פורץ מיניבוסים

 

אתם מגיעים אל תחנת מוניות השירות שאתם עובדים בה, מוצאים איפה חניתם את המיניבוס שלכם וקולטים שאיבדתם את המפתח או שבמקרה אתם משפחה מרובת ילדים עם מיניבוס מותאם בדיוק למידות שלכם וכשאתם נכנסים למיניבוס ומנסים להתניע אתם מגלים שהמפתח לא מצליח להיכנס כמו שצריך אל תוך חור מנעול ההתנעה – זה הזמן לקרוא לפורץ מיניבוסים שישחרר אתכם אל אבק הדרכים הפרוע של כבישי ישראל.

 

☑️ פריצת מיניבוסים מקצועית ובטיחותית.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️שירות מקיף ומקצועי הכולל שירות עד הבית.

☑️ מתמחים בפריצות לכל סוגי המיניבוסים.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

אלו רק כמה מהמקרים שבהם תיאלצו בוודאות להזמין פורץ מיניבוסים, והיד עוד נטויה – בטח במקרים שננעל אדם בתוך המיניבוס, ולכן במאמר זה נביא לכם עוד שלל דוגמאות למקרים שבהם צריך להזמין פורץ מיניבוסים, כיצד עובד פורץ מיניבוסים, מהם הכלים שבהם משתמש פורץ מיניבוסים וכמובן מהן העלויות ואיך ניתן למצוא את פורץ המיניבוסים הטוב ביותר עבורכם.

תקלות נפוצות במיניבוסים

התקלות הנפוצות ביותר במיניבוסים שמצריכות קריאה לפורץ מיניבוסים מוסמך (ולא למוסכניק) קשורות כמובן למנעולים אשר נועלים ומתניעים את הרכב, וכמובן מקרים שבהם מישהו ננעל מחוץ או בתוך המיניבוס. לכל תקלה יש את סוג הפריצה ורמת דחיפות המתאימה לה ובעזרת ההפרדה לסוגי פריצה ניתן להבין אילו תקלות מתאימות לכל סוג פריצה.

כאשר מדובר בתקלות ובמקרים הסובבים את דלתות הרכב ונעילה חיצונית / פנימית – פריצה קלאסית ופריצת דגדוג מתאימות, כאשר מדובר בתקלות הקשורות לחורי מנעול תקולים או מפתחות שאבדו – פריצת דגדוג היא הפריצה המתאימה ביותר, וכאשר מדובר במנגנון התנעה תקול יש לפרוץ את המיניבוס בעזרת חיווטים של מנגנון ההתנעה ובכך להתניע את המיניבוס מחדש.

מהם הכלים של פורץ מיניבוסים

ישנם כמה כלים שבהם משתמש פורץ אוטובוסים לכל אחד מהם שימוש מיוחד משלו וכמובן שיוך לסוג פריצה שונה. על מנת להבין טוב יותר כיצד נעשית פריצה למיניבוסים צריך להבין קודם כל באילו כלים משתמשים כדי שזה יקרה. להלן רשימה ותיאור של כל אחד מהכלים בהם משתמש פורץ מיניבוסים:

 הכלי המרכזי של פורץ מיניבוסים – כלי דגדוג

כלי דגדוג מגיעים בכל מיני צורות וגדלים, הם בעצם כלים דמויי מפתח מוארכים וחתוכים בצורות שונות על מנת להתאים את עצמם אל חור המנעול. כלי דגדוג מתאימים לכל סוגי המנעולים וכאשר אתם נעולים מחוץ למיניבוס או אבד לכם המפתח כלי הדגדוג יכולים לסייע לכם לפתוח את המיניבוס ולהתניע אותו עם קצת דגדוג הבריחים. 

כרית ניפוח

כרית ניפוח היא כרית מפלסטיק אלסטי שבעזרת משאבה מנפחים כדי ליצור רווח בין הדלת למשקוף. כרית הניפוח היא כלי שבו משתמשים כחלק מתהליך פריצה קלאסית והוא קודם לשימוש במוט המשיכה.

מוט משיכה

מוט משיכה הוא מוט מאלומיניום גמיש שניתן לכוון ולעקל בצורה הנוחה והמתאימה ביותר לפורץ בכדי שיוכל למשוך את כפותר הנעילה. מוט משיכה הוא כלי העוקב לכרית הניפוח בתהליכה של פריצה קלאסית.

חולצי מפתח שבור

חולצי מפתחות הם בעצם מחטים דקות וגמישות שמסוגלות להתעקל בדיוק לפי גבשושי המפתח השבור ובתוך כך להיצמד ולהוציא אותו החוצה. חולצי מפתחות מתאימים כמובן אך ורק למקרים בהם המפתח נשבר בתוך הסוויץ'.

