טכנאי דלתות

תוֹכֶן הָעִניָנִים
טכנאי דלתות
טכנאי דלתות

יש את המשפט המוכר 'כאשר דלת נסגרת תיכנס מהחלון' אבל למה? טכנאי הדלתות שלנו יגיעו עד אליך על מנת לתקן כל תקלה בדלת.
עולם תיקון הדלתות רחב ולכן חשוב לטכנאים שלנו שתכירו מעט את התחום וכמובן שהם ישמחו לענות לכם לכל שאלה בזמן תיקון הדלת שלך.

☑️ טכנאי דלתות מקצועי ובטיחותי.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בכל סוגי הדלתות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-804-7797 📞טכנאי דלתות

דלתות פנים ודלתות כניסה משמשות אותנו על בסיס יום יומי ולכן עלולות להופיע תקלות. כאשר דלת תקולה זה מפריע לכל ההתנהלות במרחב, לדוגמא בבית משפחה כשהדלת לא נסגרת זה עלול לגרום לילד לצאת ללא השגת מבוגר, לכל בעיה הטכנאי שלנו ימצא פתרון מקצועי על מנת לאפשר את המשך השימוש בדלת.

 

זה מה שצריך לדעת על תיקון דלתות

הדלת היא פריט הכרחי בכל בית או משרד. הדלת שומרת על פרטיות בין הדיירים ומאפשרת התנהלות חופשית במקום ולכן תקינות הדלתות חשובה. קיימים סוגים רבים של דלתות ממגוון חומרי גלם – דלתות עץ מלא, דלתות מפח, דלתות אלומיניום, דלתות בשילוב זכוכית או דלת העשויה מאלומיניום בשילוב ניקל.

חשוב לדעת: על מנת להתאים את הפתרון לתיקון הבעיה בדלת הטכנאי יבדוק מראש את סוג הדלת, גודלה וחומר הגלם, כך התיקון יתבצע בעזרת הכלים המתאימים ושיטות תיקון המיועדות לאותה סוג של דלת.

 

מתי אפשר לתקן דלת פגומה?

דלתות הן בעלות שימוש גבוה ולכן הן נוטות להישחק עם השנים, כולל שחיקה של החלקים המרכיבים אותה כמו שיניים וצילינדר. בהרבה מקרים של תקלות בדלת לא צריך להחליף את כל הדלת אלא אפשר לבצע תיקון נקודתי ולפתור את התקלה, במקרים כמו אלו.

  1. דלתות על ציר רעוע המקשה על פתיחה וסגירה של הדלת, ניתן לתקן \ להחליף את הציר בלבד.
  2. כאשר רק מנעול הדלת מקשה על הפעילות בעקבות ניסיון פריצה או שימוש לא נכון במפתח, אפשר לתקן או להחליף את המנעול עצמו, הטכנאי יקבע בהתאם למצב של המנעול.
  3. במקרה והמראה של הדלת פגוע בעקבות שריטות או מכות קלות על החומר המצפה של הדלת אפשר להסיר את השכבה הראשונה והטכנאי יצפה את הדלת בשכבה חדשה. זהו היא נראית כמו חדשה.

 

תקלות נוספות שטכנאי הדלתות שלנו יכול לפתור

ישנם פגמים נוספים שאנשי המקצוע שלנו יכולים לפתור במהירות וסופר מקצועיות.

  1. צבע שהתקלף מהמשקוף וגוף הדלת
  2. מכות יבשות על הדלת או המשקוף
  3. כאשר מופיעה ריקבון בתחתית או בראש הדלת והמשקוף
  4. דלת שלא נסגרת עד הסוף בגלל ציר או תקלה פנימית בצילינדר \ מנעול
  5. מרווח שנוצר בתחתית דלת הכניסה בעקבות ריקבון מתמשך

 

תיקון צילינדר ומנעול לדלת

תקלה נפוצה ביותר בעולם תיקון הדלתות היא תיקון של צילינדר ומנעול הדלת. לרוב התקלה תהיה בשיניים המרכיבות את המנעול, ניתן לזהות את זה במקרה ויש קושי לפתוח או לסגור את הדלת. במקרה כזה חשוב להזמין טכנאי לתיקון הדלת במהירות האפשרית כך תמנע מקרה של פריצה קלה ואפילו יש אפשרות שהטכנאי יוכל להציל את המנעול ולא יהיה צורך בהחלפה.

 

כך תמנעו פגמים ותיקונים בדלת

דלתות עלולות לסבול ממגוון רחב של בעיות בעקבות פגעי מזג אוויר, תנאי שימוש ותדירות השימוש. יש כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם על מנת לשמור על עמידות הדלתות בין אם זו דלת חיצונית או פנימית. הטכנאים שלנו אספו את החשובים ביותר בשבילך.

