פריצת קטנועים

תוֹכֶן הָעִניָנִים
פריצת קטנועים
פריצת קטנועים

כל רוכב קטנועים נתקל לפחות פעם אחת במצב שבו תא האחסון שלו נטרק לגמרי עם הקסדה בפנים או שהמנעול של תא המושב נתקע לגמרי או שהמפתח אבד לו והוא לא יכול להטעין את הקטנוע – בדיוק בשביל מקרים פורצי קטנועים מוסמכים עברו הכשרה רבה על פריצת קטנועים. אם היינו אומרים לכם שאין שום סיבה להיות מודאגים מפריצת קטנועים בוודאי הייתם צוחקים לנו בפנים – פריצת קטנועים היא קצת כמו ברית מילה, היא כואבת אבל בסוף הכל נפתח. אז בשביל השקט הנפשי שלכם כדאי מאוד שתדעו הכל על פריצת קטנועים. 

 

☑️ פריצת קטנועים מהירה, מקצועית ובטיחותית.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ שירות מקיף ומקצועי.

☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי הקטנועים.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-804-7797 📞

 

 

סוגי מנעולים בקטנועים

בדרך כלל לקטנועים ישנם שלושה מנעולים – מנעול לתא האחסון, מנעול לתא המושב וסוויץ' התנעה – וכל אחד מהם עובד טיפה אחרת, גם אם בסופו של דבר, על אותו העיקרון. בשביל להבין טוב יותר את אופן הפריצה שיש לבצע על קטנועים צריך להבין קודם כל את סוגי המנעולים שיש עליהם.

  1. תא האחסוןאמנם ישנה תלות בסוג תא האחסון שיש אצלכם בקטנוע אך ברוב המקרים מדובר בתא אחסון שנושא מנעול לשונית פשוט, עם מפתח קטן ופשוט שניתן לפרוץ על ידי פריצת דגדוג פשוטה. בשום פנים ואופן אל תנסו לפתוח את תא האחסון בניסיון להזיז את הלשונית מבפנים, פעולה כזו תגרום לנזק גם לתא וגם למנעול.
  2. תא המושבלתא המושב יש מנעול טיפה יותר מתוחכם אך ורק מהסיבה שהוא מוטמע בתוך הקטנוע עצמו (מה שבעת החלפה דורש מעט יותר זמן ויותר תכנון). אך בסופו של דבר גם בו מדובר במנעול לשונית פשוט שניתן לפתוח בפריצת דגדוג פשוטה.
  3. מנעול ההתנעהכאשר ישנה בעיה עם מנעול ההתנעה ברוב המקרים ניתן לפתור זאת על ידי פריצה אל תוך מערכת הנתיכים, מציאת מנגנון ההתנעה ולבצע מעין חיווט מחודש לפחות עד להגעה אל מוסך. בנוסף במקרים של איבוד מפתח ניתן גם לבצע שכפול על ידי שיטה מאוד מדויקת שכמעט כל פורץ ידע לבצע.

 

כיצד מתבצעת פריצת קטנועים

יש שני סוגי פריצה לקטנוע – פריצת דגדוג וחיווט מחודש – כל אחת מהן דורשת את הכלים שלה ואת האמצעים שלה שעליהם נעבור בהמשך. קודם כל יש להבין כיצד מתבצעות כל אחת מהפריצות המדוברות וכך נוכל להשקיט את מצפוננו ואת דאגותינו למצבו התקין של הקטנוע שלנו:

 

פריצת דגדוג

כל מנעולן מתמחה בפריצות דגדוג ולרוב הן הכי נפוצות בתעשיית המנעולנים אך כאשר מדובר בפריצת קטנועים יש צורך שהמנעולן ידע כיצד לבצע את ההתנעה ואף להשאיר את הקטנוע דולק עד להגעה לחוף מבטחים. פריצת דגדוג היא בעצם חדירה אל חור המנעול ועל ידי "דגדוג" הפינים שבצילינדר מאפשרת סיבוב של הבריח או של מנגנון ההתנעה. 

 

חיווט מחודש

במקרים שבהם מנגנון ההתנעה נמצא תקול או שישנה בעיה בחיווטים שלו יהיה צורך ברוב המקרים לבצע "חיווט מחודש" או יותר נכון סיכול נתיכים על מנת להתניע את הקטנוע. את החיווט המחודש מבצעים על ידי הסרת גוף הפלסטיק שמתחת להגאים, מציאת מנגנון ההתנעה והטמעת גוף מתכתי לסגירת מעגל חשמלי והתנעת הקטנוע. זהו מצב זמני בלבד ויש לנסוע ישירות למוסך אחרי שאספתם את המפתח הרזרבי.

