פורץ אוטובוסים

תוֹכֶן הָעִניָנִים
פורץ אוטובוסים
פורץ אוטובוסים

דין פריצת אוטובוסים כדין פריצת רכבים – הם עושים פחות או יותר את אותה העבודה שעושה פורץ רכבים ולפעמים הוא נדרש לעשות הרבה. פורץ אוטובוסים בדרך כלל עובר הכשרה לפריצה של מנעולים, דלתות, כספות, רכבים, קטנועים, אופנועים וכמו שחשבתם גם אוטובוסים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אוטובוסים לרוב שייכים לחברות אך כשאתם, נהגי האוטובוס, נתקעתם באיזשהו חניון או בצד הדרך כשאתם נעולים מחוץ לאוטובוס שלכם או שהמפתח מסרב להסתובב בתוך הסוויץ' זה הזמן לקרוא לפורץ אוטובוסים מוסמך שיבוא ויסדר את העניינים. אמנם ניתן לפרוץ לאוטובוס כמו כל פריצה לרכב אך מנגנון הנעילה מעט שונה ולכן כדאי לברר איזה פורץ בעל ניסיון בפריצת אוטובוסים על מנת לדעת שהוא בוודאות לא יגרום נזק לאוטובוס ויפרוץ פנימה בקלות וביעילות.

מתי צריך לקרוא לפורץ אוטובוסים

ישנם המון מקרים שבהם נזדקק לפורץ אוטובוסים מוסמך ולכל אחד מהם ישנה סוג פריצה משלו. הבה נעבור על כל המקרים שבהם ישנו צורך להזמין בעל מקצוע ונשייך אותם לסוג הפריצה המתאים.

1. פריצה קלאסית

פריצה קלאסית היא בעצם פתיחה של האוטובוס באמצעים חודרניים (זה אולי נשמע מאיים אבל מהות העניין היא כניסה אל האוטובוס בעזרת כלים שמאפשרים זאת ללא פגיעה באוטובוס). פריצה קלאסית מתאימה למקרים שבהם ננעלתם מחוץ לאוטובוס, נעלת את המפתח בתוך האוטובוס, איבדתם את המפתח וכאשר מנגנון הנעילה של דלת האוטובוס נשחק ואינו מתפקד יותר. 

2. פריצת דגדוג

פריצת דגדוג היא פריצה ממוקדת בחור המנעול והיא נעשית על ידי כלים המותאמים לצרכים אלו בלבד. פריצת דגדוג נעשית כאשר ישנה נעילת וואקום באוטובוס, כאשר המפתח אבד ויש צורך בפתיחת דלת האוטובוס והפעלת המנוע של האוטובוס, כאשר הסוויץ' אינו תקול אך פעיל וכאשר לא רוצים לפרוץ אל האוטובוס בדרכים חודרניות שעלולות לגרום לנזקים כאלו ואחרים כמו קילוף צבע ועיקום המתכת.

3. פריצת חיווט פורץ אוטובוסים

פריצת חיווט הנעשית כאשר אין מזור והסוויץ' אינו מתקשר כראוי עם מנגנון ההתנעה או כאשר מנגנון פתיחת הדלת אינו מתפקד כראוי. זוהי פריצה מאוד פולשנית והפורץ ישתמש בה רק אם אין אפשרות אחרת  משמע היא תעשה אך ורק במקרי חירום.

מהם הכלים של פורץ אוטובוסים

כמו שלכל פריצה יש את המקרים שלשמם קוראים לפורץ, לכל פריצה ישנם גם הכלים המתאימים עבורה. בשביל להבין כיצד נעשית פריצה טובה צריך להבין קודם כל מהם הכלים שבהם משתמש כל פורץ אוטובוסים טוב. 

כרית ניפוח

כרית מתנפחת מפלסטיק שאותה מנפחים בעזרת משאבת אוויר מותאמת. בכרית משתמשים כאשר מבצעים פריצה קלאסית.

מוט משיכה

מוט המשיכה הוא בעצם מוט ברזל גמיש שניתן לכיוון ולהתאמה עבור המנוף הנדרש. בקצה המוט יש לולאה למשיכת הכפתור.

פורץ אוטובוסים בעזרת כלי דגדוג

כלי דגדוג מגיעים בצורת מברגה, מפתחות, מחטים ופנצטות והשימוש בהם נעשה בהתאם לכלי הרכב, סוג המנעול ונוחות בעל המקצוע. כלי הדגדוג הם העצם מחטים מעוקלים שנועדו להשתחל דרך חור המנעול ולדמות מפתח אמיתי.

כלים לויסות חשמלי (מברגות, קאטרים, פליירים וכו')

נועדו לפריצה פולשנית ושינוי החיווטים, כלים הולמים לפריצה ולחיווט מחודש.

