התקנת כספות

מחפשים התקנת כספות? ריכזנו עבורכם את המנעולנים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו מנעולן עכשיו:

 

כאשר מאבדים את צרור המפתחות אין דבר שאפשר לעשות על מנת למנוע את התוצאה אבל כאשר יש חפץ בעל ערך קיימת האפשרות למנוע איבוד או גנבה שלו.
תכשיט יקר, כסף מזומן או אקדח – כספת ביתית היא הפתרון לשמירה על החפצים היקרים שבבית. על מנת שהכספת תמלא את תפקידה חשוב להקפיד שמתקין הכספת יהיה איש מקצוע ואמין, טוב שהגעת לפה כי המנעולנים שלנו עונים על שתי הדרישות של התקנת כספות.

☑️ התקנת כספות באופן מקצועי ובטיחותי.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בכל סוגי הכספות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

התקנת כספות – למה צריך?

הכספת מהווה מרחב בטוח לחפצים יקרי ערך וגם כאלו שרוצים לשמור במקום מבטחים על מנת למנוע מצבים מסוכנים כמו אקדח. יש מגוון עצום של סיבות למה מומלץ להתקין כספת, בין אם זה בבית הפרטי, משרד, חנות וכל מרחב שנמצאים בו אנשים. כספת מאפשרת חופש פעולה ויציאה וכניסה למרחב בלי לדאוג לפרטים היקרים שהשארנו מאחור.

התקנת כספות – למה צריך

 

התקנת כספות

סיפור על פריצה וגנבה של תכשיטים נראה כל כך רחוק, גם אם זה קרה לשכנים בקומה מעל עדיין נחשוב ש 'לנו זה לא יקרה' אבל את זה אף אחד לא יכול להבטיח לך. אנחנו מאוד מקווים שלא תיתקל במקרה כזה קרוב אליך אבל במידה ויש ברשותך פרטים בעלי ערך כספי או סנטימנטלי בשיחת טלפון אחת המנעולן שלנו יגיע על מנת להתקין לך כספת לאבטחה.

 

סוגי כספות להתקנה

הביקוש לכספות גבר ובעקבות כך קיימים מגוון רחב של סוגי כספות שניתן להתקין.

 

כספת ביתית

כספת סטנדרטית שאפשר להתקין אותה בקלות ובמהירות. כספת כזו תכיל חפצי ערך כמו כסף מזומן ותכשיטים.

כספת ביתית

 

כספת בעלת מפתח

אלו כספות הנחשבות לישנות כיוון שהפתיחה נעשית בעזרת מפתח. כיום כל עולם הכספות השתכלל על מנת להקשות על הפריצה של הכספת ושמירה מוגברת על החפצים.

כספת בעלת מפתח

 

כספות כבדות

כספות מסוג זה בעלות משקל רב ואינן ניתנות להעברה. כספת כזו מספקת הגנה מפני פריצה וגם מפני פגעי טבע כמו אש והצפה.

כספות כבדות

 

כספת דיגיטלית

כספת כזו קלה ונוחה לתפעול. קיימים כמה שלבים ורמות של איכות המנגנון והנעילה. בהתאם לצורך שלך המנעולן שלנו ימליץ על רמת הנעילה הדרושה לכספת שלך.

כספת דיגיטלית

 

קריטריונים לבחירת כספת

לכל לקוח יש את הסיבה שבגללה הוא בחר להתקין כספת אך את ארבעת הקריטריונים הבאים כל מי שבחר בכספת חייב לבדוק.

 

מטרת הכספת

לפני שקונים כספת חייב להבין מה הייעוד שלה, אילו חפצים \ פריטים \ ניירות היא תכיל. כאשר יודעים מה הכספת תאחסן יהיה קל יותר להתאים לך את הכספת הטובה ביותר להגנה.

 

גודל הכספת

אחרי שמבינים את היעוד של הכספת החלק הבא יהיה להגדיר כמה עומק היא צריכה. אם אלו מסמכים האם אם יהיו מתויקים בקלסר או שהכספת תכיל רק יהלומים בקופסת תכשיטים.

גודל הכספת

 

מיקום הכספת

את מיקום הכספת אנחנו נגדיר מראש עוד לפני הקניה. המיקום של הכספת ישפיע על המשקל שלה ועל צורת ההתקנה. אם זו כספת כבדה שמתוכנן להתקין אותה בקומה 7 חייב לוודא שהבניין יוכל להכיל את המשקל שלה ולעגן אותה בצורה יעילה.

 

אופן השימוש

מי רשאי להשתמש בכספת: אם זו כספת עם מזומנים שגם לילדים תהיה גישה אליה או שזו כספת כבדה שרק הבוס רשאי לפתוח. על פי הגדרת כמות ואופי המשתמשים ניתן להתאים את הכספת הטובה ביותר לשימוש שלך.

