מנעולן דלתות

תוֹכֶן הָעִניָנִים
מנעולן דלתות
מנעולן דלתות

שוב פעם נתקעתם מחוץ לבית כי שכחתם את המפתח בעבודה ואז ניסיתים לעבור דרך החצר אל תוך הבית אבל גיליתם שהדלת נעולה מבפנים במנעול החבוי שלה אז אתם נכנסים דרך החלון של אחד החדרים אבל אתם מגלים שהדלת נעולה מהצד השני ואתם לא באמת יכולים להכנס הביתה אלא רק לחדר הספציפי דרכו נכנסתם, אז אתם חוזרים לעבודה רק כדי לגלות שבעצם איבדתם לגמרי את המפתח? אל יאוש, גם במקרה חמור מסוג כזה אתם ממש לא לבד וכל מה שעליכם לעשות הוא לקרוא למנעולן דלתות שיבוא ויציל את המצב ויעצור את שרשרת האירועים המצערים שאתם חווים. אז אילו סוגי דלתות פורץ מנעולן דלתות, איך פורץ מנעולן דלתות, איך מוצאים מנעולן דלתות טוב ולמה לא לעשות את זה בעצמינו – הישארו איתנו ותגלו.

 

☑️ מנעולן דלתות מהיר, מקצועי ובטיחותי.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ שירות מקיף ומקצועי.

☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הגלתות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-804-7797 📞

 

סוגי מנעולים בדלתות

יש הרבה מאוד סוגי נעילה בדלתות ועל מנעולן דלתות לדעת כל אחד ואחד מהם וכמובן גם כיצד לפרוץ, לתקן ולהחליף כל אחד ואחד מהם. אז לפני שניגש לאופן פעולת הפריצה של מנעולן דלתות כדאי שנתחיל מלהבין וללמוד על כל אחד מסוגי המנעולים הקיימים בדלתות:

 

צילינדר

מנעול צילינדר הוא המנעול הרגיל שכולנו מכירים, מפתח בעל זיזים ועיקולים מסוימים נכנס אל חור מנעול ובו פינים וקפיצים שמייצרים מעבר לבריח להסתובב. מנעול צילינדר הוא המנעול הנפוץ ביותר בדלתות וכל פורץ מנעולים יודע טוב מאוד כיצד להחליף, להתקין, לתקן ולפרוץ.

 

רב בריח

מנעול רב בריח הוא מנעול מתוחכם ביותר, פטנט ישראלי שמאגד כמה בריחים ביחד ויוצר מערכת נעילה מאסיבית וחזקה שבלתי אפשרי לפרוץ בלי הכלים בנכונים ובלי לייצר רעש. מנעול רב בריח הוא מנעול שבעת הסיבוב שלנו מכניס שלושה בריחים אל המשקוף הקדמי, בריח אחד אל המשקוף העליון, בריח אחד אל הרצפה ובעבר גם, במנעולי רב בריח ישנים, בריח אחד אל המשקוף האחורי.

 

שריונית חסם

מנעול שריונית חסם הוא מנעול שעובד פחות או יותר על אותו עקרון של רב בריח אך שדרכי הפריצה שלו מעט יותר מורכבים מאחר ודרכי ההגעה אל שחרור הבריחים חבויה בתוך מנגנון הנעילה ולא נמצאת מחוצה לו. שריונית חסם היא בעצם מעין שדרוג, אפשר להגיד, של מנעול רב בריח. אך בלי שום השוואות, ניתן להגיד ששריונית חסם היא מנעול די נפוץ.

 

נעילה חבויה

מנעול חבוי ניתן למצוא ברוב המקרים על חלונות מרפסת גדולים או על דלתות הזזה פנימיות או ביציאה וכניסה אל חצר או מרפסת. נעילה חבויה קילה את שמה בגלל שהיא חבויה בתוך המסילה ובכך מקשה על הפריצה של הדלת. 

 

לשונית

מנעול לשונית, ניתן למצוא אותו בדלתות פנימיות בעיקר מאחר וזהו מנעול לא מתוחכם שנועד ברוב המקרים למניעה של ילדים וחיות לצאת אל מחוץ לבית. במקרים בהם מנעול לשונית נמצא על דלת הבית הוא ככל הנראה יהיה הרבה יותר קשיח ויהווה מנעול נוסף למנעול העיקרי של הדלת, עיין ערך דלתות רב בריח.

 

קוד דיגיטלי

קודים דיגיטליים לרוב נמצאים על דלתות כניסה לבנייני מגורים או בניינים מוסדיים. מנעולי קוד הם מנעולים לא מתוחכמים במיוחד וברוב המקרים תהיה גם האופציה לנעילה נוספת. הבעיה בפריצת דלתות עם מנעולי קוד דיגיטליים היא שלרוב יהיה צורך בלפרמט מחדש את מנעול הקוד ואף לשחזר אותו. במקרים בהם זה לא ניתן יהיה צורך לפרוץ את הדלת דרך חור המנעול הרגיל ולנטרל את הקוד הדיגיטלי עד לתיקון המוחלט מחברת האבטחה של הבניין.

