פריצת משאיות

 

אתם בוודאי חושבים כי פריצת משאיות היא מסובכת מעצם היותה מבוצעת במשאיות, רק שאתם כנראה לא יודעים כמה אתם טועים – פריצת משאיות לא שונה מכל פריצת רכב אחרת והיא מבוצעת בדיוק באותו האופן (מפתיע או לא מפתיע זו האמת). עכשיו, אם אתם תקועים מחוץ למשאית שלכם, או לא מצליחים להתניע אותה, או שאיבדתם את המפתח אתם בוודאי רוצים לדעת איך לעזאזל תיחלצו מכל העניין – במאמר זה תגלו כיצד מתבצעת פריצת משאיות, מה הכלים לפריצת משאיות, מהן העלויות, כיצד ניתן לבחור את פורץ המשאיות הטוב ביותר ומהן התקלות הנפוצות ביותר שדורשות פריצת משאיות.

 

☑️ פריצת משאיות מהירה, מקצועית ובטיחותית.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ שירות מקיף ומקצועי.

☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המשאיות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

כיצד מתבצעת פריצת משאיות

כפי שאמרנו כבר קודם, אין יותר מידי הבדל בין פריצת משאיות לפריצת רכבים פרטיים ובכל זאת על מנת להבין איך מתבצעת פריצת כזו צריך להבדיל בין שני סוגי פריצות קיימים. אחרי שנדע לעומק כיצד היא מתבצעת, מהם הכלים שבהם משתמשים לפריצה, מהן העלויות, איך בוחרים את הפורצים הכי טובים ומהן התקלות הנפוצות נוכל להתקשר לפורץ ולהזמין את שירותיו בלי לפחד כי ידע זה ביטחון אישי.

כיצד מתבצעת פריצת משאיות

 

פריצה סטנדרטית

פריצה סטנדרטית כיום היא פריצה שנעשית מהחוץ אל הפנים – משמע חדירה פולשנית אל תוך הרכב מבחוץ ושחרור הנעילה מבפנים. היא נעשית על ידי שני כלים – כרית ניפוח ומוט פריצה – והיא אורכת לרוב פחות מעשרים דקות. פריצה סטנדרטית כזו היא הפריצה הרווחת כיום – היא הכי קלה, הכי פחות פוגמת ברכב והכי זולה שיש מבין שתי סוגי הפריצות, אך גם לה יש חסרונות שעלולים לגרום לפורץ משאיות לבחור בסוג הפריצה השני.

פריצה סטנדרטית

 

פריצה כירורגית

פריצה כירורגית נעשית בידי פורצים כמו ניתוח לב פתוח למשאית. בעזרת כלים (הנקראים כלי "דגדוג") אותם יחדיר הפורץ אל חור המנעול "ידגדג" את הפינים עד אשר תיווצר הקומבינציה הנכונה לסיבוב הבריח. פריצה כירורגית נעשית כאשר למשאית יש נעילת וואקום – נעילה אשר אינה מאפשרת חדירה אל פנים הרכב על מנת למנע פריצות מבפנים.

פריצה כירורגית

 

מקרים נפוצים שמצריכים פריצת משאיות

אלו המקרים שכולנו מכירים, מקרים מרגיזים שכשהם קורים אנחנו לא מבינים מאיפה זה נחת עלינו ורק רוצים לשבור את דרכנו פנימה אל תוך הרכב וללחוץ על הגז ושהכל פשוט יעלם אבל זה לא קורה ואנחנו מתבוססים בעצבים שלנו ומקווים שנחזור הביתה כמה שיותר מהר ובשביל שזה יקרה צריך לקרוא לפורץ משאיות מוסמך. בשביל לקרוא לו כדאי שיהיה לכם קצת מושג על מה הוא הולך לבצע על המשאית שלכם ולכן בחלק הזה נסביר לכם קצת על התקלות הנפוצות שדורשות איז מקצוע כמובן איזה סוג של פריצה הן דורשות:

מקרים נפוצים שמצריכים פריצת משאיות

 

מפתח שבור בסוויץ'

אתם מכניסים את המפתח לסוויץ' אבל הסוויץ' כבר הרבה זמן משחק אותה קשה להשגה ואתם מנענעים את המפתח בחוזקה ומקווים שהוא ישתחרר קצת אבל בסוף הוא נשבר בפנים בלי אפשרות אחיזה ומשיכה. במקרה כזה פרוץ משאיות יבצע חילוץ מפתח שבור בעזרת חולצי מפתחות שבורים עליהם נרחיב בהמשך.