סוגי פריצה ותהליך העבודה של פורץ מיניבוסים

ישנם כמה סוגים של פריצה וחילוץ ובכל אחד מהן פועל פורץ המיניבוסים בדרכים שונות ובעזרת כלים שונים. על מנת להבין מהו סדר גודל העבודה וכמה זמן ומאמץ משקיע כל פורץ נרד לעומקו של הבריח ואולי נשחרר את הסטיגמות שננעלנו עליהן בכל הנוגע למנעולנים.

פריצה קלאסית

בפריצה קלאסית משתמשים בשני כלים – כרית ניפוח ומוט משיכה – אחד אחרי השני. את כרית הניפוח הריקה מחדירים אל החריץ שבין הדלת למשקוף (היכן שנמצא הבריח, לא בציר) ובעזרת משאבה מנפחים אות עד שהיא מייצרת רווח רחב דיו כדי להחדיר את מוט המשיכה מבלי לפגוע בדלת המיניבוס. לאחר מכן מחדירים את מוט המשיכה המעוקל באופן המתאים, תופסים בכפתור הנעילה הפנימי ומשחררים את הנעילה בעזרת משיכתו כלפי חוץ.

פריצת דגדוג

כלי הדגדוג המתאימים נבחרים על ידי פורץ המיניבוס שלכם ובעזרת החדרתם אל המנעול, שקשוק נכון שמאפשר לחיצה על הפינים בצילינדר בצורה הנכונה ביותר וסיבוב כלי הדגדוג משחררים את הבריח ומבטלים את הנעילה. אותו התהליך נעשה גם כאשר מדובר בפריצה אל מנעול ההתנעה ובעזרתנו ניתן להתניע את המיניבוס.

מפתח שבור במנעול

כאשר המפתח שלכם נשבר במנעול (כל מנעול) יש צורך לבצע חילוץ מפתח שבור. את החילוץ מבצעים עם חולץ מפתחות שבורים, אותו מחדירים אל חור המנעול התפוס במפתח ובגלל היכולת שלו להתעקם על פי המפתח הוא מאפשר חיכוך ובכך בעת משיכה ניתן להוציא את המפתח החוצה.

 

חיווט מחודש

כאשר המפתח אבד ואין מפתח רזרבי כל מה שיש לעשותו זה להביא את המיניבוס למוסך על מנת להחליף את מנגנון ההתנעה. פורץ המיניבוסים יפתח את מכסה ההגאים, ימצא את החיווט החשמלי של מנגנון ההתנעה ויחווט מחדש את החוטים על מנת להתניע את הרכב ולקחתו למוסך הקרוב. 

איפה מוצאים פורץ מיניבוסים אמין

קודם כל כאשר אתם מזמינים פורץ מיניבוסים בדקו שיש באמתחתו תעודת יושר מהמשטרה שמצביעה על כך שאין לו עבר פלילי ושהוא נמצא אמין על ידי המשטרה וכמובן תעודת פורץ מוסמך שמעידה על כך שעבר הכשרה ושיש לו ניסיון מספיק לבצע פריצה במיניבוס שלכם. לאחר שוידאתם שיש לפורץ את כל המסמכים הדרושים הסבירו לו מה הבעיה ובקשו הצעת מחיר על פתרונה.

לסיכום

פריצה למיניבוס היא לא דבר של מה בכך וכדאי מאוד שתבצעו אותה במהירות האפשרית. כיום ישנם פורצי מיניבוסים שעובדים עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, נצלו את הפריווילגיה הזו. 

 

מחירון פורץ מיניבוסים כללי

פורץ מיניבוסים מחיר מ-250₪
פורץ אוטובוסים מחיר מ-250₪
פורץ רכבים מחיר מ-150₪
מחירון פורץ מיניבוסים כללי
מחירון פורץ מיניבוסים כללי
פורץ מיניבוסים
מה היה לנו עד עכשיו?
פורץ רכבים בביתר עילית

☑️ פורץ רכבים בביתר עילית – מקצועי ומנוסה. ☑️ ניסיון של שנים בתחום. ☑️ שירות מקיף ומקצועי הכולל שירות עד הבית. ☑️ מתמחים בפריצות לכל

קרא עוד »
פורץ רכבים בגבעת זאב

☑️ פורץ רכבים בגבעת זאב – מקצועי ומנוסה. ☑️ ניסיון של שנים בתחום. ☑️ שירות מקיף ומקצועי הכולל שירות עד הבית. ☑️ מתמחים בפריצות לכל

קרא עוד »
פורץ רכבים באריאל

☑️ פורץ רכבים באריאל – מקצועי ומנוסה. ☑️ ניסיון של שנים בתחום. ☑️ שירות מקיף ומקצועי הכולל שירות עד הבית. ☑️ מתמחים בפריצות לכל סוגי

קרא עוד »