כלי העבודה להחלפת צילינדר

תוֹכֶן הָעִניָנִים

אם אתם מעוניינים לבצע החלפת צילינדר בבית או במשרד, אם אתם רוצים לבצע עבודות חובבניות לחברים ואולי אפילו לקבל על זה כסף להלן רשימת כלי העבודה להחלפת צילינדר.

 

חשוב לדעת! החלפת צילינדר דורשת הבנה וידע. על כן, מומלץ להיעזר במנעולן מוסמך על מנת לעשות זאת. בנוסף, 

חשוב לדעת כי מנעולנים מוסמכים בלבד, רשאים לבצע פריצה, תיקון והחלפת דלתות.

 

אילו כלי עבודה דרושים להחלפת צילינדר?

להלן הכלים הדרושים להחלפת צילינדר. הכלים האלו יאפשרו לכם לבצע החלפה קומפלט.

  • יש להצטייד במפתח אלן.
  • מברג שטוח.
  • בוקסה או T

 

אילו כלי עבודה דרושים למנעולן מקצועי?

אם אתם מעוניינים להיות מצוידים בכלים נוספים שיעזרו לכם להתמודד עם בעיות נוספות בצילינדר, במנעול או בדלת, אלה הכלים שיכולים לעזור.

 

מברגה חשמלית

המברגה היא כלי יעיל במיוחד למנעולנים. המברגה מסייעת להחליף צילינדרים בדלת בצורה קלה יותר. מעבר לכך המברגה החשמלית עוזרת להתקין מנעולים, לבצע פירוק והרכבה של דלתות ועוד שלל אפשריות.

 

מקדחה

מקדחה היא אביזר נוסף וחשוב שיכול לסייע לכם בהחלפת צילינדרים ובהחלפת מנעולים באופן כללי. המקדחה יכולה לעזור לקדוח את הצילינדר, ולסייע בפריצה לדלת. המקדחה מסייעת למצבים רבים ולכן חשוב גם להחזיק בפצירות שונות. לרוב נצטרך להשתמש במקדחה אם המפתח נשבר במנעול או המנעול מסרב להיפתח. בנוסף, המקדחה משתמש לפריצה וטיפול בבעיות של כספת.

 

חולץ

כלי עבודה נוסף שיכול לעזור לכם בהחלפת צילינדר נקרא חולץ. החולץ נועד לסייע לנו לשלוף בקלות את הצילינדר הישן ובכך לפתוח את הדלת.

 

לום

במידה והמנעול עושה בעיות חמורות ייתכן ויהיה צורך לשבור אותו או לחלופין לעקור אותו. על מנת לעשות זאת אפשר להיעזר בלום או בכלי חלופי.

 

כלים מכניים

ישנם כלים מכניים נוספים שילוו את כל עבודות המנעולנות לרבות: פטיש, סכין יפנית, פלאייר, מברגים, ברגים ומה לא.

הכלים האלו הם כלים שקל לשאת לכל מקום וחשוב להחזיק בבית ובמשרד במידת הצורך

 

כלים שנועדו לפריצה

ישנם כלים נוספים שנועדו למנעולנים מורשים בלבד שנועדו לעזור לפריצת דלתות ורכב.

בין הכלים ניתן למנות: כרית אוויר שמשמשת לדלת האוטו. סט פיקלים שנועד לפרוץ צילינדר. סט סרגלים שנועד לפרוץ דלתות רכב. ועוד.

 

לא חשוב רק להחזיק בכלים אלא גם לשמור עליהם

בדיוק כמו שאנחנו רוצים לשמור על הדלתות אנחנו רוצים גם לשמור על הכלים שלנו.

הקפידו לנקות את הכלים, לשמור עליהם במקום מאורגן ואל תניחו להם להיות שעות על גבי שעות בשמש. מומלץ להצטייד בארגז כלים מסודר שיעזור לכם בעת הצורך להחליף את הצילינדר בקלות.

 

אז עכשיו יש לכם את הכלים – מה עושים?

יש לא מעט סיבות שיכולות לגרום לכם לרצות להחליף צילינדר. זה יכול להיות בגלל שאיבדתם את מפתחות את הדלת, יכול להיות שהמפתח שבור ויכול להיות שהחלטתם שהגיע הזמן להתחדש בצילינדר חדש. בכל מקרה, הגיע הזמן לדעת איך עושים את זה.

 

חשוב! גם אם יש לכם את כל כלי העבודה שאתם צריכים וגם אם לא, אם אתם לא רוצים לקחת סיכון בהחלפת צילינדר, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל סיוע ממנעולן מורשה שיגיע עד אליכם 24/7.

