

אתם עובדים קשה לקדם ולדאוג לעסק שלכם, משקיעים בו ימים ולילות ומשקיעים בו את הנשמה. אם הגעתם לכאן, כנראה שמנעול העסק שלכם החליט לא להתחשב

קרא עוד »

תיקון מנעול צילינדר

אם הגעתם אלינו כנראה שיש לכם בעיה עם מנעול צילינדר ואתם תוהים איך לטפל בה. בעיה במנעול צילינדר יכולה לבוא לידי ביטוי במספר דרכים. המפתח

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7