5 טעויות נפוצות שקוראות לגנב

מחפשים מנעולן? ריכזנו עבורכם את המנעולנים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו מנעולן עכשיו:

כל אדם מעוניין לשמור על הבית, המשפחה והרכוש שלנו מפני פריצות. אך האמת היא, שאנחנו פעמים רבות לא מודעים, לטעויות שאנו מבצעים בהגנה על הבית והדירה. טעויות כאלו שמקלות על הגנב לפרוץ את הבית. נשמע מאיים?מפחיד? אנחנו לא כאן כדי חלילה להפחיד, אלא כדי להדליק לכם מספר נורות אזהרה, שיעזרו לכם לשמור על הבית. הינה 5 טעויות נפוצות שקוראות לגנב – וכדאי לכם לטפל בהם בהקדם.

מסיבה כלשהי, חלקנו חושבים בטעות שהפורצים הם לא חכמים גדולים. עם זאת, היום כמו שלמשטרה ולשירותי המנועלנות יש כלים להגנה על הבית, כך לפורצים יש גם כלים, מוטיבציה ואדרנלין להצליח להתגבר על הקשיים ולזכות ב"שלל".

כך למשל, טרם הפריצה לנכס כלשהו, הם יבצעו לרוב סריקות מקדימות, יחפשו פריצות אבטחה, ויבדקו מתי הרחוב ריק או עמוס. אם אתם מרגישים שהבית שלכם לא מוגן מספיק, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל שירות של מנעולן מקצועי.

 

הינה 5 טעויות נפוצות שגנבים אוהבים לראות

 

טעות #1 – שמירה לקוי על שער הכניסה לחניה או הגינה

אחד הדברים הנפוצים ביותר שמסייעים לגנב לגנוב חפצים ופרטים הוא שער כניסה פתוח לחניה ושער כניסה פתוח לגינה שלכם. כי האמת היא, שהדרך הכי קלה לגנוב דברים היא לא לפרוץ לדירה או לבית כלל, אלא לקחת מסמכים, חפצים וחפצים יקרי ערך שפשוט נמצאים בגינה או בחניה שלכם.

וזה קורה יותר ממה שאתם חושבים – פסלים שנעלמים, מכסחות דשא, מפתחות שנשארו זרוקים ומה לא. לכן אחד הדברים החשובים ביותר הוא להקפיד ולנעול את החניה והגינה שלכם. עצם הנעילה, מרחיקה, גנבים שפשוט מחפשים את מזלם ומקווים למצוא שער פתוח.

מדובר בבעיה נפוצה למשל במושבים וקיבוצים שם הנטייה להשאיר את הבית פתוח, ואת החפצים בחוץ, היא דבר טבעי לחלוטין.

 

טעות #2 – חומות, עצים ופחים בקרבת הבית

אחת הדרכים של גנבים להיכנס לבית הפרטי ולגינה או לחילופין לקומה 1 היא שימוש בקירות, עצים, פחים ואפילו מכוניות היוצרות מעין "קרש קפיצה" לתוך הבית. אם יש קיר שקל לטפס עליו, אם העצים ליד הבית קלים לטיפוס ומאפשרים לקפוץ מעל הגדר, דעו שאתם לוקחים כאן סיכון מסוים. לכן, חשוב להרחיק את הפחים הציבוריים מהבית, ולוודא שהחומה שמסביב תהיה פחות קלה לטיפוס.

 

טעות מס' 3 – השארת האורות דולקים בזמן חופשה

זה מיתוס שיש לכולם והוא הולך ככה: חשוב להשאיר את האורות דולקים אם אתם יוצאים לחופשה למספר ימים או אחרת לא תהיו בבית מסיבה מסוימת. אבל האמת היא שמתצפיות, קל מאוד להבין שאורות דולקים כל הזמן הם סימן הפוך לכך שמישהו לא נמצא.

הנקודה החשובה היא ההבנה שהשארת אור דולק לא מבטיחה אותך מכל שמירה. אז מה עושים בחופשה? רצוי לדאוג שחבר, או בן משפחה, יקפוץ מדי פעם לבית, ויפגין נוכחות.

