פריצת אופנועים

תוֹכֶן הָעִניָנִים
פריצת אופנועים
פריצת אופנועים

מדינת ישראל מלאה בפקקים ותנועה עמוסה לאורך כל שעות היום. כן, הישראלים יוצאים לעבודה מדרום הארץ לצפון הארץ וההיפך, איזור המרכז שוקק חיים ועמוס במשרדים שונים וכמעט כל אחד מאיתנו מוצא את עצמו עומד דקות ארוכות, אם לא שעות ארוכות, בפקקים הכי ארוכים במדינה. על מנת ולחסוך קצת זמן, לא מעט אנשים מעדיפים להצטייד בכלי רכב שיוכל להביא אותם במהירות האפשרית ממקום למקום, ועל כן הם מעדיפים לבחור באופנוע על פני רכב פרטי כזה או אחר. לצד היתרונות, אחת הבעיות הידועות ביותר באופנוע היא הבעיה שבה המפתח של האופנוע נשכח בתוך הכסא בטעות, ואז לא ניתן לפתוח ובוודאי שלא להניע את האופנוע. פריצת אופנועים היא הפתרון לסיטואציה הבעייתית  הזו, ואם אתם מזדהים איתה וזקוקים לשירות מהסוג הזה – אנחנו מזמינים אתכם להיות איתנו בקשר עוד היום.

 

☑️ פריצת אופנועים מהירה, מקצועית ובטיחותית.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ שירות מקיף ומקצועי.

☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי האופנועים.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-804-7797 📞

 

האם פריצת אופנועים מתייחסת לסיטואציה נוספת?

פריצת אופנועים מתארת מגוון רחב של פעולות שיכולות להתבצע באופנוע, והיא בהחלט לא מתייחסת אך ורק לסיטואציה שבה המפתח נתקע בתוך הכיסא. גם אופנוען שלא מוצא את המפתחות שלו מכל סיבה כזו או אחרת כמו אובדן או גניבה, למשל, יוכל להיעזר בשירותי פריצת אופנועים. כחלק משירותי פריצת אופנועים תוכלו לבחור בין שחזור המפתחות שנעלמו, החלפת הסוויץ' לחלוטין והחלפת המפתח לאחד חדש בהתאם.

 

המפתחות לאופנוע נגנבו? כאן מתחילה בעיה אמיתית

כאשר מדברים על סיטואציה שבה פריצת אופנועים מאפשרת למצוא בחזרה את המפתח שכלוא בתוך הכסא, מדברים על סיטואציה פשוטה יחסית. אבל מה קורה בסיטואציה שבה המפתחות לאופנוע נגנבו? היות ולא מעט אופנועים מוצאים את דרכם לידיהם של גנבים שונים, פריצת אופנועים שמסתיימת בהחלפת סוויץ' האופנוע תהפוך את המפתחות הגנובים ללא שימושיים בעליל, ולכן זהו אחד הפתרונות הנפוצים בשירותי פריצת אופנועים ובכלל.

 

"טוב, כמה זמן? זה לוקח לי את כל היום!"

כאשר אנחנו שמים לב לאובדן המפתח לאופנוע שלנו, זה בדרך כלל יקרה כאשר אנחנו צריכים לעשות בו שימוש, לא בשלב מאוחר יותר אלא עכשיו. לפעמים מדובר על נסיעה לעבודה ולפעמים על נסיעה לקידוש בערב שישי אצל ההורים, מה שכן – האופנוע חייב לשמש אתכם כאן ועכשיו. בדיוק בגלל הסיבה הזו פריצת אופנועים היא פעולה לא פחות מדחופה, ולכן פורץ מקצועי יבין את דחיפות הסיטואציה ויגיע במהירות למקום.

 

כמה מהר? זה כבר תלוי בפורץ שבו תבחרו לפריצת אופנועים

באופן כללי הציפיה היא שפריצת כזו תוכל להתרחש כמה שיותר בסמוך לרגע אובדן המפתח. מתוך נקודת ההנחה הזו יוצאים רוב הפורצים, שמשתדלים להגיע למקום בתוך פרק זמן של בין רבע שעה לחצי שעה מרגע הזמנת השירות. חשוב לציין שקיימים לא מעט שירותי פריצת אופנועים, ולכן על מנת להבטיח זמן המתנה קצר ביותר – בחרו בפורץ שנמצא כמה שיותר קרוב אליכם. כל עיכוב כזה או אחר מצד הפורץ עלול לעכב את לוח הזמנים שלכם כפי שתכננתם אותו, וחבל – כל עוד זה בידיים שלכם, עשו הכל על מנת לבחור נכון.

