5 דרכים לשדרוג העיצוב בבית שכנראה לא חשבתם עליהם

ככל שאנחנו גרים בבית יותר זמן, אנחנו עלולים למצות את המראה שלו ולהרגיש שאנחנו רוצים עיצוב חדש. לא תמיד יש לנו את הזמן והתקציב לבצע שיפוץ מקיף בבית, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן כדי לתת לכם מספר דרכים לעצב את הבית, כאלו שגם לא ייקחו לכם הרבה זמן, והכי חשוב לא יעלו לכם הרבה כסף. כל מה שאתם צריכים זה פשוט לבחור את מה שהכי מתאים לכם.

  • ווילונות חדשים

וילונות לבית ולמשרד בעיצובים מיוחדים יכולים להוות תוספת עיצוב נהדרת לבית או למשרד שלכם. הווילונות, מלבד היותם פריט שיכול לעזור לכם להסתיר את החלונות, גם מהווים חלק בלתי נפרד מהעיצוב של החלל שבו הם נמצאים. ווילונות לבנים יכולים להשתלב בכל מקום, ואם אתם מעוניינים לבחור בעיצוב נועז יותר, כל האפשרויות פתוחות בפניכם.

5 דרכים לשדרוג העיצוב בבית שכנראה לא חשבתם עליהם

  • חידוש הריפוד

אם אתם מעוניינים לבצע שדרוג של העיצוב בבית בלי להוציא יותר מידי כסף, חידוש של הריפוד הוא בהחלט צעד מומלץ. אחרי מספר שנים של שימוש בספות או בכיסאות, הריפוד עלול להיות בלוי מעט, ואם מחדשים אותו זה מוסיף הרבה מאוד למראה של הבית. תוכלו כמובן לשנות את הריפוד לצבע שבו אתם מעוניינים לצבוע חלקים נוספים בבית.

 

  • צביעת של החדרים

אחד הדברים שסובלים מבלאי מוגדל בכל בית או משרד אלו הקירות, לאור העובדה שהצבע שעליהם לא מחזיק מעמד יותר מכמה שנים. אם גם אתם לא זוכרים מתי בפעם האחרונה ביצעתם צביעה מקיפה של הבית, הגיע הזמן לעשות את זה. השדרוג של העיצוב יהיה מידי, כיום שהמראה של הבית ישתפר לבלי היכר.

 

  • הוספת צמחים ועציצים

עציצים יכולים להוסיף לא מעט חיים למקום שבו אנחנו שמים אותם, וגם אם אין לכם גינה או חצר גדולה, אין שום סיבה לא להניח אותם בתוך הבית. כיום ניתן לקנות עציצים שמיועדים למקומות סגורים, כך שגם אם אין לכם יותר מידי שמש בתוך הבית, העציצים הללו יוכלו לפרוח אצלכם בצרוה טובה. הקפידו גם שהכלי עצמו שבו הצמחים מונחים יתאים למראה של הבית.

 

  • הוספה של קירות גבס

קירות גבס מאפשרים לנו בזמן קצר לחלק חלל לשני חלקים, או לשנות את העיצוב הפנימי, בלי להזדקק להליך שיפוץ משמעותי. קירות גבס נבנים בצורה קלה, ובנוסף אפשר לעצב אותם בצורה גמישה הרבה יותר מזו של קירות בטון. את הקיר תוכלו לצבוע בסיום הבנייה בצבע שמתאים לכם, וכך תרוויחו גם אלמנט חדש וגם קיר נוסף בבית שלכם.

 

לסיכום

כדי לשדרג את העיצוב של הבית, אין צורך לפתוח בהליך שיפוץ מקיף. כאן קיבלתם סקירה על 5 דרכים שונות שכל אחת מהן מאפשרת לכם לקבל עיצוב חדש בבית, בלי להוציא יותר מידי כסף ובלי לבזבז הרבה זמן.

לשדרג את העיצוב בבית

לשדרג את העיצוב בבית
מה היה לנו עד עכשיו?