טכנאי דלתות

מחפשים טכנאי דלתות? ריכזנו עבורכם את המנעולנים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו טכנאי דלתות עכשיו:

יש את המשפט המוכר 'כאשר דלת נסגרת תיכנס מהחלון' אבל למה? טכנאי הדלתות שלנו יגיעו עד אליך על מנת לתקן כל תקלה בדלת.
עולם תיקון הדלתות רחב ולכן חשוב לטכנאים שלנו שתכירו מעט את התחום וכמובן שהם ישמחו לענות לכם לכל שאלה בזמן תיקון הדלת שלך.

☑️ טכנאי דלתות מקצועי ובטיחותי.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בכל סוגי הדלתות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

טכנאי דלתות

דלתות פנים ודלתות כניסה משמשות אותנו על בסיס יום יומי ולכן עלולות להופיע תקלות. כאשר דלת תקולה זה מפריע לכל ההתנהלות במרחב, לדוגמא בבית משפחה כשהדלת לא נסגרת זה עלול לגרום לילד לצאת ללא השגת מבוגר, לכל בעיה הטכנאי שלנו ימצא פתרון מקצועי על מנת לאפשר את המשך השימוש בדלת.

 

זה מה שצריך לדעת על תיקון דלתות

הדלת היא פריט הכרחי בכל בית או משרד. הדלת שומרת על פרטיות בין הדיירים ומאפשרת התנהלות חופשית במקום ולכן תקינות הדלתות חשובה. קיימים סוגים רבים של דלתות ממגוון חומרי גלם – דלתות עץ מלא, דלתות מפח, דלתות אלומיניום, דלתות בשילוב זכוכית או דלת העשויה מאלומיניום בשילוב ניקל.

חשוב לדעת: על מנת להתאים את הפתרון לתיקון הבעיה בדלת הטכנאי יבדוק מראש את סוג הדלת, גודלה וחומר הגלם, כך התיקון יתבצע בעזרת הכלים המתאימים ושיטות תיקון המיועדות לאותה סוג של דלת.

זה מה שצריך לדעת על תיקון דלתות
זה מה שצריך לדעת על תיקון דלתות

 

מתי אפשר לתקן דלת פגומה?

דלתות הן בעלות שימוש גבוה ולכן הן נוטות להישחק עם השנים, כולל שחיקה של החלקים המרכיבים אותה כמו שיניים וצילינדר. בהרבה מקרים של תקלות בדלת לא צריך להחליף את כל הדלת אלא אפשר לבצע תיקון נקודתי ולפתור את התקלה, במקרים כמו אלו.

  1. דלתות על ציר רעוע המקשה על פתיחה וסגירה של הדלת, ניתן לתקן \ להחליף את הציר בלבד.
  2. כאשר רק מנעול הדלת מקשה על הפעילות בעקבות ניסיון פריצה או שימוש לא נכון במפתח, אפשר לתקן או להחליף את המנעול עצמו, הטכנאי יקבע בהתאם למצב של המנעול.
  3. במקרה והמראה של הדלת פגוע בעקבות שריטות או מכות קלות על החומר המצפה של הדלת אפשר להסיר את השכבה הראשונה והטכנאי יצפה את הדלת בשכבה חדשה. זהו היא נראית כמו חדשה.
מתי אפשר לתקן דלת פגומה?
מתי אפשר לתקן דלת פגומה?

 

תקלות נוספות שטכנאי הדלתות שלנו יכול לפתור

ישנם פגמים נוספים שאנשי המקצוע שלנו יכולים לפתור במהירות וסופר מקצועיות.

  1. צבע שהתקלף מהמשקוף וגוף הדלת
  2. מכות יבשות על הדלת או המשקוף
  3. כאשר מופיעה ריקבון בתחתית או בראש הדלת והמשקוף
  4. דלת שלא נסגרת עד הסוף בגלל ציר או תקלה פנימית בצילינדר \ מנעול
  5. מרווח שנוצר בתחתית דלת הכניסה בעקבות ריקבון מתמשך
תקלות נוספות שטכנאי הדלתות שלנו יכול לפתור
תקלות נוספות שטכנאי הדלתות שלנו יכול לפתור

 

תיקון צילינדר ומנעול לדלת

תקלה נפוצה ביותר בעולם תיקון הדלתות היא תיקון של צילינדר ומנעול הדלת. לרוב התקלה תהיה בשיניים המרכיבות את המנעול, ניתן לזהות את זה במקרה ויש קושי לפתוח או לסגור את הדלת. במקרה כזה חשוב להזמין טכנאי לתיקון הדלת במהירות האפשרית כך תמנע מקרה של פריצה קלה ואפילו יש אפשרות שהטכנאי יוכל להציל את המנעול ולא יהיה צורך בהחלפה.

 

כך תמנעו פגמים ותיקונים בדלת

דלתות עלולות לסבול ממגוון רחב של בעיות בעקבות פגעי מזג אוויר, תנאי שימוש ותדירות השימוש. יש כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם על מנת לשמור על עמידות הדלתות בין אם זו דלת חיצונית או פנימית. הטכנאים שלנו אספו את החשובים ביותר בשבילך.