 

כלים של מנעולן דלתות

כל מנעולן דלתות טוב יישא איתו את הכלים הללו להבטחה של פריצה, תיקון או החלפה של המנעול המדובר. ולכן בשביל להבין גם את טיבו של המנעולן שלכם כדאי שתבינו באילו כלים מנעולן דלתות משתמש בדרך כלל.

  1. כלי כרסום מנעוליםכלי כרסום הם באמת ראשים של מברגה מחוספסים שנועדו לאכול את המתכת של המנעול ולחורר את פי המנעול על מנת לנגיע אל מנגנון הנעילה ולשחרר אותו באופן ידני. כלי כרסום הם המזור האחרון של מנעול.
  2. כלי דגדוג מנעולים – כל מנעולן שמכבד את המקצוע שהוא עובד בו נושא כלי דגדוג במגוון סוגים, גדלים וצורות – מפתחות, פינצטות, מברגות וכו' – וזאת על מנת שבעת הגעה אל דלת נעולה תהיה לו היכולת לפרוץ אותה בלי ליצור נזקים למנעול.
  3. כרטיסי טריקה – כרטיסי טריקה הם כרטיסי פלטיק או מתכת בנועדו להכנס בין המשקוף לדלת בטרה ולשחרר את הלשונית התקועה אי שם בחור המנעול. לכל דלת כרטיס טריקה שמלאים לה.
  4. חולצי מפתחות שבורים – כשמם כן הם – חולצים מפתחות שוברים. מחטיים דקות נכנסות אל פי המנעול שבו תקוע המפתח השבור, יוצרים חיכוך חזק עם המפתח וחור המנעול ומאפשרים להוציא אותו במשיכה אחת קלה.

 

איך מוצאים מנעולן דלתות טוב

באינטרנט כמובן! מתקשרים למנעולן, מבקשים ממנו לראות את תעודת היושר מהמשטרה להבטחה ואבטחה של רכושנו והימנעות משקרנים, תעודת מנעולן מוסמך וכמובן הצעת מחיר. אחרי שניתנו לכם כל הפרמטרים האלו תוכלו לאמוד אם מנעולן הדלתות הנ"ל מתאים לכם או לא.

במידה ומנעולן הדלתות שאתם מדברים איתו מסרב להראות לכם את כל המסמכים הדרושים יותר מכדאי לכם להתרחק, להגיד שזה לא מתאים ולעבור למנעולן דלתות אחר, עדיף אחד אחר מאשר להצטער.

לסיכום, אחרי שהבנו את כל סוגי הדלתות והכלים של מנעולן דלתות וכיצד מוצאים אחד טוב, הגיע הזמן להתקשר ולהזמין אחד, עוד היום.

 

מחירון מנעולן דלתות כללי

מנעולן דלתות מחיר מ-100₪
מנעולן לכספות מחיר מ-110₪
מנעולן רכב מחיר מ-150₪

 

למנעולן דלתות מקצועי ובטיחותי חייגו עכשיו – 077-804-7797

מנעולן רכב בנצרת

☑️ מנעולן רכב בנצרת – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בנהריה

☑️ מנעולן רכב בנהריה – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בעפולה

☑️ מנעולן רכב בעפולה – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בעכו

☑️ מנעולן רכב בעכו – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בכרמיאל

☑️ מנעולן רכב בכרמיאל – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »

מנעולן רכב בנוף הגליל

☑️ מנעולן רכב בנוף הגליל – מהיר, אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ שירות מקיף ומקצועי. ☑️ מתמחים במנעולנות כל סוגי הרכבים. ☑️ ביצוע העבודה מא'

קרא עוד »
מנעולן עכשיו
מנעולן עכשיו
פורצים בביטחון

צריכים מנעולן דחוף? תנו לנו לעזור לכם! צוות המנעולנים של מנעולן עכשיו מכיל עשרות פורצים הפרוסים בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום. שעה ואנחנו אצלכם, צרו קשר כמה שיותר מהר!

צריכים דחוף מנעולן מקצועי?
מלאו פרטים או חייגו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה! - שירות בכל הארץ 24/7
מידע נוסף
מנעולן לכספות

נתקעם עם הכסף בתוך הכספת, כל המסמכים החשובים ביותר שלכם תקועים

מנעולן מורשה

מנעולן מורשה הוא מצרך נדיר אך לא בלתי אפשרי למצוא אותו.

מנעולן מקצועי

ננעלתם מחוץ לבית והזמנתם מנעולן ששבר לכם את מנגנון הנעילה שלא

מנעולן עכשיו - פורץ רכבים
מנעולן עכשיו - פריצה לרכב
מנעולן עכשיו - הרכבת צלינדר
מנעולן עכשיו - תיקן מנעול דלת
חייגו עכשיו והמנעולן שלנו יהיה אצלכם בתוך שעה!
שירות בכל הארץ 24/7