איך פורצים לאוטובוס

הכל תלוי כמובן בסוג הפריצה ומהו המקרה שלשמו מזדקקים לפורץ אוטובוסים מוסמך. ישנם שלושה סוגי פריצה וכל אחד מהם רלוונטי לצורך אחר כפי שציינו בפסקה האחרונה. אחרי שהבנו מהם הצרכים שלמם קוראים לפורץ אוטובוסים מוסמך ובאילו כלים משתמשים הגיע הזמן להבין כיצד נעשית כל פריצה.

פריצה קלאסית

הפריצה קלאסית משתמשים בכרית ניפוח ומוט משיכה.

כרית ניפוח – את כרית הניפוח מחדירים אל תוך הרווח שבין דלתות האוטובוס או בין הדלת למשקוף (כשמדובר באוטובוס בין עירוני גדול) ומנפחים ניפוח הכרית יוצר רווח צר דיו כדי לא לגרום נזק ורחב מספיק כדי לאפשר את הכנסת מוט המשיכה.

מוט משיכה – מוט המשיכה הוא מוט אלומיניום גמיש ומתקפל וניתן לכוון אותו בדיוק לצורך משיכת כפתור הנעילה. את מוט המשיכה מכניסים דרך הרווח שנוצר מכרית הניפוח.

פריצת דגדוג

כלי דגדוג שונים בעצם מוחדרים דרך חור המנעול על מנת לדמות את סוג המפתח המתאים להם. כאשר כלי הדגדוג מייצר את הקומבינציה המתאימה של חריטת המפתח הוא מסוגל להסתובב בתוך חור המנעול ולשחרר את מנגנון הנעילה. כך פועלים גם כאשר רוצים להתניע את האוטובוס.

פריצת חיווט

פריצת החיווט הרבה יותר מסובכת והיא ככל הנראה תהיה המוצא האחרון להתנעת הרכב. הטיפול מצריך שימוש בכמה כלים פשוטים על מנת להגיע אל החיווטים האחראיים על התנעת הרכב מה שכמובן בסופו של דבר אומר שיהיה צורך בהחלפת מנגנון ההתנעה.

איך בוחרים פורץ אוטובוסים

מאחר ופריצה היא בבסיסה מעשה פלילי ומפוקפק אין מנוס מהוצאת מסמכים המראים לכל מאן דבעי כי הפורץ הוא אמין ומהימן ולכן כל פורץ באשר הוא, בין אם הוא פורץ אוטובוסים, מכוניות, דלתות, כספות וכו' חייב בתעודת יושר מהמשטרה ובתעודת הסמכה למקצוע המנעולן. אין כל אפשרות לפורץ לעבוד כפורץ ללא כל המסמכים הדרושים לכך.

בנוסף לכך, לאחר שביקשתם את כל התעודות המתאימות ווידאתם את יושרו של הפורץ אתם רשאים לבקש הצעת מחיר בהתאם למצב הדחיפות והתנאים בהם אתם שרויים וכמובן לסרב אם ההצעה אינה מתאימה לכם. זכרו לעשות סקר שוק ולוודא מהו המחיר הזול ביותר שניתן.

לסיכום

ניתן להבין שפריצה לאוטובוסים היא לא הדבר הקל ביותר לעשות ולכן יש צורך בפורץ אוטובוסים מוסמך ומנוסה שעסק בכך בעבר. כל אחד יפציר בפניכם לא לנסות לעשות את זה בעצמכם מכיוון שאתם עשויים לייצר יותר נזק מאשר להועיל ולהצליח לפרוץ לאוטובוס בכוחות עצמכם.

 

מחירון פורץ אוטובוסים כללי

פורץ אוטובוסיםמחיר מ-250₪
פורץ רכביםמחיר מ-100₪
פורץ אופנועיםמחיר מ-120₪

 

הזמינו עכשיו פורץ אוטובוסים מקצועי – 077-804-7797

פריצת מנעולים בנצרת

☑️ פריצת מנעולים בנצרת – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בנהריה

☑️ פריצת מנעולים בנהריה – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בעפולה

☑️ פריצת מנעולים בעפולה – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בעכו

☑️ פריצת מנעולים בעכו – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בכרמיאל

☑️ פריצת מנעולים בכרמיאל – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בנוף הגליל

☑️ פריצת מנעולים בנוף הגליל – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא'

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
פורץ מכוניות

פריצת מכוניות זו פעולה שנשמעת מאוד מורכבת ומסובכת לביצוע אך בפועל,

פורץ קטנועים

אין מעצבן יותר מלהגיע לקטנוע שלך, להוציא את הקסדה מתא האחסון

מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7