 

חומרי גלם

על מנת שהדלת תעמוד בתנאים משתנים ובשימוש מוגבר חשוב להקפיד על חומרי גלם איכותיים.

אנחנו כאן בשבילך: ניתן להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו והם יתאימו לך דלת על פי הצורך שלך ושל המשתמשים האחרים.

 

שימוש בעייתי

כאשר טורקים את הדלת בתדירות גבוהה בכוונה או שלא, זה פוגע בדלת החיצונית וגם בחלקים הפנימים המרכיבים אותה.

 

התקנה לקויה

כאשר מתקינים את הדלת ללא ניסיון וידע זה עלול לפגוע בתפקוד היום יומי שלה ובהמשך לגרום לתקלות חמורות יותר.

טיפ חשוב: בזמן שטיפה או גשם מומלץ להקפיד לנגב את כל אזור הדלת ממים עומדים, רטיבות עלולה לגרום לריקבון והחלשות הדלת.

 

מתי לתקן את הדלת ומתי להחליף אותה?

כאשר יש תקלה בדלת וחושבים אם להחליף או לתקן הדבר הראשון שצריך להבין זה שהדלת היא מקור הביטחון של המבנה ולכן כדאי לבצע את הפעולה שתבטיח את זה, בהיבט הכלכלי תיקון של דלת עדיף במקרה והוא אפשרי.

לפני שהולכים לאפשרות האחרונה של החלפת דלת אנחנו ממליצים להזמין את טכנאי הדלתות שלנו שיזהה את הבעיה וימליץ על פתרון אפשרי לתיקון, ב – 99% מהמקרים הטכנאי שלנו פותר את הבעיה במקום.

 

טכנאי דלתות מומחה – איך בוחרים?

יש כמות עצומה של טכנאי דלתות בירושלים ובכל הסביבה לכן חשוב לבדוק את הטכנאי שמגיע לעבודה שלך. על מנת שהעבודה תעשה בצורה מקצועית ומהירה חשוב שהטכנאי יהיה בעל ניסיון בעולם תיקון הדלתות ולכן אנחנו ממליצים לשאול אותו כבר בשיחת הטלפון הראשונה על סוג ההסמכה שקיבל וניסיון קודם בעבודת מאותו סוג.

הדלת היא השער הראשי לביטחון שלך ושל בני הבית ולכן חשוב להקפיד על התקינות שלה. הטכנאים שלנו מומחים בתיקון דלתות בירושלים כך שהמשפחה שלך תמשיך להיות מוגנת לאחר תיקון מהיר והכי חשוב – יעיל.
להזמנת טכנאי לתיקון דלתות אתה יודע מה לעשות.

 

מחירון טכנאי דלתות כללי

טכנאי דלתותמחיר מ-200₪
התקנת קודן לדלתמחיר מ-110₪
התקנת אינטרקוםמחיר מ-120₪

 

להזמנת מנעולן מקצועי חייגו – 077-804-7797

ניתוק קודן לרכב

רצית לשמור על הרכב מפני גניבה או פריצה אז התקנת קודן. כאשר נוסעים ברכב והקודן מתחיל לצפצף זו דוגמא אחת לכך שהוא כבר לא תקין

קרא עוד »

התקנת כספות

כאשר מאבדים את צרור המפתחות אין דבר שאפשר לעשות על מנת למנוע את התוצאה אבל כאשר יש חפץ בעל ערך קיימת האפשרות למנוע איבוד או

קרא עוד »

התקנת מחזיר דלת

מחזיר דלת נראה כל כך קטן ועדיין זה אחת ההמצאות החשובות ביותר בתחום הבטיחות ובתחום הפרקטי. המנעולנים שלנו כבר התקינו אלפי מחזירי דלתות בירושלים, את

קרא עוד »

התקנת קודן לדלת

אם הגעת לפה כנראה שחשובה לך שמירה על ביטחון המשפחה שלך או שבית העסק דורש הגברת אבטחה. מכל סיבה שהיא המנעולנים המקצועיים שלנו יגיעו עד

קרא עוד »

התקנת אינטרקום

זה נכון שיש את הדלת הראשית לכניסה וגם החלונות מוגנים בעזרת סורגים, ועדיין התקנת אינטרקום זו תופעה שהולכת וגדלה בירושלים. המנעולנים שלנו יגיעו עד לפתח

קרא עוד »

שכפול מפתחות לדירה

הדירה שלנו היא הבית שלנו עם כל מה שנובע מכך – נארח את החברים ומשפחה, נדאג לסדר וניקיון. הדירה שלנו היא הבית שלנו, זה המקום

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
התקנת כספות

כאשר מאבדים את צרור המפתחות אין דבר שאפשר לעשות על מנת

מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7