 

האם עלול להיגרם נזק לאופנוע שלי בעקבות שימוש בשירות של פריצת אופנועים?

גם כאן בחירת הפורץ היא מכרעת במיוחד, שכן ככל שהפורץ יהיה מקצועי יותר – כך פוטנציאל הנזק ילך ויקטן. באופן כללי פריצת אופנועים ובכלל היא אינה פעולה מסובכת או מורכבת במיוחד, ולכן היא לא אמורה להותיר אחריה נזק מכל סוג כזה או אחר באופנוע שלכם. מדובר כאן על פעולת דגדוג שמתבצעת באמצעות סיכות מיוחדות, כך שאין כל סיבה לצאת עם פגיעות באופנוע. כך במידה ותבחרו לבצע החלפת סוויץ', אין הדבר אמור לגרום לכל פגע או נזק משום סוג, כאמור, כל עוד הפורץ שבחרתם מקצועי ויסודי.

 

החלפת סוויץ' – לא סיפור גדול כמו שאולי חשבתם

על מנת לבצע החלפת סוויץ', פורץ שמתעסק בפריצת אופנועים יפתח את האופנוע ויבצע את הפעולה במהירות וביסודיות. מיד לאחר מכן יוכל הפורץ להחזיר את האופנוע לקדמותו, והנה לכם אופנוע עם מפתח חדש.

אם נתקעתי עם הצורך לשירות פריצה באמצע הלילה, זה אפשרי? האירועים הבלתי צפויים בחיינו לא בדיוק מתחשבים בלוח הזמנים שלנו, ולכן הם עלולים להופיע בכל שעה ביום. לכן, שירותים אלה בדרך כלל יהיו זמינים לאורך כל ימות השבוע ולאורך כל 24 השעות שביום.

 

"כמה זה עולה לנו, כמה זה עולה לנו?"

השירות של פריצת אופנועים יכול לנוע בין 120 ש"ח ל-400 ש"ח, בהתאם לסוג הפעולה שיבחר הפורץ לבצע. מקרים מסויימים כמו שחזור מפתח או החלפת סוויץ' כולל מפתח חדש יכולה לעלות מחיר קצת יותר יקר שיגיע בדרך כלל לטווח שבין 120 ש"ח ל-450 ש"ח, אבל בכל מקרה – חשוב לבצע את הטיפולים כמה שיותר מהר, על מנת למנוע מצב של גניבה. גם התמחור האינדיבידואלי של כל פורץ ופורץ יכול להשפיע על המחיר הסופי, אולם זהו הטווח הכללי שלו אתם אמורים לצפות.

זקוקים לפורץ אופנועים? קדימה, דברו איתנו!

אז כאמור פריצת אופנועים אמורה להיות מקצועית, איכותית ויסודית, ואם אפשר לשלב בה גם שירות מעולה, סבלני וחייכני – אז למה לא? חברתנו מציעה פריצה לכלל סוגי האופנועים, מגוון שירותים שונים, מענה סבלני ומהיר וכמובן מקצועיות ללא דופי. אנו שומרים על מחירים הוגנים ושירותים הולמים לכל בעיה באשר תהיה, ואתם מוזמנים להצטרף עוד היום למעגל הלקוחות המרוצים שלנו. נדבר בקרוב, מחכים לכם!

 

מחירון פריצת אופנועים כללי

פריצת אופנועיםמחיר מ-120₪
פריצת רכבי יוקרהמחיר מ-200₪
פריצת רכביםמחיר מ-150₪

 

לפריצה מהירה ובטיחותית של כל סוגי האופנועים חייגו – 077-804-7797

פריצת מנעולים בנצרת

☑️ פריצת מנעולים בנצרת – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בנהריה

☑️ פריצת מנעולים בנהריה – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בעפולה

☑️ פריצת מנעולים בעפולה – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בעכו

☑️ פריצת מנעולים בעכו – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בכרמיאל

☑️ פריצת מנעולים בכרמיאל – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בנוף הגליל

☑️ פריצת מנעולים בנוף הגליל – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא'

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
פורץ מכוניות

פריצת מכוניות זו פעולה שנשמעת מאוד מורכבת ומסובכת לביצוע אך בפועל,

פורץ קטנועים

אין מעצבן יותר מלהגיע לקטנוע שלך, להוציא את הקסדה מתא האחסון

מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7