התקנת כספות

תוֹכֶן הָעִניָנִים
התקנת כספות
התקנת כספות

כאשר מאבדים את צרור המפתחות אין דבר שאפשר לעשות על מנת למנוע את התוצאה אבל כאשר יש חפץ בעל ערך קיימת האפשרות למנוע איבוד או גנבה שלו.
תכשיט יקר, כסף מזומן או אקדח – כספת ביתית היא הפתרון לשמירה על החפצים היקרים שבבית. על מנת שהכספת תמלא את תפקידה חשוב להקפיד שמתקין הכספת יהיה איש מקצוע ואמין, טוב שהגעת לפה כי המנעולנים שלנו עונים על שתי הדרישות של התקנת כספות.

☑️ התקנת כספות באופן מקצועי ובטיחותי.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בכל סוגי הכספות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-804-7797 📞

 


התקנת כספות – למה צריך?

הכספת מהווה מרחב בטוח לחפצים יקרי ערך וגם כאלו שרוצים לשמור במקום מבטחים על מנת למנוע מצבים מסוכנים כמו אקדח. יש מגוון עצום של סיבות למה מומלץ להתקין כספת, בין אם זה בבית הפרטי, משרד, חנות וכל מרחב שנמצאים בו אנשים. כספת מאפשרת חופש פעולה ויציאה וכניסה למרחב בלי לדאוג לפרטים היקרים שהשארנו מאחור.

 

התקנת כספות

סיפור על פריצה וגנבה של תכשיטים נראה כל כך רחוק, גם אם זה קרה לשכנים בקומה מעל עדיין נחשוב ש 'לנו זה לא יקרה' אבל את זה אף אחד לא יכול להבטיח לך. אנחנו מאוד מקווים שלא תיתקל במקרה כזה קרוב אליך אבל במידה ויש ברשותך פרטים בעלי ערך כספי או סנטימנטלי בשיחת טלפון אחת המנעולן שלנו יגיע על מנת להתקין לך כספת לאבטחה.

 

סוגי כספות להתקנה

הביקוש לכספות גבר ובעקבות כך קיימים מגוון רחב של סוגי כספות שניתן להתקין.

 

כספת ביתית 

כספת סטנדרטית שאפשר להתקין אותה בקלות ובמהירות. כספת כזו תכיל חפצי ערך כמו כסף מזומן ותכשיטים.

 

כספת בעלת מפתח

אלו כספות הנחשבות לישנות כיוון שהפתיחה נעשית בעזרת מפתח. כיום כל עולם הכספות השתכלל על מנת להקשות על הפריצה של הכספת ושמירה מוגברת על החפצים.

 

כספות כבדות

כספות מסוג זה בעלות משקל רב ואינן ניתנות להעברה. כספת כזו מספקת הגנה מפני פריצה וגם מפני פגעי טבע כמו אש והצפה.

 

כספת דיגיטלית

כספת כזו קלה ונוחה לתפעול. קיימים כמה שלבים ורמות של איכות המנגנון והנעילה. בהתאם לצורך שלך המנעולן שלנו ימליץ על רמת הנעילה הדרושה לכספת שלך.

 

קריטריונים לבחירת כספת

לכל לקוח יש את הסיבה שבגללה הוא בחר להתקין כספת אך את ארבעת הקריטריונים הבאים כל מי שבחר בכספת חייב לבדוק.

 

מטרת הכספת

לפני שקונים כספת חייב להבין מה הייעוד שלה, אילו חפצים \ פריטים \ ניירות היא תכיל. כאשר יודעים מה הכספת תאחסן יהיה קל יותר להתאים לך את הכספת הטובה ביותר להגנה.

 

גודל הכספת

אחרי שמבינים את היעוד של הכספת החלק הבא יהיה להגדיר כמה עומק היא צריכה. אם אלו מסמכים האם אם יהיו מתויקים בקלסר או שהכספת תכיל רק יהלומים בקופסת תכשיטים.

 

מיקום הכספת

את מיקום הכספת אנחנו נגדיר מראש עוד לפני הקניה. המיקום של הכספת ישפיע על המשקל שלה ועל צורת ההתקנה. אם זו כספת כבדה שמתוכנן להתקין אותה בקומה 7 חייב לוודא שהבניין יוכל להכיל את המשקל שלה ולעגן אותה בצורה יעילה.

 

אופן השימוש

מי רשאי להשתמש בכספת: אם זו כספת עם מזומנים שגם לילדים תהיה גישה אליה או שזו כספת כבדה שרק הבוס רשאי לפתוח. על פי הגדרת כמות ואופי המשתמשים ניתן להתאים את הכספת הטובה ביותר לשימוש שלך.

