פורץ אופנועים

תוֹכֶן הָעִניָנִים
פורץ אופנועים
פורץ אופנועים

לא חסרים מקרים בהם ננעלים המפתחות בתא כזה או אחר באופנוע או שמשחיקת המפתח הוא נשבר בתוך הבריח כשחצי מהלשונית שלו בפנים ולכן במקרים כאלו, במיוחד במקרים בהם מדובר בפריצה יד ראשונה אל תוך מנעול האופנוע, צריך לקרוא לפורץ אופנועים מוסמך.

פריצת אופנוע היא תהליך די פשוט שיכול לארוך בסביבות עשר ועד עשרים דקות זריזות אם המנעולן שהזמנתם אכן שווה את הכסף שאתם משלמים עליו והוא מגיע עם הידע, הניסיון והכלים המתאימים לאירוע הפריצה הספציפי שלכם. אז כדי להרגיע אתכם מעט בידיעה ששום נזק לא יגרם לאופנוע שלכם הכנו לכם את כל המידע הדרוש על מנת להבין את הפרוצדורה, מה העלים בהם משתמשים ומהם המקרים המצערים שבהם נדרש להזמין מנעולן פורץ אופנועים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מתי צריך להזמין פורץ אופנועים

ישנם כמה מקרים בהם כדאי מאוד להזמין פורץ אופנועים, חלקם יהוו פעולה מונעת למקרים אחרים וחלקם מהווים מקרים קריטיים שאין דרך אחרת לפתור שלא בעזרת פורץ אופנועים מוסמך. נחלק אותם למקרים קריטיים ומקרי פעולה מונעת.

מקרים קריטיים

המפתח ננעל בארגז האחסון / תא המושב

זה המקרה הנפוץ ביותר שנתקל בו פורץ אופנועים, מאחר והזמינות של התא או הארגז הפתוחים מהווים מקור לפיזור דעת וחוסר תשומת לב למיקום המפתחות. מאחר ואלו שני תאים חשובים וחשופים שמשמשים כמקום אחסון הם מאובטחים במנעולים כל אחד עם איכות הנעילה שלו.

כשמדובר בארגז האחסון יש לסווג כל ארגז אחסון לפי איכותו – ארגז אחסון טוב יהיה בעל מנעול משוכלל יותר, ארגז פחות טוב יהיה בעל מנעול פשוט שניתן לפרוץ די בקלות אך לעומת זאת, כשמדובר בתא המושב המנעול הוא בסטנדרט גבוה יותר מארגז המושב ויש לנהוג בו בעדינות בעזרת כלים המיועדים לכך.

מפתח נשבר בסוויץ' – רק פורץ אופנועים

זה המקרה הכי מרגיז, אתם מכניסים את המפתח במטרה כבר להתניע את האופנוע ופתאום הוא נשבר לכם בתוך הסוויץ' ונשאר תקוע שם בלי שתהיה לכם אפשרות למשוך אותו מבחוץ. במקרה כזה אין ברירה אלא להזמין פורץ אופנועים מוסמך מאחר ונדרשים כלים מיוחדים לחילוץ המפתח וכמובן גם לשכפול מפתח חדש בהינתן ואין מפתח רזרבי. אל דאגה, מנעולן מוסמך ידע לחלוץ את המפתח מתוך הסוויץ' ללא כל גרימת נזק לאופנוע שלכם.

מקרי פעולה מונעת

סוויץ' תקול

אם שמתם לב שאחד ממנגנוני הנעילה שלכם מסרב להסתובב באופן חלק ופשוט, בין אם מדובר בארגז האחסון, תא המושב או סוויץ' ההתנעה, כדאי לכם מאוד להזמין מנעולן. המנעולן יבדוק את הסוויץ', יבין ממה נובעת התקיעות וכיצד ניתן לפתור אותה (שימון חור המנעול, החלפת בריח וכדומה) ואז יישם. פעולה מונעת כזו עשויה למנוע מקרים בהם המפתח נשבר בפנים או מתעקם עד כדי אי תקינות בשימוש, ואף נעילה סופית לאלתר.

מפתח יחידי

אם יש לכם מפתח יחידי, עכשיו זה הזמן לשכפל אותו. זו קצת יותר מהמלצה, זו קריאה לפעולה כמה שיותר מוקדם מאחר וישנם מקרים שבהם לא ניתן יהיה לשחזר את המפתח (שבירה בתוך הסוויץ', אובדן המפתח) ואז יהיה צורך בהחלפה מלאה של הבריח וכל מנגנון הנעילה, וזה, כבר יעלה לכם הרבה יותר.

