3 יתרונות של מקלחונים שחורים על אחרים

בשנים האחרונות רואים יותר ויותר עיצוב חדרי רחצה עם אלמנטים שחורים כמו ברזים שחורים, אסלות שחורות, כיורים שחורים וכמובן שאי אפשר בלי מקלחונים שחורים. המקלחונים מגיעים באותה הצורה שהיו בעבר רק שכיום הצבע השחור בחדרי הרחצה הפך להיות הצבע המבוקש ביותר במיוחד הצבע השחור מט שמשתלב נהדר עם כל צבע ומרקם של קרמיקה.

 

3 יתרונות למקלחון שחור

  1. הצבע השחור הפך להיות טרנדי ומודרני בחמש שש שנים האחרונות. ואיך שזה נראה עכשיו הטרנד השחור לא הולך להיעלם אלא בדיוק ההפיך.
  2. הצבע השחור, בפרט השחור מט הוא צבע ניטרלי שמאפשר שילוב של צבעים נוספים. כמו גם שילוב של הצבע הלבן שיחד הם יוצרים קונטרס משגע.
  3. הצבע השחור מסתיר לכלוך כהה, ובחדרי רחצה כל דבר שיכול לעזור במראה נקי יותר, עדיף יותר. קל לתחזוקה וניקיון. בדרך כלל עם הצבע השחור צריך להיות עדינים ולא להשתמש בחומרים אגרסיביים.

 

יצירת שילובים לצד פרקטיקה

כאשר הצבע השחור עולה בשיחה על עיצוב יש חשש שמא הוא יפגום בנראות החלל ויגרום לכך שחדר הרחצה יראה קטן יותר. אמנם זה נכון אם הצבע השחור יהיה כקיר קרמיקה אבל לא כאביזר משלים.

לכן גם חדרי רחצה קטנים מאוד יכולים ליהנות משילובים של הצבע השחור משום שניתן להזמין מקלחונים על פי דרישה ועל פי מידות ספציפיות בצבע שחור מט או מבריק. למעשה, אפילו עדיף להכניס לחדרי רחצה שילוב של הצבע השחור כמו ברזים שהפכו עם הזמן לאביזר קישוטי וכאמור, מקלחון שחור שייתן השלמה לצבע השחור של הברזים.

כמובן שאפשר להוסיף עוד פריט שחור להשלמה כמו מחזיק מגבות או מחזיק לנייר טואלט. בנוסף, צריך להביא בחשבון שהצבע השחור מסתיר לכלוך כהה וכן הוא מאוד קל לניקוי. כמובן שהתחזוקה צריכה להיעשות בהתאם אבל בדרך כלל חומר ניקוי לשמשות עם סמרטוט מיקרופייבר, מספיק בהחלט.

 

לסיכום

חדר רחצה עובר בממוצע פעם בשבע עד עשר שנים, שיפוץ כללי, זה כולל החלפת קרמיקה, החלפת רצפה, כיורים, אסלות, ארון, ברזים, מקלחון או אמבטיה. לכן אם אתם רגע לפני שיפוץ ולא יודעים על מה להחליט ועל אילו צבעים כדאי "ללכת", לכו על בטוח – שלבו שניים עד שלושה צבעים כאשר אחד מהם הוא הצבע השחור.

הצבע השחור הוא ניטרלי ומשתלב נהדר עם הרבה מאוד צבעים, כמו למשל לבן, דמוי עץ או אפילו צבע טורקיז, את השחור ניתן לשלב גם עם צבעים כמו זהב וברונזה וכדאי לבדוק אם רוצים באתרי עיצוב או בחנויות השונות. היום יש מבחר של מקלחונים שחורים במבצע כמו גם עוד אביזרים נוספים כמו ברזים, שלא צריך לקחת הלוואה כדי לרכוש אותם. ובקלות אפשר לקבל את חדר הרחצה המושלם והמפנק שתמיד חלתם עליו.

מקלחות שחורות

מקלחות שחורות
מה היה לנו עד עכשיו?