 

טעות מס' 4 – חושפת את הנכס בגאווה לכולם

אם דרך החלון הפתוח אתה יכול לראות את המוצרים היקרים ביותר שלך, זה לא סימן כל כך טוב. כן, זה יפה, זה מושך, וזה מרשים, אבל גם התכשיטים שמונחים על אדן החלון מרגיזים את הגנבים. לכן, מומלץ לא למקם את פריטי היוקרה, ואריזתם, בסמוך למקומות חשופים בבית.

בנוסף, אם בבית שלכם יש חלונות ופתחים ללא וילונות ותריסים, מומלץ לשקול להוסיף אותם.

 

טעות מס' 5 – התקנת לוח הבקרה של האזעקה במקום גלוי

מערכת אזעקה לפריצה היא שימושית וחשובה, כך שאם אתם נמצאים בבית פרטי או באזור בו אתם חשים סכנה, יש יותר מהכרחי להוסיף מערכת כזו. עם זאת, חשוב לציין שהרבה פעמים המערכת ממוקמת במקום שקל מאוד לנטרל – וזה כבר לא מומלץ.

בעת התקנת המערכת, חשוב להתקין את לוח הבקרה במקום לא בולט, כדי שפורצים לא יוכלו לנטרל אותו בקלות יתרה. בית פרטי: פריצה בעיקר דרך החלונות והכניסות האחוריות

 

אז אלו היו 5 טעויות נפוצות שמזמינות גנב, וזה הזמן לעבור לעוד כמה טיפים שיעזרו לכם להתגונן בצורה חכמה מפני הגנב.

 

 

בית פרטי? הצטיידו באבטחה מתאימה

בבית פרטי הדרך הקלה ביותר לפרוץ היא דרך חלון, או דרך חלקו האחורי של הבית הנסתר מעיני האנשים ההולכים ברחוב. לכן, ישנם מספר דברים שאתה יכול לעשות כדי להגן על עצמך כראוי:

  • – הקפידו על סורגים על החלונות. זה יקשה על הפורצים להיכנס דרך החלון.
  • תאורה הנדלקת אוטומטית – תוספת טובה לבית, שניתן למקם בחלקים שונים של החצר. מעבר למראה היפה, זה גם מרתיע פורצים.
  • מצלמות – מצלמות אבטחה הן תוספת חשובה לבית פרטי. רצוי שהמצלמות אכן אמיתיות. אבל בכל זאת, אם מסיבה כלשהי אתם מעדיפים שלא, לפחות התקינו שילוט שאומר שיש מצלמות בחברת מוקד, והתקינו מצלמות דמה שנראות אמיתיות.
  • גידור – אם יש לכם אפשרות להתקין גדר איכותית המגנה מפני פריצות וכן שער המונע כניסה נוחה לבית, זוהי תוספת משמעותית.

 

 

האם אתה משתמש בכספת? אין להניח אותו בחדר ההורים

פורצים מניחים פעמים רבות שהחפצים היקרים ביותר נמצאים בחדר ההורים. לכן, אם אתם גרים בדירה או בבית פרטי, חשוב לא למקם את הכספת בחדר ההורים אלא בחדרים אחרים ובפינות נסתרות. האם ידעת שמשך הפריצה הממוצע הוא כ-2 דקות בלבד.

 

 

אם מטפלים ב-5 הטעויות הנפוצות, ומקפידים על מנעול איכותי ומתקדם, מגדילים את הסיכויים להיות מוגנים ובטוחים. לייעוץ מקצועי ושירות מנעולן אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר.

מה היה לנו עד עכשיו?
ילד נעול ברכב - כיצד להתמודד
הפורצים והמנעולנים
ילד נעול ברכב – כיצד להתמודד

מחפשים ילד נעול ברכב – כיצד להתמודד? ריכזנו עבורכם את המנעולנים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה

קרא עוד »
הזמנת מנעולן לאחר פריצה לדירה
הפורצים והמנעולנים
הזמנת מנעולן לאחר פריצה לדירה

מחפשים הזמנת מנעולן לאחר פריצה לדירה? ריכזנו עבורכם את המנעולנים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

קרא עוד »
מנעול רכב – כיצד מתקנים

מחפשים מנעול רכב – כיצד מתקנים? ריכזנו עבורכם את המנעולנים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של

קרא עוד »