מהם הכלים לפריצת אופנועים

בחירת הכלים המתאימים לפריצת האופנוע שלכם כמובן תלויה בסוג מנגנוני הנעילה שנמצאים בו. ובכל זאת מאחר והסטנדרט הרווח של מנעולים באופנועים – בין אם מדובר בתא המושב, ארגז האחסון או סוויץ' ההתנעה – סט הכלים ידוע.

כלי דגדוג

כלי דגדוג הם הכלים המשומשים ביותר לפריצת אופנועים בשטח. כלי דגדוג הוא בעצם אביזר דמוי סקלפל אותו מחדירים אל תוך חור המנעול ובעזרת אביזר דגדוג נוסף אשר מפעיל לחץ על הלשוניות הפנימיות מכניסים את כלל הדגדוג פנימה עד שמתאפשר הסיבוב הנחוץ לפתיחת תאי האחסון.

כאשר מדובר בהתנעת האופנוע העסק מעט מורכב יותר אך גם פריצה מסוג כזה נעשית על ידי אותם כלי דגדוג. במקרים כאלה כדאי לגשת מיד למקום בו נמצא המפתח הרזרבי שלכם (במידה ועקבתם אחרי הוראות הפעולה המונעת).

כמה עולה פורץ אופנועים

קבלת שירות מפורץ אופנועים מוסמך תעלה בין 120 ל400 שקלים חדשים בתלות התנאים שבהם יש לבצע את הפריצה. פריצה בשעות לילה מאוחרות, או באזורים לא נגישים עלולה לעלות אף יותר. שכפול מפתח רזרבי לאופנועים עשוי לעלות בין 450 ל650 שקלים, תלוי בטכניקת השכפול שיש לבצע על סוג המפתח שלכם. 

האם ניתן לפרוץ אופנוע לבד

אין לבצע פריצה לאופנוע על דעת עצמכם אלא אם כן עברתם את ההכשרה המתאימה לפריצת מנעולים, טעות אחת עשויה להוביל לנזקים משמעותיים באופנוע שלכם ובמנגנון הנעילה וכמובן להוצאות כספיות גדולות. אל תסתכנו בשבירת כלי הדגדוג בתוך הסוויץ' או בפגימת הצילינדרים שבתוך מנגנון הנעילה והזמינו פורץ אופנועים מוסמך ומורשה.

כאשר מדובר באחד מתאי האחסון, ובמידה ויש לכם כלי דגדוג משל עצמכם אתם מוזמנים לנסות אך בזהירות רבה. זכרו, קראו אך ורק לפורץ אופנועים שקיבל תעודת יושר מהמשטרה ועשו סקר שוק לפני שאתם בוחרים את הפורץ שנשמע לכם הכי אמין.

מילים אחרונות 

לסיכום, אין ספק שפריצת האופנוע שלכם היא מקל בגלגלים אבל זכרו שלפחות עדיין יש לכם גלגלים ושברוגע, נחישות ומציאת הפורץ המתאים בשבילכם תוכלו להגיע הביתה, לדייט או למשרד בפחות זמן ממה שאתם יכולים לדמיין.

משך זמן הפריצה אורך בדרך כלל בין עשר לעשרים דקות כשהפריצה נעשית על ידי פורץ מוסמך. חפשו כבר עכשיו את הפורץ שלכם לכל פריצה אפשרית ותוכלו היות שקטים ורגועים שהדלתות שלכם לעולם לא יסגרו שוב וכל הדרכים נשארות פנויות רק בשבילכם.

 

מחירון פורץ אופנועים כללי

פורץ אופנועיםמחיר מ-120₪
פורץ מכוניותמחיר מ-150₪
פורץ דלתותמחיר מ-120₪

 

פורץ אופנועים מקצועי, מהיר ואמין. התקשרו עכשיו – 077-804-7797

פריצת מנעולים בנצרת

☑️ פריצת מנעולים בנצרת – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בנהריה

☑️ פריצת מנעולים בנהריה – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בעפולה

☑️ פריצת מנעולים בעפולה – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בעכו

☑️ פריצת מנעולים בעכו – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בכרמיאל

☑️ פריצת מנעולים בכרמיאל – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בנוף הגליל

☑️ פריצת מנעולים בנוף הגליל – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא'

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
פורץ מכוניות

פריצת מכוניות זו פעולה שנשמעת מאוד מורכבת ומסובכת לביצוע אך בפועל,

פורץ קטנועים

אין מעצבן יותר מלהגיע לקטנוע שלך, להוציא את הקסדה מתא האחסון

מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7