פריצת מכוניות

תוֹכֶן הָעִניָנִים
פריצת מכוניות
פריצת מכוניות

פריצת מכוניות נחשבת בלי שום צל של ספק כעבירה פלילית חוץ במקרים בהם פורץ מכוניות מוסמך ומאושר בתעודת יושר על ידי המשטרה – כאן הופכת עבודתו ללגיטימית, בת קיימא ומותרת. פריצת מכוניות אמנם נשמעת מורכבת אבל אחרי שמבינים את העיקרון יודעים שבסך הכל צריך את הכלים הנכונים, את הזוויות הנכונות ולדעת לזהות את הבעיות שנוצרות בעת הפריצה על המקום. כשאנחנו חושבים על פריצת מכוניות אנחנו חושבים על כל הסרטים האפשריים שבהם ראינו בן אדם שובר חלון של מכונית או בחור שבורח מהחוק נכנס אל תוך הקרביים של המכונית, מסדר חוטים לא ברורים ומתניע את הרכב ונוסע אל עבר הלא נודע, ובכן – זה לא רחוק מהמציאות בהרבה אך עם שינויים קלים – במאמר זה נסביר לכם את כל התהליך של פריצת מכוניות.

 

☑️ פריצת מכוניות מהירה, מקצועית ובטיחותית.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ שירות מקיף ומקצועי.

☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המכוניות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-804-7797 📞

 

איך מבצעים פריצת מכוניות

הגעתם אל המכונית שלכם שבחניון, אתם מטר מהגאולה והשיבה הביתה אבל גיליתם שהמפתח אבד, אז לפני שאתם מתבאסים ומחליטים שכל העולם קורס לנגד עיניכם הנה כמה הסברים שיגרמו לכם להבין שזה באמת לא כזה ביג דיל. פריצת מכוניות או בכל מקום אחר היא פעולה פשוטה שמתבצעת על פי כמה פרמטרים ולכל פרמטר כמה סוגי פריצות. 

 

סוגי פריצות

ישנם שלושה סוגי פריצות – פריצה קלאסית, פריצת דגדוג ופריצת חיווט. פורץ מכוניות מוסמך יבחר אם לבצע פריצה קלאסית או פריצת דגדוג תמיד בהתאם לסוג הרכב ולמצבו והאם יש לבצע פריצת דגדוג או פריצת חיווט בתלוי בסוג המקרה. ולהלן סוגי הפריצות:

 

פריצה קלאסית

פריצת מכוניות קלאסית נעשית על ידי שימוש בשני כלים – כרית ניפוח ומוט פריצה (עליהם נרחיב בהמשך). את כרית הניפוח מכניסים בחריץ שבין הדלת למשקוף בצורה כזו שיצור רווח רחב מספיק בשביל גם לא לפגוע בדלת המכונית וגם לאפשר כניסה של מוט הפריצה. לאחר מכן מכניסים את מוט הפריצה אל תוך הרכב ומשחררים את כפתור הנעילה בעזרתו.

 

פריצת דגדוג

פריצת דגדוג מתאימה לכל סוגי הרכבים אך היא הכרחית רק לרכבים שיש בהם נעילת וואקום – ניסיון פריצה קלאסית ברכבים בעלי נעילת וואקום עלול להביא לנזקים חמורים בדלתות הרכב – וכל פורץ מכוניות מוסמך יודע את זה. פריצת דגדוג נעשית על ידי החדרת כלי דגדוג אל תוך חור המנעול ועל ידי "דגדוג" הפינים ניתן לדמות את המפתח ולשחרר את הנעילה. פריצת דגדוג נעשית גם במקרים שבהם יש צורך להתניע את הרכב.

 

פריצת חיווט

פריצת חיווט דורשת מיומנות והיא אינה מטלה שקל לבצע בלי לפגום בצורה כזו או אחרת ברכב. יתר על כן, מי שאינו יודע ליצור חיווט מדויק להתנעת הרכב יצור נזק לכל מיני מנגנונים בתוך הרכב בלי ידיעתו. פריצת חיווט בעצם נעשית על ידי פתיחת מכסה פלסטיק מתחת להגה, חשיפה של כל הנתיכים וסגירת מעגל חשמלי ברכיבים החשמליים של מנגנון ההתנעה.