הבדל בין התקנת כספות בבית פרטי לבין התקנת כספות בבית עסק

כספת לבית תהיה בגודל קטן ותכיל כמות מוגבלת של חפצים, כמו דרכון, תכשיטים, תמונות וכיו"ב, כספת כזו תהיה בעלת מנגנון פתיחה אלקטרוני ותפתח בעזרת קוד שידוע לבני הבית. לעומת זאת כספת לבית עסק או משרד תהיה אחת כבדה, מפלדה בלבד ומעוגנת לקיר. את הקוד לפתיחה ידעו מעטים מאוד וגם עליהם תהיה בקרה ומעקב.

בין אם זו כספת ביתית קלה או שזו כספת כבדה למשרד המנעולנים שלנו ידעו להתקין את הכספת ולהסביר למשתמשים על אופן ההפעלה.

הבדל בין התקנת כספות בבית פרטי לבין התקנת כספות בבית עסק

 

מי יכול לבצע התקנת כספות?

התקנת כספות דורשת מיומנות ואיש מקצוע בעל ניסיון. כיון שהמטרה הראשית של כספת היא שמירה על חפצים יקרים והבטחה להגן עליהם המתקין חייב להיות איש אמין. המנעולנים שלנו כבר התקינו כספות רבות לעסקים וגם לבתים פרטיים והקוד או המיקום שמור כמו בכספת.

מי יכול לבצע התקנת כספות

 

דרכים למנוע פריצה לכספת

  1. עגינת הכספת לקיר יציב העשוי בטון בעזרת עוגנים.
  2. חשוב לוודא שאזור הבריחים של הכספת ממוגן בפלדה קשה.
  3. דלת הכספת לא תהיה בקו ישר עם הדפנות אלא תהיה שקוע יותר וכך תקשה על החדירה אליה.
  4. בכספת מסוג אלקטרוני חשוב לבדוק שמנגנון הנעילה מופעל על ידי חשמל ולא מגנט.
  5. עובי הכספת לא יהיה פחות מ – 4 מ"מ פלדה ועובי הדלת לא יהיה פחות מ – 10 מ"מ פלדה.
  6. את מנגנון הכספת יש לחבר בעזרת ריתוך ולא על ידי ברגים.
  7. מנגנון הנעילה יופעל על כל ארבעת צירי הדלת.

 

לצערנו חדשות רעות עוברות מפה לאוזן ותמיד אומרים 'לנו זה לא יקרה' אז אנחנו באמת מקווים שכך יהיה אבל עדיין מומלץ לשמור על חפצים בעלי ערך במקום מוגן מספיק כמו כספת. על מנת שהכספת תעמוד בפני פריצה וגנבה חשוב שהמתקין יהיה בעל ניסיון, כמו המנעולנים שלנו, הם ישמחו להגיע אליך.

דרכים למנוע פריצה לכספת

 

מחירון התקנת כספות כללי

התקנת כספות מחיר מ-130₪
התקנת מנעול כספת עליון מחיר מ-140₪
תיקון מנעול כספת עליון מחיר מ-150₪

 

מה היה לנו עד עכשיו?
ניתוק קודן לרכב בנצרת

☑️ ניתוק קודן לרכב בנצרת באופן מקצועי ובטיחותי. ☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו. ☑️ שירות עד בית הלקוח. ☑️ מתמחים בכל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »
ניתוק קודן לרכב בנהריה

☑️ ניתוק קודן לרכב בנהריה באופן מקצועי ובטיחותי. ☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו. ☑️ שירות עד בית הלקוח. ☑️ מתמחים בכל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »
ניתוק קודן לרכב בעפולה

☑️ ניתוק קודן לרכב בעפולה באופן מקצועי ובטיחותי. ☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו. ☑️ שירות עד בית הלקוח. ☑️ מתמחים בכל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »
ניתוק קודן לרכב בעכו

☑️ ניתוק קודן לרכב בעכו באופן מקצועי ובטיחותי. ☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו. ☑️ שירות עד בית הלקוח. ☑️ מתמחים בכל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »
ניתוק קודן לרכב בכרמיאל

☑️ ניתוק קודן לרכב בכרמיאל באופן מקצועי ובטיחותי. ☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו. ☑️ שירות עד בית הלקוח. ☑️ מתמחים בכל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »
ניתוק קודן לרכב בנוף הגליל

☑️ ניתוק קודן לרכב בנוף הגליל באופן מקצועי ובטיחותי. ☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו. ☑️ שירות עד בית הלקוח. ☑️ מתמחים בכל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא'

קרא עוד »