פורץ משאיות

תוֹכֶן הָעִניָנִים
פורץ משאיות
פורץ משאיות

לכל אחד יש רכב ורישיון לרכב, לכל אחד יש דלתות בבית שאותם הוא פותח ונועל באופן יומיומי, ולכן, ישנה סבירות שהצורך בפריצת מנעולים שכאלה יהיה תדיר ביותר. זאת לעומת פורץ משאיות, כלי רכב שרק למתי מעט יש את היכולת לנהוג ולהחזיק בו, יידרש הרבה פחות ומספר פורצי המשאיות יהיה תואם לכמות הביקוש. משמע שככל שהשכיחות של כלי הרכב גבוהה יותר כך הצורך בפרוצים מביני עניין גדול יותר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כאשר מנעולן מתחיל את דרכו כמנעולן הוא לומד קודם כל את רזי המקצוע הבסיסיים – תהליך זיהוי וביצוע פעולות, שימוש נכון בכלים וכמובן בטיחות ואבטחה. במאמר זה ריכזנו עבורכם את כל אותם רזי מקצוע על מנת שתוכלו להבין טוב יותר מה סדר גודל התהליך, עם מי אתם מתעסקים וכמובן איך לא ליפול למלכודות של נוכלים.

מה שונה בין מכונית למשאית

קודם כל, לכולם יש מכונית מה שהופך את פריצת המשאית למעשה מאוד אקסקלוסיבי שלבן אדם הממוצע אין צורך יומיומי בו. דבר שני פורץ משאיות חייב לכל הפחות להיות מעורה במכאניקה של תפעול משאית ולכל היותר לדעת לנהוג על אחת בעוד פורץ מכוניות ככל הנראה כבר יודע איך לנהוג על אחת.

שוני נוסף בין מכונית למשאית היא במנגנון ההתנעה, מנגנון ההתנעה של רכב נעשה בסיבוב פשוט בעוד מנגנון ההתנעה של משאית הוא מעט יותר מורכב ודורש טיפול כירורגי מסור יותר מהרגיל.

בעיות נפוצות שדורשות פורץ משאיות

ישנן מספר בעיות נפוצות שדורשות פריצת משאית ואת הצורך בשכירת שירותיו של פורץ משאיות מוסמך. איגדנו עבורכם את שלושת הבעיות הנפוצות ביותר וכאשר אתם נתקלים בהן במשאית שלכם תדעו להתקשר באופן מידי למנעולן.

1. משאית לא מתניעה

כאשר המשאית לא מתניעה מכל סיבה אשר תהיה יש להזמין מנעולן שמתמחה בפריצה והתנעת משאיות. המשאית יכולה לא להתניע מכמה סיבות שונות – מחסור במפתח, בטריה שחוקה, בעיות חיווטים כלאו ואחרות. כאשר מדובר בבטריה שחוקה יש להחליף בטריה או להביא את המשאית למוסך אך כאשר מדובר בבעיית חיווטים והיעדר מפתח יש לקרוא לפורץ משאיות שיפעיל לכם את המשאית ואף יוכל להחליף לכם את מנגנון ההתנעה.

2. פורץ משאיות כאשר מפתח ננעל בפנים

אין מה לעשות, לפעמים המזל בוגד בנו ואנחנו מצליחים לנעול את המפתח בתוך המשאית. בין אם טרקנו את הדלת או שכחנו לפתוח את הנעילה וסגרנו בטעות את המפתח בתוך המשאית (מונעת או לא מונעת – זו בכל מקרה בעיה) במקרה כזה כדאי שיש לכם מפתח רזרבי שמור במקום נגיש עבורכם, אם אין – עשו אחד. פורץ משאיות יוכל לפרוץ את הרכב בתוך פחות מעשרים דקות מרגע ההגעה אל זירת הפריצה.

3. מפתח אבד

אם אין לכם מפתח רזרבי אתם לחלוטין בבעיה. בעזרת שיטות טכנולוגיות חדישות פורץ המשאיות שלכם יוכל לקחת דגימה של המפתח ולשכפל לכם אחד מאפס אך, זוהי פעולה יקרה ואולי יהיה עדיף להחליף את כל מנגנון ההתנעה כולו. הפתרון לבעיית מפתח שאבד יכול לקחת מעט יותר זמן מפריצה פשוטה אל פנים המשאית.

כלים פריצת משאית

הכלים שנועדו לפריצת משאית זהים לכלים לפריצת רכב רגיל. בחלק זה נפרט על כל כלי הקיים לפריצת המשאית שלכם ועל מה כל אחד מה משרת במהלך הפריצה.

