7 פעולות שכל מנעולן חייב להכיר

רובנו חושבים כי החלפת מנעולים נחשבת לפעולה פשוטה, אך התשובה הנכונה היא שעבודת המנעולן נחשבת לעבודה מורכבת הדורשת מיומנות גדולה וידע

מעמיק בנושא.

במהלך הכשרתו של המנעולן הוא עובר קורסים רבים כדי להרחיב את הידע המקצועי שלו וכל זאת על מנת שיתמקצע בתחום ויעניק שירות יסודי ומקיף.

יש לא מעט מנעולנים בשוק והנה כמה פעולות שאם יעשו אותן יהפכו להיות מנעולנים מומלצים, מצליחים ואמינים עבור הלקוח.

 

  1. תהיו זמינים !

אחד הדברים החשובים ביותר בחייו של כל מנעולן הוא נושא הזמינות. מנעולן טוב יהיה כזה שזמין 24 שעות וייתן מענה לכלל לקוחותיו במהלך כל שעות היממה. לכן אם אתה רוצה להיות מנעולן כריש תהיה כזה שזמין תמיד ונכון לתת שירות בכל שעה ביום, כי מתי שהלקוח צריך אותך. זה הזמן להגיע !

 

  1. תאספו המלצות מלקוחות

בעידן של היום התחזקה העובדה שא.נשים ניזונים מפרסומים כאלו ואחרים על נותני שירות שהיו טובים אליהם ולכן אם אתה עושה את עבודתך נאמנה אין סיבה שלא תבקש מלקוחותיך להמליץ עליך. זה יכול לקרות בהודעות, טלפונים, רשתות חברתיות וכו'. הסיכוי להגיע למנעולן טוב וישר זה רק עם המלצות טובות אודות שירותו לאורך שנים. אז אם אתה מנעולן טוב ! אין סיבה להתבייש ! בקש עוד היום מלקוחותיך לפרסם את שירותך כמנעולן מקצועי.

 

3.מחיר הוגן

אולי הפעולה החשובה ביותר היא לשמור על שמך כמנעולן הוגן שגובה מחיר ממוצע בשוק ולא משנה את מחירו מלקוח ללקוח. שיטה זו יכולה להוביל לחוסר אמינות ופגיעה בעבודה שנכנסת. אל תשכח ! להיות הוגן ואמין. זה מתכון לחיים בריאים ושקטים. בלי קשר לכלום.

 

  1. הפגן את הידע המקצועי שלך

בכדי שהלקוחות יקבלו את הפתרון הטוב ביותר לבעיה שלהם, עליהם לשכור שירותים של מנעולן מקצועי ולכן אין מה להתבייש ואתה יכול ללא התרעה לענות ללקוחותיך על הצורך הקיים לדעת מי אתה ומה היכולות המקצועיות שלך. ענה באדיבות על שאלות כמו: "כמה שנים למדת?", "כמה זמן אתה עוסק בתחום?", או "אילו תעודות אתה מחזיק ברשותך?" וכאשר שאלות אלו יקבלו תשובות תמצא מולך לקוח בטוח ומאמין בך יותר

 

  1. דאג לכך שיהיה לך אישור ממשטרת ישראל.

לכל מנעולן חייב להיות אישור ממשטרת ישראל וזאת מכיוון שמדובר בעבודה מאוד רגישה. הכניסה שלו לבתים והאמון שהוא נדרש לקבל מהאזרחים מחייב אותו להיות אדם מן השורה ואת זה הוא יוכל להוכיח רק עם אישור שבו מצוין, כי אותו אדם אינו עבר עבירות פליליות או סרח באמון הציבור. לכן, חייב שאצל כל מנעולן רציני תהיה תעודה כזו מהמשטרה.

 

  1. אמינות

מנעולן מקבל גישה חסרת תקדים למנעול הבית של לקוחותיו, הוא נכנס לשם, רואה את כל מה שיש להם ויכול להגיע לכל חפץ אם רק יחפוץ בכך, לכן מנעולנים יקרים ! יהיו אמיצים ושמרו על אמינות מול הלקוחות שלכם. זה שווה לאורך זמן.

 

  1. הכשרות

מנעולן אשר יעבור קורסים רבים וילמד על פתיחת מנעולים שונים יוכל לתת מענה לבעיות שונות ולפתור תקלות מסוגים שונים מה שיניב לו עבודה רבה ופרנסה מכובדת בסופו של יום. המנעולן צריך להיות עם ידע נרחב, לפתור תקלות שלא צפה מראש וזה יקרה בקלות ובמהירות על מנת שיוכל למצוא את הפתרון לתקלה שנמצאה בשטח. אז צאו לקורסים, השתלמו ותהיו מוכנים לכל תרחיש !

 

פריצת דלת

מנעול
מה היה לנו עד עכשיו?