מפתח שבור בסוויץ'

 

מפתח אבוד

חוץ מלחפש שעות על גבי שעות אחרי המפתח שאבד, מתחת למשאית, מתחת לגלגלים, ובכל מקום בין שמיים לארץ או לחכות למשיח שיגיע עם מפתח רזרבי בתקווה ויש לכם אחד כזה. במקרה כזה ניתן לפרות אל המשאית בעזרת שני סוגי הפריצות, אך להתניע את הרכב יאלץ את הפורץ לבצע חיווט מחודש של הנתיכים מתחת להגה עד להגעת המשאית למוסך.

מפתח אבוד

 

מפתח ננעל בפנים

לנעול את המפתח בתוך המשאית זה אולי המקרה הכי מתסכל שיש, המפתח שם בהישג יד רק צריך לעבור דרך הזכוכית השקופה של החלון ולתפוס אותו. אך באותה המידה שזה מתסכל כך זה גם פתיר. אם אין למשאית שלכם נעילת וואקום ניתן לפרוץ אותה בעזרת פריצה סטנדרטית ובמידה ויש לה נעילת וואקום ניתן לבצע אך ורק פריצה כירורגית.

מפתח ננעל בפנים

 

כלים לפריצת משאיות

ישנם כל מיני כלים לפריצת משאיות וכל אחד מהם מיועד לסוגי תקלה ופריצה שונים. כל אחד מהכלים נועד באופן המדויק ביותר לסוג הפריצה אליו ובכדי לבצע אותה בצורה החלקה והפשוטה ביותר בלי לפגום באף אחד מרכיבי המשאית. על מנת להבין כיצד מבצעים פריצת משאיות בצורה הטובה ביותר וללא פגימה כדאי להבין איך כל אחד מהכלים עובד.

  1. כלי דגדוג – כלי דגדוג אשר מגיעים בכל מיני צורות וגדלים ומעוצבים עם כל מיני זיזים ועיקולים מוחדרים אל חור המנעול ומדגדגים את הפינים בכדי לסובב את הבריח ולפתוח את הנעילה.
  2. כלי כרסום – כלי כרסום הם המוצא האחרון לפריצת המשאית מאחר והם הורסים לחלוטין את הצילינדר ולעיתים גם את מנגנון הנעילה. ראשי מברגה מחוספסים אשר נועד לכרסום ושבירה של מתכת.
  3. כרית ניפוח ומוט משיכה – כרית ניפוח מפלסטיק קשיח מוחדרת אל חריץ הדלת ומנופחת על ידי משאבה מאפשרת פתיחה של כמה סנטימטרים ומתוך כך את האופציה להכניס פנימה מוט משיכה אשר תופס תא כפתור הנעילה ומשחרר אותה.
  4. חולצי מפתחות שבורים – כאשר המפתח נשבר בתוך הסוויץ' משתמש הפורץ במחטים דקים אשר נכנסים אל חור המנעול המאוכלס במפתח השבור ובעת יציר החיכוך מאפשר משיכה קלה של המפתח השבור אל מחוץ לסוויץ'.

 

לסיכום, אחרי שחקרנו וקראנו על כל האופנים שבהם ניתן לבצע פריצת משאיות הגיע הזמן להזמין פורץ משאיות שיבצע את הפריצה במהירות וביעילות המתאימה לפורץ משאיות מוסמך. אל תשכחו לבקש הצעת מחיר, תעודת יושר מהמשטרה וחיוך.

כלים לפריצת משאיות

 

מחירון פריצת משאיות כללי

פריצת משאיות מחיר מ-200₪
פריצת רכבים מחיר מ-150₪
פריצת אופנועים מחיר מ-120₪

 

מה היה לנו עד עכשיו?
פורץ רכבים בביתר עילית

☑️ פורץ רכבים בביתר עילית – מקצועי ומנוסה. ☑️ ניסיון של שנים בתחום. ☑️ שירות מקיף ומקצועי הכולל שירות עד הבית. ☑️ מתמחים בפריצות לכל

קרא עוד »
פורץ רכבים בגבעת זאב

☑️ פורץ רכבים בגבעת זאב – מקצועי ומנוסה. ☑️ ניסיון של שנים בתחום. ☑️ שירות מקיף ומקצועי הכולל שירות עד הבית. ☑️ מתמחים בפריצות לכל

קרא עוד »
פורץ רכבים באריאל

☑️ פורץ רכבים באריאל – מקצועי ומנוסה. ☑️ ניסיון של שנים בתחום. ☑️ שירות מקיף ומקצועי הכולל שירות עד הבית. ☑️ מתמחים בפריצות לכל סוגי

קרא עוד »