1. כרית ניפוח

כרית עשויה פלסטיק אותה מחדירים אל הרווח שבין הדלת למשקוף, מהצד או מלמעלה, ומנפחים בעזרת משאבה. מנפחים אותה עד רמה כזו שאפשר להכניס את מוט הפריצה למשאית בקלות ובאופן החלק ביותר. כרית הניפוח בעצם מרחיבה את הרווח בין הדלת למשקוף ובעוד מנפחים אותה צריך לשים לב שיא אינה יוצרת נזק לצבע או למתכת.

2. מוט פריצה (או מוט משיכה)

זהו בעצם מוט ארוך, גמיש, מתכוונן ומעוקל מאלומיניום שבקצהו יש לולאה או וו שיכול להיכנס אל תוך הרווח ולמשוך את הכפתור הנועל את הדלת. מוט הפריצה נכנס דרך הרווח שבדלת שנוצר כתוצאה מניפוח כרית הניפוח. מאחר והוא ניתן לכיוון הוא מאוד נגיש לכל סוגי הדלתות וניתן לכוון אותו בצורה הנוחה ביותר למשיכה.

3. פורץ משאיות בעזרת כלי "דגדוג"

כלי דגדוג הם בעצם כלים שאיתם ניתן לפרוץ כל מנעול אפשרי בצורה הכי פולשנית שניתן. כלי דגדוג מורכבים ממחט דמוית סקלפל ומצבט דמוי פינצטה ובעזרת שניהם ניתן לחדור אל המנעול, למצוא את קונמבינציית הקידוד הייחודית לצילינדר המנעול ולסובב אותו בהתאם. כלי דגדוג עשויים לעזור כאשר מדובר במקרים שבהם המפתח אבד והדרך היחידה לחזור הביתה היא בהתנעה יחידה עד הבית או במקרים שבהם לא ניתן להשתמש בכלים הקודמים לפריצת הדלת.

האם ניתן לפרוץ למשאית לבד

כן, אבל לא כדאי. פריצה היא אינה דבר יותר מידי מורכב והיא בהחלט לא לוקחת הרבה מאוד זמן לביצוע אך טעות אחת או ביצוע אחת הפעולות שלא באופן המדויק ביותר יכולה לגרום לפגימה במנגנון הנעילה, בחיווט ההתנעה ועוד שלל בעיות שעלולות לעלות הרבה יותר מאשר קרוא לפורץ משאיות מוסמך. אך אם אתם בכל זאת מחליטים שאתם מעדיפים לפרוץ בעצמכם עשו את כל בדק הבית האפשרי וחקרו על הדרך הנכונה ביותר לעשות את זה (אך אם אתם מחליטים ללכת על זה, אתם יכולים לשכוח מביטוח).

זה הזמן להזמין מנעולן, פורץ משאיות מוסמך שיענה לכל דרישותיכם. זכרו שמאחר ומדובר ברכב שלכם אתם רשאים להזמין מנעולן לפי ראות עיניכם וכדאי לבקש ממנו להראות לכם את כל התעודות שמעידות על כך שהוא מנעולן מורשה קיבל תעודת יושר מהמשטרה ושעבר את כל ההכשרה האפשרית בשביל להיות פורץ. וכמובן, בקשו הצעת מחיר כדי שלא יהיו לכם הפתעות מיותרות לאחר הפריצה.

 

מחירון פורץ משאיות כללי

פורץ משאיותמחיר מ-200₪
פורץ רכבי יוקרהמחיר מ-200₪
פורץ אופנועיםמחיר מ-120₪

 

הזמינו עכשיו פורץ משאיות מקצועי ואמין – 077-804-7797

פריצת מנעולים בנצרת

☑️ פריצת מנעולים בנצרת – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בנהריה

☑️ פריצת מנעולים בנהריה – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בעפולה

☑️ פריצת מנעולים בעפולה – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בעכו

☑️ פריצת מנעולים בעכו – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בכרמיאל

☑️ פריצת מנעולים בכרמיאל – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בנוף הגליל

☑️ פריצת מנעולים בנוף הגליל – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא'

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
פורץ מכוניות

פריצת מכוניות זו פעולה שנשמעת מאוד מורכבת ומסובכת לביצוע אך בפועל,

פורץ קטנועים

אין מעצבן יותר מלהגיע לקטנוע שלך, להוציא את הקסדה מתא האחסון

מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7