7 תקלות שמנעולן יכול לסדר

רבות הן התקלות של מנעולים שלא נפתחים ועוצרים את שגרת חיינו.

רגע לפני שתיכנסו ללחץ ולהיסטריה ולמען האמת זה גם בצדק תדעו כי יש פתרון לכל תקלה שלא תבוא לפתח דלת ביתכם.

ואם אתם כאלו שמוכנים לצאת להרפתקה ולפתור את הבעיות בעצמכם הנה כמה תקלות שקיימות שאותן אולי תצליחו לסדר ואם לא בטוח שמנעולן מקצועי

יצליח.

 

מפתח שלא יוצא

כשאנו תקועים ללא יכולת להיכנס לבית של עצמנו זו בעיה גדולה ומתסכלת, במקרים כמו מפתח שלא יוצא מהמנעול חשוב לא להפעיל כוח רב. לא על המנעול לא על המפתח, מכיוון שפעולה כזו עלולה לשבור את המפתח בתוך המנעול וכאן אתם עלולים ממש להסתבך. הפתרון היעיל ביותר הוא לשמן את המפתח בתוך המנעול וזאת כמובן כאשר יש ברשותכם שמן, אך במידה ולא עדיף לא לגעת ולזמן פורץ דלתות.

 

מפתח לא נכנס

כשהמפתח לא יוצא מהמנעול זו הצרה הראשונה, אך כאשר המפתח לא מגיב למנעול המוכר שאליו תמיד היה נכנס אנחנו נקלעים לבעיה. מקרים אלו שכיחים ביותר וזאת מכיוון שמרבית האנשים זורקים את המפתחות בתיקים שמתערבבים עם מפתחות נוספים שמתעקמים וזאת הסיבה שהוא לא נכנס למנעול. במקרה כזה כדאי להזמין מנעולן פיקס בחולון שישכפל את המפתח עבורכם (כמובן במידה ויש מפתח נוסף). אם המפתח נתקע ואין מפתח נוסף תידרש עבודת החלפה של מנעול מגנטי שלא עובד.

 

מפתח נשבר בתוך המנעול

המקרה הכי נורא הוא למצוא את המפתח של הרכב או של הדירה שבור בתוך המנעול. לפעמים תהיה אפשרות לשלוף את המפתח, אבל במקרים מסוימים לא תהיה ברירה אלא להחליף אותו. כאשר מנעול חשמלי לא ננעל לכם עדיף להתקשר ולקבל תדרוך מרחוק ומה שבטוח הוא בשום אופן לא להפעיל כוח כי תהיה סכנה של פגיעה בצילינדר ואפילו בדלת עצמה.

 

שלט לרכב שלא תקין

עיקר הבעיות של שלטים לרכב היא סוללה שנגמרה, אך יחד עם זאת אם השלט נגע במים או סבל מנפילה קשה, יאלץ מנעולן הרכב להחליף לכם שלט.

 

מנעול לא מסתובב

אנו מכניסים את המפתח והמנעול לא מסתובב. במידה וזה לא קורה כדאי לקחת שמן WD40 ולנסות לשמן את האזור בתקווה להוציא את המפתח.

 

מנעול מגנטי. ננעל או תקוע.

הדבר היחידי שאפשר לעשות הוא לשמן את האזור עד הגעה של מנעולן מוסמך. שימו לב כי אסור לדפוק את המנעול עם כל מיני כלים חדים כאלו ואחרים כי הם יזיקו למנעול וגם לדלת עצמה.

 

מפתח לא מסתובב בסוויץ של הרכב

המפתח לא מסתובב בסוויץ של הרכב ובעקבות כך גם הרכב לא מניע. יש הרבה סיבות שדבר כזה קורה וכדי לא לבלבל אתכם עשו טובה ובמקרה כזה התקשרו למומחים.

 

פריצת דלת

דלת
מה היה לנו עד עכשיו?