 

כלים לפריצת קטנועים

כל מנעולן נושא את הכלים לפריצת קטנועים מאחר והכלים לפריצת קטנועים הם הכלים שבהם משתמשים מנעולנים לפריצה של כל דבר. פורץ קטנועים ישתמש לרוב בעיקר בכלי דגדוג וחולצי מפתחות שבורים וכמובן במידת הצורך ישתמש בכלים נורמטיביים לפריצת חיווט.

  1. כלי דגדוגכלי דגדוג מגיעים בכל הגדלים והצורות ולכולם יש עיקרון אחד נורא פשוט – הדמיית מפתח. הצורה שבה צילינדר עובד מורכבת מפינים וקפיצים ולכל מנעול צילינדר יש את הקומבינציה הספציפית שלו, ופה מגיעים כלי הדגדוג לידי ביטוי – על כל כלי דגדוג ישנם זיזים בכל מיני צורות שבעת הכנסתם אל תוך חור המנעול, נענוע ו"דגדוג" לוחצים על הפינים והקפיצים ויוצרים את הקומבינציה שמאפשרת את סיבוב המפתח בקלות.
  2. חולצי מפתחות שבוריםאין מה לעשות, לפעמים נשברים המפתחות בתוך המנעול ואין דרך למשוך אותם החוצה בלי לקרוא לפורץ קטנועים מוסמך. חולצי מפתחות שבורים הם בעצם מחטים דקים ואלסטיים שבעת הכנסתם אל תוך חור המנעול, היכן שנמצא המפתח השבור, יוצרים חיכוך ומאפשרים משיכה של המפתח החוצה. חולצי מפתחות שבורים נמצאים אצל כל פורץ כדרך קבע.
  3. כלי עבודה נורמטיבייםכל פורץ קטנועים יודע שהוא חייב להביא איתו ארגז כלים סטנדרטי עם קאטרים, מברגות, כלי כרסום וכדומה רק כדי שבעת הצורך יוכל לבצע פריצת חיווט מחודש ולהתניע את הקטנוע בצורה ידנית וללא צורך במפתח.

 

האם ניתן לפרוץ את הקטנוע לבד

אמנם פריצת קטנועים נדמית להיות דבר קל ואפשרי לביצוע באופן עצמאי אך ברוב המקרים ניסיון עצמאי לפריצת קטנועים עלולה לפגום בקטנוע שלכם בצורה כזו שתגרום לכם לעלויות נוספות ותיקונים רחבים ועמוקים. פריצת קטנועים היא דבר קל אך ורק אם יש לכם את המיומנות לבצע פריצות כאלו וכמובן שלא תגרמו לנו להתחיל לדבר על הכלים (למרות שכבר דיברנו). אם בכל זאת אתם מחליטים לנסות את זה בעצמכם תכינו היטב את הארנק ואת חשבון הבנק לתוצאה והשלכותיה.

 

איך מוצאים פורץ קטנועים

ישנם הרבה מאוד פורצי קטנועים אך רק מעט מהם טובים יותר מכולם. אותם צריך לחפש בפינטה (או כלי דגדוג אם תרצו) ולבחור מתוך מתי מעט שחולשים את האינטרנט יום יום. זכרו – יושרה, מקצועיות וניסיון הם ערכי עליון.

 

מחירון פריצת קטנועים כללי

פריצת קטנועיםמחיר מ-120₪
פריצת רכביםמחיר מ-150₪
פריצת משאיותמחיר מ-200₪

 

צריכים פורץ מקצועי ומהיר לקטנוע שלכם? חייגו עכשיו – 077-804-7797

פריצת מנעולים בנצרת

☑️ פריצת מנעולים בנצרת – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בנהריה

☑️ פריצת מנעולים בנהריה – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בעפולה

☑️ פריצת מנעולים בעפולה – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בעכו

☑️ פריצת מנעולים בעכו – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בכרמיאל

☑️ פריצת מנעולים בכרמיאל – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

פריצת מנעולים בנוף הגליל

☑️ פריצת מנעולים בנוף הגליל – מהירה, מקצועית ובטיחותית. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים בפריצת כל סוגי המנעולים. ☑️ ביצוע העבודה מא'

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
פורץ מכוניות

פריצת מכוניות זו פעולה שנשמעת מאוד מורכבת ומסובכת לביצוע אך בפועל,

פורץ קטנועים

אין מעצבן יותר מלהגיע לקטנוע שלך, להוציא את הקסדה מתא האחסון

מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7