הבדל בין התקנת כספות בבית פרטי לבין התקנת כספות בבית עסק

כספת לבית תהיה בגודל קטן ותכיל כמות מוגבלת של חפצים, כמו דרכון, תכשיטים, תמונות וכיו"ב, כספת כזו תהיה בעלת מנגנון פתיחה אלקטרוני ותפתח בעזרת קוד שידוע לבני הבית. לעומת זאת כספת לבית עסק או משרד תהיה אחת כבדה, מפלדה בלבד ומעוגנת לקיר. את הקוד לפתיחה ידעו מעטים מאוד וגם עליהם תהיה בקרה ומעקב.

בין אם זו כספת ביתית קלה או שזו כספת כבדה למשרד המנעולנים שלנו ידעו להתקין את הכספת ולהסביר למשתמשים על אופן ההפעלה. 

 

מי יכול לבצע התקנת כספות?

התקנת כספות דורשת מיומנות ואיש מקצוע בעל ניסיון. כיון שהמטרה הראשית של כספת היא שמירה על חפצים יקרים והבטחה להגן עליהם המתקין חייב להיות איש אמין. המנעולנים שלנו כבר התקינו כספות רבות לעסקים וגם לבתים פרטיים והקוד או המיקום שמור כמו בכספת.

 

דרכים למנוע פריצה לכספת

  1. עגינת הכספת לקיר יציב העשוי בטון בעזרת עוגנים.
  2. חשוב לוודא שאזור הבריחים של הכספת ממוגן בפלדה קשה.
  3. דלת הכספת לא תהיה בקו ישר עם הדפנות אלא תהיה שקוע יותר וכך תקשה על החדירה אליה.
  4. בכספת מסוג אלקטרוני חשוב לבדוק שמנגנון הנעילה מופעל על ידי חשמל ולא מגנט.
  5. עובי הכספת לא יהיה פחות מ – 4 מ"מ פלדה ועובי הדלת לא יהיה פחות מ – 10 מ"מ פלדה.
  6. את מנגנון הכספת יש לחבר בעזרת ריתוך ולא על ידי ברגים.
  7. מנגנון הנעילה יופעל על כל ארבעת צירי הדלת.

 

לצערנו חדשות רעות עוברות מפה לאוזן ותמיד אומרים 'לנו זה לא יקרה' אז אנחנו באמת מקווים שכך יהיה אבל עדיין מומלץ לשמור על חפצים בעלי ערך במקום מוגן מספיק כמו כספת. על מנת שהכספת תעמוד בפני פריצה וגנבה חשוב שהמתקין יהיה בעל ניסיון, כמו המנעולנים שלנו, הם ישמחו להגיע אליך.

 

מחירון התקנת כספות כללי

התקנת כספותמחיר מ-130₪
התקנת מנעול כספת עליוןמחיר מ-140₪
תיקון מנעול כספת עליוןמחיר מ-150₪

 

להזמנת מנעולן מקצועי חייגו – 077-804-7797

ניתוק קודן לרכב

רצית לשמור על הרכב מפני גניבה או פריצה אז התקנת קודן. כאשר נוסעים ברכב והקודן מתחיל לצפצף זו דוגמא אחת לכך שהוא כבר לא תקין

קרא עוד »

טכנאי דלתות

יש את המשפט המוכר 'כאשר דלת נסגרת תיכנס מהחלון' אבל למה? טכנאי הדלתות שלנו יגיעו עד אליך על מנת לתקן כל תקלה בדלת. עולם תיקון

קרא עוד »

התקנת מחזיר דלת

מחזיר דלת נראה כל כך קטן ועדיין זה אחת ההמצאות החשובות ביותר בתחום הבטיחות ובתחום הפרקטי. המנעולנים שלנו כבר התקינו אלפי מחזירי דלתות בירושלים, את

קרא עוד »

התקנת קודן לדלת

אם הגעת לפה כנראה שחשובה לך שמירה על ביטחון המשפחה שלך או שבית העסק דורש הגברת אבטחה. מכל סיבה שהיא המנעולנים המקצועיים שלנו יגיעו עד

קרא עוד »

התקנת אינטרקום

זה נכון שיש את הדלת הראשית לכניסה וגם החלונות מוגנים בעזרת סורגים, ועדיין התקנת אינטרקום זו תופעה שהולכת וגדלה בירושלים. המנעולנים שלנו יגיעו עד לפתח

קרא עוד »

שכפול מפתחות לדירה

הדירה שלנו היא הבית שלנו עם כל מה שנובע מכך – נארח את החברים ומשפחה, נדאג לסדר וניקיון. הדירה שלנו היא הבית שלנו, זה המקום

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
טכנאי דלתות

יש את המשפט המוכר 'כאשר דלת נסגרת תיכנס מהחלון' אבל למה?

מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7