 

 

חומרי גלם

על מנת שהדלת תעמוד בתנאים משתנים ובשימוש מוגבר חשוב להקפיד על חומרי גלם איכותיים.

אנחנו כאן בשבילך: ניתן להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו והם יתאימו לך דלת על פי הצורך שלך ושל המשתמשים האחרים.

כך תמנעו פגמים ותיקונים בדלת
כך תמנעו פגמים ותיקונים בדלת

 

שימוש בעייתי

כאשר טורקים את הדלת בתדירות גבוהה בכוונה או שלא, זה פוגע בדלת החיצונית וגם בחלקים הפנימים המרכיבים אותה.

שימוש בעייתי
שימוש בעייתי

 

התקנה לקויה

כאשר מתקינים את הדלת ללא ניסיון וידע זה עלול לפגוע בתפקוד היום יומי שלה ובהמשך לגרום לתקלות חמורות יותר.

טיפ חשוב: בזמן שטיפה או גשם מומלץ להקפיד לנגב את כל אזור הדלת ממים עומדים, רטיבות עלולה לגרום לריקבון והחלשות הדלת.

התקנה לקויה
התקנה לקויה

 

מתי לתקן את הדלת ומתי להחליף אותה?

כאשר יש תקלה בדלת וחושבים אם להחליף או לתקן הדבר הראשון שצריך להבין זה שהדלת היא מקור הביטחון של המבנה ולכן כדאי לבצע את הפעולה שתבטיח את זה, בהיבט הכלכלי תיקון של דלת עדיף במקרה והוא אפשרי.

לפני שהולכים לאפשרות האחרונה של החלפת דלת אנחנו ממליצים להזמין את טכנאי הדלתות שלנו שיזהה את הבעיה וימליץ על פתרון אפשרי לתיקון, ב – 99% מהמקרים הטכנאי שלנו פותר את הבעיה במקום.

מתי לתקן את הדלת ומתי להחליף אותה?
מתי לתקן את הדלת ומתי להחליף אותה?

 

טכנאי דלתות מומחה – איך בוחרים?

יש כמות עצומה של טכנאי דלתות בירושלים ובכל הסביבה לכן חשוב לבדוק את הטכנאי שמגיע לעבודה שלך. על מנת שהעבודה תעשה בצורה מקצועית ומהירה חשוב שהטכנאי יהיה בעל ניסיון בעולם תיקון הדלתות ולכן אנחנו ממליצים לשאול אותו כבר בשיחת הטלפון הראשונה על סוג ההסמכה שקיבל וניסיון קודם בעבודת מאותו סוג.

הדלת היא השער הראשי לביטחון שלך ושל בני הבית ולכן חשוב להקפיד על התקינות שלה. הטכנאים שלנו מומחים בתיקון דלתות בירושלים כך שהמשפחה שלך תמשיך להיות מוגנת לאחר תיקון מהיר והכי חשוב – יעיל.
להזמנת טכנאי לתיקון דלתות אתה יודע מה לעשות.

טכנאי דלתות מומחה – איך בוחרים?
טכנאי דלתות מומחה – איך בוחרים?

 

מחירון טכנאי דלתות כללי

טכנאי דלתות מחיר מ-200₪
התקנת קודן לדלת מחיר מ-110₪
התקנת אינטרקום מחיר מ-120₪
מחירון טכנאי דלתות כללי
מחירון טכנאי דלתות כללי
טכנאי דלתות
מה היה לנו עד עכשיו?
ניתוק קודן לרכב בנצרת

☑️ ניתוק קודן לרכב בנצרת באופן מקצועי ובטיחותי. ☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו. ☑️ שירות עד בית הלקוח. ☑️ מתמחים בכל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »
ניתוק קודן לרכב בנהריה

☑️ ניתוק קודן לרכב בנהריה באופן מקצועי ובטיחותי. ☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו. ☑️ שירות עד בית הלקוח. ☑️ מתמחים בכל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »
ניתוק קודן לרכב בעפולה

☑️ ניתוק קודן לרכב בעפולה באופן מקצועי ובטיחותי. ☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו. ☑️ שירות עד בית הלקוח. ☑️ מתמחים בכל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »
ניתוק קודן לרכב בעכו

☑️ ניתוק קודן לרכב בעכו באופן מקצועי ובטיחותי. ☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו. ☑️ שירות עד בית הלקוח. ☑️ מתמחים בכל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »
ניתוק קודן לרכב בכרמיאל

☑️ ניתוק קודן לרכב בכרמיאל באופן מקצועי ובטיחותי. ☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו. ☑️ שירות עד בית הלקוח. ☑️ מתמחים בכל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »
ניתוק קודן לרכב בנוף הגליל

☑️ ניתוק קודן לרכב בנוף הגליל באופן מקצועי ובטיחותי. ☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו. ☑️ שירות עד בית הלקוח. ☑️ מתמחים בכל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא'

קרא עוד »