 

רוצים להחליף את הצילינדר לדלת בצורה עצמאית? הינה הדגשים

קודם כל – חשוב לדעת שזה אפשרי. אם יש חוש טכני, ויצא לכם בעבר להתעסק בענייני דלתות, מנעולים, אינסטלציה או נגרות, כנראה שהחלפת צילינדר לא תהיה קשה מדי עבורכם.

היא דורשת את הציוד שציינו ממש קודם, מעקב אחר ההוראות הבאות וזהו. יש לכם את זה.

 

בשלב הראשון – להצטייד בצילינדר חדש

קודם כל אתם רוצים לרכוש צילינד חדש מחנות לחומרי בנייה. אם יש לכם צילינדר רזרבי, ההמלצה היא לבדוק אותו טוב טוב לפני שמתקינים אותו בדלת שלכם. אין יותר מבאס מלהתקין צילינדר חדש ואז לגלות שהוא לא תקין.

רגע לפני שאתם מתקינים את הצילינדר החדש – וודאו שהוא אכן פועל.

בנוסף, אם חסר לכם מפתח אלן או בוקס וראצ'ר, זה הזמן להצטייד באלו.

 

בשלב השני – צריך להכין את הסביבה.

זה הזמן להכין את הציוד סביבכם, לדאוג למגבת או לקופסה בה תוכלו לשים את הברגים שאתם מוציאים. אל תזלזלו בזה, הקפדה על סביבה נקייה לעבודה תחסוך ממכם חיפוש אחר הברגים הקטנים שהולכים לאיבוד אחר כך.

 

בשלב השלישי – שחרור הברגים.

לאחר שבצענו את ההכנות המתאימות נוכל להתחיל לעבוד. מה שנרצה לעשות זה לשחרר את הלוח אשר מגן על מנעול הדלת. מה שנעשה זה לשחרר את הברגים (וכמובן לשמור אותם במקום בטוח), לאחר מכן לשחרר את הידית באמצעות שחרור הדופן הפנימי ואז להוציא את הידית והלוח החוצה.

 

בשלב הרביעי – נרצה להוציא את לוחית המתכת

בשלב זה נרצה למקם את עצמנו מול צד הדלת שם נמצא הבריח. כדי לשחרר את לוחית המתכת אנחנו לא צריכים לשחרר את כל הברגים שנמצאים שם, אלא רק את הבורג האמצעי שמקבע את הצילינדר לדלת.

אחרי שעשינו את זה, נסתכל מסביב לצילינדר, נזהה את הלוחית שתפוסה באמצעות 2 אומים ונשחרר אותם מהמקום.

איך עושים את זה? נעזר בבוקשה וראצ'ר על מנת לשחרר אותם.

לאחר ששחררנו גם אותם נוציא את לוחית המתכת.

 

בשלב החמישי – זמן ההחלפה

אחרי שהוצאנו את לוחית המתכת, כעת נוכל להחליף את הצילינדר בצורה נוחה. קודם כל, נוציא את הצילינדר הישן בזהירות, ולאחר מכן נכניס בעדינות את הצילינדר החדש. חשוב לשים לב שאנחנו מחברים את הצילינדר החדש בהתאם לגלגל השיניים של המנעול.

אחרי ששמנו את הצילינדר, נקבע אותו בעזרת הבורג שהוצאנו מהדופן הפנימי.

 

בשלב השישי – זמן ההחזרה

אחרי שהחלפנו את הצילינדר, כעת נרצה להחזיר את כל החלקים והברגים למקום שלהם. מה שנרצה לעשות זה להחזיר אותם בצורה הפוכה מזו שפירקנו. קודם כל נחזיר את לוחית המתכת, אחר כך נחזק את האומים, לאחר מכן נחזיר את לוח המגן, נקבע את הלוח, נרכיב את הידית ונבריג את הדלת.

 

וזהו! נבצע בדיקות שהכל תקין – והנה החלפנו צילינדר.

 

בזכות כלי עבודה מקצועיים העבודה הופכת לפשוטה יותר. וכמובן שוב, אם אתם זקוקים לעזרה, אנחנו כאן כדי לעזור.

עינית מצלמה לדלת

אנחנו מזהירים את הילדים לא לפתוח את הדלת לזרים אבל עדיין הם פותחים את הדלת כשיש דפיקות, למה? הילדים סקרנים לראות מי זה, במידה וזה

קרא עוד »

מנעול כספת עליון

בחלוף השנים הכספת הפכה להיות פריט הכרחי ושימושי כמעט בכל בית שיש בישראל. לכולנו יש דברים וחפצים יקרי ערך, בין אם זה ערך כספי או

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
תיקון דלת אש

קצרים חשמליים, עומסי מתח, רדיאטורים ישנים, ארובות, שימוש לא נכון במוצרי

מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7