 

תקלות נפוצות שדורשות פריצת מכוניות

כל תקלה דורשת את הטיפול שלה ואת סוג הפריצה שלה. אבל מה קורה כשאנחנו נתקלים בבעיה שאינה דורשת פריצה אלא טיפול פשוט ומהיר – משתמשים בפתרון שלכל פורץ יש להציע. להלן כל התקלות הנפוצות שדורשות פריצת מכוניות:

 

מפתח שבור בסוויץ'

כאשר המפתח נשבר בתוך הסוויץ' ניתן לקדוח אותו החוצה וכמובן להרוס לחלוטין את מנגנון הנעילה שככל הנראה היה צריך תיקון או לחלץ ממנו את המפתח השבור בעזרת חולצי מפתחות שבורים. חולצי מפתחות הם מחטי מתכת גמישים שבעת הכנסת אל תוך הסוויץ' יוצאים חיכוך עז עם המפתח השבור ומאפשרים למשוך אותו החוצה יחד איתם. מפתחות שבורים הם תוצאה של שחיקת הסוויץ' ומנגנון הנעילה ולכן יש צורך לדאוג לתחזוקה שוטפת שלהם.

 

מפתחות שאבדו

כפעולה מונעת אנחנו ממליצים תמיד לשכפל את המפתח, אין תקנה טובה יותר מאשר מפתח בטחון שימנע את החלפת מנגנון הנעילה וההתנעה. מפתחות שאבדו בדרך כלל דורשים פריצת דגדוג ופריצת חיווט על מנת שיהיה אפשר להסיע את הרכב אל המוסך הקרוב ולהחליף את כל המנעולים או לשכפל מפתח נוסף בעזרת שיטה מיוחד (תלוי מאוד במה שניתן לעשות).

 

מפתח ננעל בתוך המכונית

כאשר המפתח ננעל במכוניתכם כל מה שצריך לעשות הוא לבצע פריצה קלאסית או פריצה דגדוג. אם לסוג הרכב שלכם יש נעילה שאוטמת את דלתות הרכב מחדירה של כל כלי פולשני כזה או אחר מחוץ לרב – מה שנקרא "נעילת וואקום" – הדרך היחידה לפרוץ את הרכב היא על ידי פריצת דגדוג בלבד.

 

כלי פריצת מכוניות

לכל סוג בעיה או תקלה יש את סוג הפריצה הדרוש לה, ולכל סוג פריצה את הכלים הדרושים לה. אחרי שהבנו מהן התקלות הנפוצות ומהם סוגי הפריצה הקיימים נרד לעומקו של עניין ונעבור על כל הכלים של סוגי הפריצה.

  1. כלי דגדוגמן הסתם שייכים לפריצת דגדוג. כלי דגדוג הם כלים שבאים בכל מיני צורות ולהם זיזים ועיקולים שמאפשרים להם חדירה אל חור המנעול בלי פגימה בפיני הצילינדר. כלי דגדוג מגיעים בצורת פינצטות, מפתחות, מברגות, ומחטים וכל אחד מהם נתון להעדפתו של פורץ המכוניות שלכם.
  2. כרית ניפוח ומוט משיכהבכלים אלו משתמשים בפריצה קלאסית. כרית ניפוח היא כרית עשויה פלסטיק גמיש שאותה מחדירים אל החריץ שבין הדלת למשקוף, מנפחים במשאבה וכך נוצר חרך מספיק גדול בשביל לאפשר למוט המשיכה לחדור פנימה. מוט המשיכה הוא בעצם מוט אלומיניום גמיש שניתן לסובב ולעקם לפי הצורך שבסופו ישנה לולאה או זיז שבאמצעותם ניתן למשוך את כפתור הנעילה מבפנים בפשטות ובמהירות.

 

לסיכום, אחרי שהבנתם מה כרוך בפריצת מכוניות, הגיע הזמן שתתקשרו לפורץ מכוניות מוסמך.

 

מחירון פריצת מכוניות כללי

פריצת מכוניותמחיר מ-150₪
פריצת רכבי יוקרהמחיר מ-200₪
פריצת אופנועיםמחיר מ-120₪

 

לפריצת כל סוגי הרכבים באופן מהיר ובטיחותי – חייגו – 077-804-7797

פריצת מנעולים בנצרת

☑️ פריצת מנעולים בנצרת – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בנהריה

☑️ פריצת מנעולים בנהריה – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בעפולה

☑️ פריצת מנעולים בעפולה – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בעכו

☑️ פריצת מנעולים בעכו – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בכרמיאל

☑️ פריצת מנעולים בכרמיאל – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בנוף הגליל

☑️ פריצת מנעולים בנוף הגליל – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא'

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
פורץ מכוניות

פריצת מכוניות זו פעולה שנשמעת מאוד מורכבת ומסובכת לביצוע אך בפועל,

פורץ קטנועים

אין מעצבן יותר מלהגיע לקטנוע שלך, להוציא את הקסדה מתא האחסון

מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7